Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Need for Speed: Pro Street - temat gry

3015 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2008 o 16:57, MLODY2K6 napisał:

hmm no wlasnie nie wiem czy do konca. kmozna miec w nim kolo 800KM ale jest jeden wyscig
taki w gripioe taki okrag i tam ni da sie byc pierwszym tym samochodem. Wszyscy mnie
mijaja


Mijać mogą, ale w końcu i tak ich wyprzedzasz. Ja ten wyścig z drobnymi problemami wygrałem bodajże 571 konnym Evo.

Kolejne pytanie. Czemu podczas jazdy występują częste spadki mocy? Jadę normalnie prostą drogą na 6 biegu i nagle bez niczego samochód zwalnia i automatycznie redukuje do 4 biegu. Da się to jakoś wyeliminować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Co jest lepsze do driftu? Mazda RX-7 czy Nissan 350Z?
2. niedługo będe musiał wymienić pewnie samochód do dragu, bo ten nie da rady jechac na 2 kołach. Mam Mazde RX-8. Jaki wózek najlepiej by sie nadawał do jazdy na 2 kołach(jestem w super Promotion)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 22:44, rafisport napisał:

Mijać mogą, ale w końcu i tak ich wyprzedzasz. Ja ten wyścig z drobnymi problemami wygrałem
bodajże 571 konnym Evo.

Kolejne pytanie. Czemu podczas jazdy występują częste spadki mocy? Jadę normalnie prostą
drogą na 6 biegu i nagle bez niczego samochód zwalnia i automatycznie redukuje do 4 biegu.
Da się to jakoś wyeliminować?


A samochód Ci hamuje?
Jeśli tak to masz chyba włączone wspomaganie czy jakoś tak. Musisz ustawić to na "Król"

Ecko09 Pontiac GTO jest bardzo dobry do dragów. Pokonałem nim bossa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 12:39, Szyszek123 napisał:



Ecko09 Pontiac GTO jest bardzo dobry do dragów. Pokonałem nim bossa


O, akurat mam tego Pontiaca GTO jako rezerwowy samochód do driftu ;) Więc zaoszczędzę na kupnie, tylko tuning. Fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 15:58, Grizzly. napisał:


> A ta Impreza ma napęd na 4 koła.

No ale jak jest 4 napędowa to może stanąć czy nie ?


No raczej nie może, musi być tylny napęd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 12:34, Ecko09 napisał:

1. Co jest lepsze do driftu? Mazda RX-7 czy Nissan 350Z?


co do driftu to z pewnością RX-7! można się jeszcze bawić w ustawienie odpowiednie 240SX i wtedy śmiga porównywalnie, jeśli nie lepiej niż mazda. jeździłem obydwoma autami i oba polecam ; )

Dnia 25.02.2008 o 12:34, Ecko09 napisał:

2. niedługo będe musiał wymienić pewnie samochód do dragu, bo ten nie da rady jechac
na 2 kołach. Mam Mazde RX-8. Jaki wózek najlepiej by sie nadawał do jazdy na 2 kołach(jestem
w super Promotion)?


mazdę sobie do dragu odpuść. ktoś Ci polecił GTO, ale ja bym jednak odradził. lepszy imho będzie supra. i to na pewno lepsza. albo Mustang [choćby ten którego można wygrać]. ale ogólnie supra > all :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 16:41, pizmak666 napisał:

> 1. Co jest lepsze do driftu? Mazda RX-7 czy Nissan 350Z?

co do driftu to z pewnością RX-7! można się jeszcze bawić w ustawienie odpowiednie 240SX
i wtedy śmiga porównywalnie, jeśli nie lepiej niż mazda. jeździłem obydwoma autami i
oba polecam ; )

> 2. niedługo będe musiał wymienić pewnie samochód do dragu, bo ten nie da rady jechac

> na 2 kołach. Mam Mazde RX-8. Jaki wózek najlepiej by sie nadawał do jazdy na 2 kołach(jestem

> w super Promotion)?

mazdę sobie do dragu odpuść. ktoś Ci polecił GTO, ale ja bym jednak odradził. lepszy
imho będzie supra. i to na pewno lepsza. albo Mustang [choćby ten którego można wygrać].
ale ogólnie supra > all :D


Jaka Supra, podaj pełną nazwe pod jaką znajduje sie w tym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 18:32, Ecko09 napisał:

Jaka Supra, podaj pełną nazwe pod jaką znajduje sie w tym sklepie.


o lol, Ecko, nie mów że nie wiesz co to Toyota Supra...
; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 15:27, Ecko09 napisał:

Żeby mieć te laski przed startem to trzeba mieć maks detale otoczenia ustawione?


Taaa, chociaż nie wiem czy tylko od tego to zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 13:50, Adam Słoma napisał:

16616 punktów w spidzie Toyotą Corollą... Niemożliwe? A jednak!

http://pl.youtube.com/watch?v=fxmPFnvttSg

hejka
dawno mnie nie bylo. pogratulowac normalnie wyniku :)
ja prubowalem drifftowac toyotą, ale chyba mam zle ustawienia auta. co prawda wyniki i tak sa bardzo dobre, ale brakuje sporo by jakis porzadny rekord puknac :)
pozdro i do zobaczenia na trasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam inny problem teraz(eh) po zainstalowaniu patcha 1.1 do pro streeta(sprawdzalem wersje i to jest ta co trzeba) gra nie wlącza sie tylko pojawia sie bład
<scieżka pliku exe gry>
jakis tekst aplikacja nie moze byc uruchomiona bo jest zle ustawiona(lol?) ponowne zainstalowanie moze naprawic problem i juz probowalem tego i dalej nic


dodam ze dwa dni temu mialem format hdd(bolesne ale prawdziwe ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej... doszedłem do wyścigu z Ryo i się zaciąłem... proszę, podpowiedzcie ustawienia dla Toyoty Supry na ten wyścig [screen1] oraz jak jechać [screen2]

opiszę, jak jadę. może podpowiecie co tu robię źle:
czerwony - rozpędzam się żeby zdobyć bonus do prędkości, potem ciaśniutko przy bandzie - do końca tej linii jakieś 1400pkt
niebieski - slalomik między tabliczkami, mało punktów leci, ale dorzuca tutaj bonus za długość driftu
zielony - na początku odpalam nitro żeby bonusa złapać, jadę pod ostrym kątem, łapię tutaj jakieś 800 - 1000 pkt
kończąc ten wyścig, zazwyczaj mam 2600 pkt... potrzeba jakieś 3300. help?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 20:05, szypek26 napisał:

hej... doszedłem do wyścigu z Ryo i się zaciąłem... proszę, podpowiedzcie ustawienia
dla Toyoty Supry
na ten wyścig [screen1] oraz jak jechać [screen2]

opiszę, jak jadę. może podpowiecie co tu robię źle:
czerwony - rozpędzam się żeby zdobyć bonus do prędkości, potem ciaśniutko przy bandzie
- do końca tej linii jakieś 1400pkt
niebieski - slalomik między tabliczkami, mało punktów leci, ale dorzuca tutaj bonus za
długość driftu
zielony - na początku odpalam nitro żeby bonusa złapać, jadę pod ostrym kątem, łapię
tutaj jakieś 800 - 1000 pkt
kończąc ten wyścig, zazwyczaj mam 2600 pkt... potrzeba jakieś 3300. help?!


Ja jeżdżę na takich ustawieniach:
-prześwit niski
-ciśnienie w oponach minimalnie niższe
-fazy rozrządu prawie maksymalnie na dalej
-ciśnienie nitra wysokie
-amortyzatory(ogółem mówiąc pierwsze 6 pasków w zawieszeniu) na średnio-wysokie

Resztę ustaw jak uważasz
Dla mnie te ustawienia są bardzo dobre, jak się przyłożę to nabiję 6000 punkt

Co do wyścigu to używaj nitra jak najczęściej i jak możesz to już po wejściu w zakręt.
Na końcu żeby zdobyć więcej punktów to skręć w przeciwną stronę i zaciśnij ręczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jestem w Super Promotion, uradowany zmieniłem samochód do Dragów - z EVO na Dodge Chargera R/T. Jak widzę, są już tutaj wyścigi na 2 kołach, a dodge ma napęd na tylnie koła. Mam go stuningowanego, przy starcie jakby widzę Nazwę swojego samochodu i 773 KM (domyślam się że to jest moc?). Ale do rzeczy. Nie mogę stanac na tylnich kołach. Jadę, i jadę, a on ani 1 Stopy nie chce przejechac na 2 kołach. Dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 15:59, Pernia napisał:

Mam pytanie. Jestem w Super Promotion, uradowany zmieniłem samochód do Dragów - z EVO
na Dodge Chargera R/T. Jak widzę, są już tutaj wyścigi na 2 kołach, a dodge ma napęd
na tylnie koła. Mam go stuningowanego, przy starcie jakby widzę Nazwę swojego samochodu
i 773 KM (domyślam się że to jest moc?). Ale do rzeczy. Nie mogę stanac na tylnich kołach.
Jadę, i jadę, a on ani 1 Stopy nie chce przejechac na 2 kołach. Dlaczego ?


Ten samochód nie nadaje sie do jazdy na 2 kołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować