Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Need for Speed: Pro Street - temat gry

3015 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2008 o 21:08, szypek26 napisał:

> Obcykałes coś moze czemu nie moge zrobic tej stójki ?
o 19.55 wstawiłem takiego posta "coś doszło. ale chyba nie to xP weź mi prześlij jeszcze
raz. w moich dokumentach masz katalog "prostreet" wrzuć go całego do *rar i wyślij jeszcze
raz"
xP


Zgadza się, wysłałem już dawno :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fakt. mój błąd :) odpaliłem twojego save''a i przykro mi bardzo... nie mam pojęcia co jest nie tak... :/ chyba ci nie pomogę. jeszcze się jutro pobawię, ale nie rób sobie nadziei ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 21:29, szypek26 napisał:

fakt. mój błąd :) odpaliłem twojego save''a i przykro mi bardzo... nie mam pojęcia co
jest nie tak... :/ chyba ci nie pomogę. jeszcze się jutro pobawię, ale nie rób sobie
nadziei ;/


Ale czego to moze byc wina? przeciez mam dobry samochód, sprawdzałeś ustawienia ? Moze tam jest cos nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 21:31, Pernia napisał:

Ale czego to moze byc wina? przeciez mam dobry samochód, sprawdzałeś ustawienia ? Moze
tam jest cos nie tak ?

samochód ok, ustawienia ok... próbowałem nawet wywalić wszystko z "aero" bo wydawało mi się, że po prostu jest za przyczepny, ale to też nie pomogło. może spróbuj dorobić się trochę i kup jeszcze raz ten sam samochód i bez żadnego tuningu weź udział w stójce, może to coś da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 21:31, Pernia napisał:

> fakt. mój błąd :) odpaliłem twojego save''a i przykro mi bardzo... nie mam pojęcia
co
> jest nie tak... :/ chyba ci nie pomogę. jeszcze się jutro pobawię, ale nie rób sobie

> nadziei ;/

Ale czego to moze byc wina? przeciez mam dobry samochód, sprawdzałeś ustawienia ? Moze
tam jest cos nie tak ?


Masz jeszcze tego save? Może ja spróbowałbym to przejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam, podaj emaila, to ci wyśle. A naszła mnie taka teza - bo szypek przy swoim Dodge''u, miał jakby te najlepsze obroty do przełożenia biegów wyżej niż ja, co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 13:02, Pernia napisał:

Tak, mam, podaj emaila, to ci wyśle. A naszła mnie taka teza - bo szypek przy swoim Dodge''u,
miał jakby te najlepsze obroty do przełożenia biegów wyżej niż ja, co to oznacza?


reset5@op.pl
co do przełożeń to chyba tuning je zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 10:18, mr.Nowak napisał:

co polecacie do jazdy na dwóch kołach??


Dodge Charger R/T Tani, i Dobry. Nawet świetny.(Pamiętaj o kupnie dobrego zawieszenia bo zwiększeniu mocy - ja zapomniałem, i dlatego samochód nie mógł oderwac Przednich kół od ziemi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 16:04, Pernia napisał:

> co polecacie do jazdy na dwóch kołach??
>

Dodge Charger R/T Tani, i Dobry. Nawet świetny.(Pamiętaj o kupnie dobrego zawieszenia
bo zwiększeniu mocy - ja zapomniałem, i dlatego samochód nie mógł oderwac Przednich kół
od ziemi).

to co, już jest OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 18:55, Pernia napisał:

tak, okazało się, że zawieszenie było za słabe. Pomógł mi Szyszek123, któremu jeszcze
raz dziękuje :).

o.O w życiu bym na to nie wpadł... xP w każdym razie dobrze na przyszłośc wiedzieć. Szyszek pomógł też mi... co prawda drift, który on mi przeszedł pojawił się jeszcze dwa razy i musiałem wykombinować, jak go przejść (i się udało) ale bądź co bądź... pomógł ;) ja też dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 19:00, szypek26 napisał:

> tak, okazało się, że zawieszenie było za słabe. Pomógł mi Szyszek123, któremu jeszcze

> raz dziękuje :).
o.O w życiu bym na to nie wpadł... xP w każdym razie dobrze na przyszłośc wiedzieć. Szyszek
pomógł też mi... co prawda drift, który on mi przeszedł pojawił się jeszcze dwa razy
i musiałem wykombinować, jak go przejść (i się udało) ale bądź co bądź... pomógł ;) ja
też dziękuję


No, ale było napisane, że "Po zwiększeniu mocy ulepsz zawieszenie ponieważ bla bla bla", a jednak na to nie wpadłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie auto polecacie mi do gripu? Jestem w Super Promotion, Mam BeEmkę (BMW) Z3, ale powoli mi nie starcza. Dlatego chciałbym zainwestowac w jakies nowe, dobre. Chciałbym żeby zarazem wyglądało fajnie, i miało dobre osiągi. Czy istnieją takowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 21:22, Pernia napisał:

Jakie auto polecacie mi do gripu? Jestem w Super Promotion, Mam BeEmkę (BMW) Z3, ale
powoli mi nie starcza. Dlatego chciałbym zainwestowac w jakies nowe, dobre. Chciałbym
żeby zarazem wyglądało fajnie, i miało dobre osiągi. Czy istnieją takowe ?


Ja już przeszedłem Super Promotion i nadal korzystam z Nissana 350Z, komputer nie ma z tym samochodem najmniejszych szans. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 21:28, Ecko09 napisał:

> Jakie auto polecacie mi do gripu? Jestem w Super Promotion, Mam BeEmkę (BMW) Z3,
ale
> powoli mi nie starcza. Dlatego chciałbym zainwestowac w jakies nowe, dobre. Chciałbym

> żeby zarazem wyglądało fajnie, i miało dobre osiągi. Czy istnieją takowe ?

Ja już przeszedłem Super Promotion i nadal korzystam z Nissana 350Z, komputer nie ma
z tym samochodem najmniejszych szans. polecam.


Nissana miałem, za ciężki, i zła sterownośc (oczywiscie wg mnie). Został sprzedany. Jeszcze jakies pomysły ktoś ma ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 21:31, Pernia napisał:

Jeszcze jakies pomysły ktoś ma ? :)


RX-7, EVO IX lub X. ew. GT-R... te polecam z czystym sumieniem ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że najlepszy jest EVO X, bo ma super przyśpieszenie. Zostawia przeciwników daleko w tyle. Jedynie z jedną trasą jest kłopot. Taka pętla, trudno ją wygrać, ale jak będziesz miał dobrze ulepszony wóz to powinno się udać. Ja przeszedłem ten wyścig EVO X z ponad 560 KM, ale mam też Porsche GT2, które jedynie nadaje się na proste odcinki i lepsze czasy tam kręciłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Myślę, że najlepszy jest EVO X, bo ma super przyśpieszenie. Zostawia przeciwników daleko
> w tyle. Jedynie z jedną trasą jest kłopot. Taka pętla, trudno ją wygrać, ale jak będziesz
> miał dobrze ulepszony wóz to powinno się udać. Ja przeszedłem ten wyścig EVO X z ponad
> 560 KM, ale mam też Porsche GT2, które jedynie nadaje się na proste odcinki i lepsze
> czasy tam kręciłem...

Tak się zastanawiam, czemu nikt z was nie poleca 911 turbo? Fakt, że trochę drogi, no ale moim zdaniem wymiata. W zakręty wchodzi jak po szynach, ma jeden z najlepszych (nie licząc Zondy) współczynników przeciążenia bocznego 0,95G, no i jeszcze daje masę punktów!!! Przejrzyjcie sobie rankingi, w pierwszych dziesiątkach (tych prawdziwych wyników) są prawie same 911 turbo! Do speedu też jest bardzo dobry, co prawda na punkty przegrywa z Toyotą Corollą, z tym że jest od niej o wiele stabilniejszy bo ma napęd 4x4, a Corollę jest cholernie trudno utrzymać w linii prostej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować