Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Need for Speed: Pro Street - temat gry

3015 postów w tym temacie

co ty chrzanisz? ja wszystkie dragi/jazdy na dwóch kołach wygrywam tym samochodem z palcem w... nosie!

Dnia 27.02.2008 o 16:03, Ecko09 napisał:

Ten samochód nie nadaje sie do jazdy na 2 kołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 15:59, Pernia napisał:

Mam pytanie. Jestem w Super Promotion, uradowany zmieniłem samochód do Dragów - z EVO
na Dodge Chargera R/T. Jak widzę, są już tutaj wyścigi na 2 kołach, a dodge ma napęd
na tylnie koła. Mam go stuningowanego, przy starcie jakby widzę Nazwę swojego samochodu
i 773 KM (domyślam się że to jest moc?). Ale do rzeczy. Nie mogę stanac na tylnich kołach.
Jadę, i jadę, a on ani 1 Stopy nie chce przejechac na 2 kołach. Dlaczego ?

najpierw w ogóle sprawdź, czy to jest wyścig mający na celu "stójkę" xP pamiętaj, że musisz mieć idealną zmianę biegów i dużą moc [tutaj akurat 770KM spokojnie starcza] to samochód powinien stanąć na dwóch kołach. używaj nitra. i upewnij się, że ten charger to TWÓJ samochód. niemniej bryka jest dobra - patrz mój post powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli że samochód sam stanie stójkę, jeżeli zmienie idelnie biegi? hm, to będzie problem, bo zawsze jakis 1 bieg spieprze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 16:27, Pernia napisał:

czyli że samochód sam stanie stójkę, jeżeli zmienie idelnie biegi? hm, to będzie problem,
bo zawsze jakis 1 bieg spieprze :P

wystarczy mieć "dobrą zmianę przełożeń" ale idealne shifty dają lepsze rezulataty. wspomagaj się nitrem, ustaw sobie przełożenia na ktrótkie [w tuningu] powinno być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh... nie pomogło. zachowam się jak dziecko neo. wstyd, ale trzeci dzień sie z tym męczę... przejdziesz mi ten jeden wyścig? ;|
mój save:
http://rapidshare.com/files/95384378/NFS_ProStreet.rar.html
[w razie potrzeby możesz sprzedać auta do driftów, kupić dodatkowe części itp itd, tylko mi pozostałych wózków nie sprzedawaj]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh, dalej mi nie wychodzi. Zrobiłem filmik zebys obczaił co i jak, dodam że zazwyczaj mam 100% przyczepnosci a ta 1 nieudana zmiana biegów to przez małe scinki które miałem podczas nagrywania. Zazwyczaj wszystkie zmiany są bezbłędne, lub Dobre. Może coś trzeba kliknac podczas jazdy?
Link:
http://www.wrzuta.pl/film/kr66E6x7ay/pro_street_-_stojka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 17:11, Pernia napisał:

eh, dalej mi nie wychodzi. Zrobiłem filmik zebys obczaił co i jak, dodam że zazwyczaj
mam 100% przyczepnosci a ta 1 nieudana zmiana biegów to przez małe scinki które miałem
podczas nagrywania. Zazwyczaj wszystkie zmiany są bezbłędne, lub Dobre. Może coś trzeba
kliknac podczas jazdy?
Link:
http://www.wrzuta.pl/film/kr66E6x7ay/pro_street_-_stojka

nie mam pojęcia... jesteś pewien, że to dodge charger? bo nie wyglądał mi na tą brykę... upewnij się też, że masz duuużo mocy
możesz mieć też coś z urządzeniami zewnętrznymi, mi np w Carbonie przy włączonym padzie nie dało się driftować. jeśli masz takie rzeczy podłączone do systemu, wyciągnij kabel i spróbuj.
może czas zainstalować patcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam ze nfs pro street jest do kitu, bo nie można się ścigać na ulicach. Jest tylko jazda po torach. Jedynym plusem tej gry jest grafa i dźwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, tak, na 100% to jest Charger, moge ci pokazac screena z Garażu jeżeli nie wierzysz.Moc miałem 765 KM (jeżeli to o to chodzi). A Co do patcha, to nie da rady ;P. Już 2 razy instalowałem, mam problem, jak większosc uzytkownikow. Gra sie odpala, intra Itd, a gdy jest czas ładowania wyłącza gre i "Wystąpił problem z aplikacją nfs.exe i zostanie ona zamknięta...". Znalazłem jeden tutorial, Wiekszosci osobom to pomagało, ale mi nie.
[tutorial na stronie nfsm.pl]

edit: patch oczywiscie do wersji PC DVD, bo taką mam. napewno nie pomylilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 17:22, Siorber napisał:

Ja uważam ze nfs pro street jest do kitu, bo nie można się ścigać na ulicach. Jest tylko
jazda po torach. Jedynym plusem tej gry jest grafa i dźwiek


Ściganie się po torach jest ihmo największą zaletą tej gry. Grafa i dzwiek tez robią swoje, ale gra naprawde wciąga. Jakbym miał dac jej ocene to 9/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to się poddaję. może reinstall gry pomoże. ewentualnie wrzuć save''a gdzieśtam albo wyślij mi na pocztę [w podpisie] to zobaczę u siebie jak wrócę do chaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 17:30, szypek26 napisał:

no to się poddaję. może reinstall gry pomoże. ewentualnie wrzuć save''a gdzieśtam albo
wyślij mi na pocztę [w podpisie] to zobaczę u siebie jak wrócę do chaty


okej, wyśle ci na mejla save''a. za 5 minut bedzie wyslane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 18:18, OmenGda napisał:

hejka
dawno mnie nie bylo. pogratulowac normalnie wyniku :)
ja prubowalem drifftowac toyotą, ale chyba mam zle ustawienia auta. co prawda wyniki
i tak sa bardzo dobre, ale brakuje sporo by jakis porzadny rekord puknac :)
pozdro i do zobaczenia na trasie :)


A ja sobie do driftu sprawiłem lotosa elise, no i jest super:) z tym że nie mam porównania do Rx-7 bo niechcący sprzedałem wszystkie 9 jakie wygrałem od króla driftu, a jakoś kupić mi się nie zdarzyło;) Co prawda tylko na jednej trasie udało mi się zrobić lotosem wynik bliski rekordu (coś koło 20k było) ale wtedy nie miałem jeszcze frapsa no i nie nagrałem:)
Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> okej, wyśle ci na mejla save''a. za 5 minut bedzie wyslane.
coś doszło. ale chyba nie to xP weź mi prześlij jeszcze raz. w moich dokumentach masz katalog "prostreet" wrzuć go całego do *rar i wyślij jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 19:55, szypek26 napisał:

> okej, wyśle ci na mejla save''a. za 5 minut bedzie wyslane.
coś doszło. ale chyba nie to xP weź mi prześlij jeszcze raz. w moich dokumentach masz
katalog "prostreet" wrzuć go całego do *rar i wyślij jeszcze raz


To było to, ale właśnie. Zaszłem troche dalej (nic z tamtym nie robiłem, poprostu wczesniejsze wyscigi przeszłem). Za chwilę pójdzie save.
Edit: i nie ProStreet Tylko NFS ProStreet :P

Edit2 : Nie zdziw sie jezeli beda tam twoje profile - z ciekawosci wzielem twoj save, i co, jakos twoim wozem przejechalem na 2 kolach :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 20:38, Szyszek123 napisał:

Hej Szypek wygrałem ten wyścig. Zobacz czy go nie ma na poczcie.

no już obczaiłem, już zniszczyłem Ryo xD wielkie dzięki za pomoc. to ty pisałeś na gg do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 20:41, szypek26 napisał:

> Hej Szypek wygrałem ten wyścig. Zobacz czy go nie ma na poczcie.
no już obczaiłem, już zniszczyłem Ryo xD wielkie dzięki za pomoc. to ty pisałeś na gg
do mnie?


Taaaaa, ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 21:00, Pernia napisał:

Obcykałes coś moze czemu nie moge zrobic tej stójki ?

o 19.55 wstawiłem takiego posta "coś doszło. ale chyba nie to xP weź mi prześlij jeszcze raz. w moich dokumentach masz katalog "prostreet" wrzuć go całego do *rar i wyślij jeszcze raz" xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować