Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Need for Speed: Pro Street - temat gry

3015 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2007 o 21:48, Oskar 1994 napisał:

cos pomiedzy toca a Colinem

Człowieku, gdzie tam widzisz Colina ?? Każdy wie, ze będzie w stylu TOCA, więc WYŚCIGI (a nie rajdy) będą rozgrywać się na nawierzchni asfaltowej (ostatecznie betonowej).

Dnia 09.06.2007 o 21:48, Oskar 1994 napisał:

Aha wie ktoś może czy nowy NFS bedzie na pleystation 2

No, rezygnacja z wydania gry na poprzedniego PS to byłby z pewnością duży błąd (zbyt na nią będzie na pewno większy niż na next-gena). Owszem, będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze beda w koncu jakies norlane zniszczenia, no moze nie az takie jak we FLATOUT2 chociaz tam byly piekne, ale nie chcialbym zeby byly takie jak w JUICED, bo to byla porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 12:12, pan m. napisał:

Ja bym mówił,że tylko na Pc,X360,PS3,Wii i ostatecznie mobile.słyszałem w filmiku,ale pewnie
źle przetłumaczyłem:(

Widziałem na jakiejś stronie logo PS2. Może nie będzie, może będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 12:12, pan m. napisał:

Ja bym mówił,że tylko na Pc,X360,PS3,Wii i ostatecznie mobile.słyszałem w filmiku,ale pewnie
źle przetłumaczyłem:(


Według mnie wydadza także i na PS2, bo PS3 dopiero niedawno wszedł na rynek i niekażdy możego mieć. Wogóle PS2 jest jeszcze popularny iwatpię, aby pozbawili się dodatkowego zysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzieś czytałem ( ale nie pamiętam gdzie, zagraniczna strona w każdym bądź razie ) że nowy NFS będzie też na PS2, czy będzie na PSP to już nie wiem... ale podobno będzie też na telefony 0_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 21:32, Arczir2d2 napisał:

gdzieś czytałem ( ale nie pamiętam gdzie, zagraniczna strona w każdym bądź razie ) że nowy
NFS będzie też na PS2, czy będzie na PSP to już nie wiem... ale podobno będzie też na telefony
0_o



tak , EA ostatnio robi tak ze wszystkmi swoimi grami , wydaje je nawet na telefony . w koncu Carbon był i U2 tez .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 19:18, DamianPL napisał:

mam pytanie czy ktoś wie czy w nowym nfs''sie będzie Honda? i jeśli tak to czy będzie nowy
civic type-r??

patrz 2 strony wstecz ( chyba ), tam masz aktualna liste aut ktore beda NFS''sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak,to będzie powrót Hondy w nowym stylu,będzie kilka modeli,ale nie wiem,czy akurat civica.Aha,nie ma Hondy na liście,bo jeszcze wóz nie jest potwierdzony przez EA,ale wszystko wskazuje,że będzie Honda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że będzie trochę więcej autek niż w CARBON
niech się EA postara tym razem i niech tak będzie chociaż z 50 parę, i najlepiej żeby wszystkie można było tuningować, żeby nie było tak jak to miało miejsce z BMW M3 w MW czy Chevy Camaro concept, Nissan 240SX itp w CARBON.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 20:45, PEACE22 napisał:

Z teog co widziałem to NFS: Pro Street jest fajny.

W zapowiedziach i na trailerach każda gra od EA jest fajna, ale po premierze jakoś tą "fajność" traci... Cóż, pożyjemy- zobaczymy, ja w każdym razie jestem pełen nadziei :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 20:40, pan m. napisał:

Hehe no filmik z Pro streeta ma już tu każdy:P


no juz kazdy ma :D ja mam obydwa i to w HD :) wystarczy klik :P

a tak naprawde to jestem ciekawe kiedy bedzie nastepny ( trailer) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 14:48, pan m. napisał:

Na pewno z trochę na niego poczekasz,może z miesiąc,może więcej


mozliwe ze poczekam ,ale zawsze jest jakies ale ... przydałoby sie aby nagle pojawilo się demo, o ooo! to byłoby coś .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować