Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Need for Speed: Pro Street - temat gry

3015 postów w tym temacie

Czy ja wiem...Jeśli nie EA nie zmieni nieco mechaniki gry to nowa grafika i nowe opcje tuningu na niewiele się tu zdadzą. Jeśli nowy NfS nie będzie się znacząco różnił od poprzenich dwóch części to przegra rywalizację z serią Test Drive..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 06:53, BlackBomb napisał:

Cztery nowe screeny :D Jest coraz ciekawiej... :)

He... Ta grafika pojazdów przypomina mi tą z Juiced. Samochody są takie jakby pozaokrąglane. W poprzednich seriach były nieco inne, natomiast te przypominają mi Juiced. Tym bardziej, że jest jasno.
Co do porównania z Test Drive Unlimited to przykro mi to powiedzieć, ale ja nawet kiedykolwiek nie liczyłem, że ten nowy NFS wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko. Po prostu TDU miażdży dla mnie inne gry, które są i które mają powstać w najbliższym czasie. :)

stiffyone - Widzieliśmy. Jest nawet u mnie na gramsajcie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 13:21, pan m. napisał:

1.Jakiego zdjęcia?
2.Po co piszesz teraz,jak do listopada kawał czasu.
3.-------------
4.W USA 1 listopad jest potwierdzony przez EA.
5.Na przykład?


1. tego z mojego gram sajta z modelka i samochodem z tyłu w tle.

2,3,4,5 nie masz racji . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odp na 2. do starej twojej wypowiedzi

soryy za 2 post, zapomnialem sie :/
pisales ze modelki nie potwierdzą , a juz jest wiadomo ze bedzie na 100% ! wystarczy TERAZ odwiedzić moj gram sajt a się przekonasz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 09:22, kuko7 napisał:

Po prostu TDU miażdży dla
mnie inne gry, które są i które mają powstać w najbliższym czasie. :)


No to trochę dziwna wypowiedź, bo skąd możesz by pewien, że NFSPS nie będzie lepszy od TDU? Screeny niczego nam nie mówią, więc lepiej poczekaj do listopada zagraj i wybierz lepszą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 14:38, pan m. napisał:

Tak sobie myślę...NFS i legalne wyścigi?Ciut to nie pasuje.Chyba chcą się przypodobnić do Toci
albo GTR:)


jeśli już , to do JUICED - > były zamknniete tory ? były ! nie było policji ? nie było ! były zniszczenia ? są !
normalnie kopia juiced pełną gębą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego akurat, że Need for Speed będzie gorszą grą od TDU jestem na 100% pewny. Mówię to dlatego, że nie wierzę, aby przez rok czasu powstała jakaś idealna gra, a taką właśnie jest Test Drive Unlimited.
Popatrz na swobodę poruszania się w TDU, wielkość mapy, możliwości. Niestety tego w NFS nie będzie i trzeba przejrzeć na oczy. Nie oczekujcie od serii Need for Speed żadnej gry wybitnej bo się zawiedziecie. Ja liczę po prostu na bardzo dobrą/dobrą grę. Na nic więcej chyba ich nie stać, co pokazali w poprzednich czterech odsłonach. Gry na raz... Pograsz, przejdziesz, powiesz - O jaka fajna gra! i odłożysz na pułkę. To cały przebieg tej gry. Natomiast z TDU jest całkiem inaczej. Test Drive oferuje także duże możliwości online, czego w Need for Speed''zie nie ma.
To jest moje uzasadnienie, dlaczego uważam, że gra ta nie przebije TDU.
Moim zdaniem tylko jeden tytuł może zagrozić pozycji lidera jako gra samochodowa 2007 roku. A jest to właśnie Colin McRae DiRT. Jeśli wyjdzie im on bezbłędnie, tak jak zapowiadali, będzie on hitem podobnym do Test Drive Unlimited.

Jeśli przeczytacie tego posta, pewnie pomyślicie, że wogóle nie lubię serii Need for Speed. Ale tak nie jest. Gram w nią od Hot Porsuit. Nie wiem czy długo czy krótko, natomiast wiem, że gra jest bardzo dobra, ale nic poza tym. I właśnie tu jest ta granica. :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba obie gry są oceniane w tej samej dziedzinie czy nie?
Jedno i drugie samochodówka tylko trochę inna... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 15:19, kuko7 napisał:

Popatrz na swobodę poruszania się w TDU, wielkość mapy, możliwości. Niestety tego w NFS nie
będzie i trzeba przejrzeć na oczy. Nie oczekujcie od serii Need for Speed żadnej gry wybitnej
bo się zawiedziecie. Ja liczę po prostu na bardzo dobrą/dobrą grę. Na nic więcej chyba ich
nie stać, co pokazali w poprzednich czterech odsłonach. Gry na raz... Pograsz, przejdziesz,
powiesz - O jaka fajna gra! i odłożysz na pułkę. To cały przebieg tej gry. Natomiast z TDU
jest całkiem inaczej. Test Drive oferuje także duże możliwości online, czego w Need for Speed''zie
nie ma.


W 100 % się zgadzam. Ostatnio EA w ogóle nie wychodzą jakieś super gry. Podobnie będzie z NfSem. Jak dla mnie to oni idą po prostu na kasę. Niech zrobią jeden super-hit, a nie co roku wydaja przeciętniaki :/

Dnia 05.06.2007 o 15:19, kuko7 napisał:

To jest moje uzasadnienie, dlaczego uważam, że gra ta nie przebije TDU.


TDU chyba nic nie przebije ;) Przynajmniej w tym roku.

Dnia 05.06.2007 o 15:19, kuko7 napisał:

Moim zdaniem tylko jeden tytuł może zagrozić pozycji lidera jako gra samochodowa 2007 roku.
A jest to właśnie Colin McRae DiRT. Jeśli wyjdzie im on bezbłędnie, tak jak zapowiadali, będzie
on hitem podobnym do Test Drive Unlimited.


Tak ,ale zauważ, że te gry różnią się od siebie dosyć sporo. TDU to super-cary, wielka swoboda i wyścigi uliczne. CMR DiRT to off-road, inne wozy, terenowe trasy. Paradoksalnie te dwa tytuły świetnie się uzupełniają. TDU dla asfalty, DiRT dla off-roadu.
Ten zestaw (TDU i DiRT) to taki must have samochodówek tego roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 15:25, pan m. napisał:

Ale Colin McRae Dirt to symulator,a TDU to arcadówka.Od HP2 grasz?Ja od Porsche,czyli ja gram
2 lata dłużej:)


Colin symulatorem? :/ Chyba w zyciu nie grales w symulator...Moim zdaniem Colin jest typowa arcade''owką a jesli chcesz sobie pograc w symulator lub przynajmniej cos symulatoropodobnego to zagraj sobie w Richard Burns Rally lub Life For Speed. Obie te gry maja moim zdaniem dosc duzy realizm i bardzo je polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 15:49, Makus89 napisał:

zagraj sobie w /.../ Life For Speed. Obie te gry maja moim zdaniem dosc
duzy realizm i bardzo je polecam ;)


Live for Speed. Szczegół taki...
Heh, LFS to jest dopiero symulator. Chyba najwierniej oddaje fizykę jazdy autem. RBR też, ale polecam również GTR 2 lub RACE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię symulatorów.Jeśli Tocę 2 można do nich zaliczyć,to odechciało mi się.Grałem u kolegi w GTR 2,nie spodobało mi się nawet Murcielago(O!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 19:43, pan m. napisał:

Ja nie lubię symulatorów.Jeśli Tocę 2 można do nich zaliczyć,to odechciało mi się.Grałem u
kolegi w GTR 2,nie spodobało mi się nawet Murcielago(O!)


bo jesteś Arcadowy czyli lubisz samochodem przy 300 km/h walnac w sciane i jechać dalej i tka smao na zakretach odbic sie od bandy i jechac dalej ..... lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby pudełko Pro Streeta już znane ?

Tajwański serwis o grach motoryzacyjnych, NFSPC.tw, który już od dawna jako pierwszy dostaje wiele informacji dotyczących kolejnych to części NFS, wypuścił jakoby oficjalny wygląd pudełka w którym znajdziemy płytę z Need For Speed Pro Street. Opakowanie przedstawia się dość oryginalnie, nawet jak na poziom artystów Electronic Arts.

Znana już Mazda RX-7 pochłonięta chmurze dymu wydobywającą sie spod kół tego potwora. Uszkodzenia karoserii mocno rzucają się w oczy - po co komu warsztat skoro taśma klejąca jest w każdym sklepie... Czy jest oficjalne, czas pokaże. Jeśli jednak tak, gratulacje dla EA. Odwalili tym razem kawał dobrej roboty, bo oprawa prezentuje sie świetnie.

needforspeed.pl

20070605225633

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 22:58, Wojtas94 napisał:

Czyżby pudełko Pro Streeta już znane ?

Najprawdopodobniej nie, bo radzę sobie przypomnieć jak to było z Carbonem....No, ale jeżeli takie zostanie to muszę powiedzieć, że wygląda bardzo efektownie. Tylko to logo mi jakoś ''''nie pasi'''' :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować