Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Need for Speed: Pro Street - temat gry

3015 postów w tym temacie

Ciekaw jestem tego trailera ... Ale już pierwsza wieść mnie wystraszyła - Need for Speed i wyścigi na legalu ?! Przecież to nie do pomyślenia ! Ale jak na pierwszym trailerze zobaczyłem model uszkodzeń to już nie miałem wątpliwości że to dobra próba ... Dobrze ze chociaż tuning zostawili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne wieści.NFS Zone ogłosiło,że zobaczymy NFS:PS najprawdopodobniej w październiku 2007 na polskich półkach sklepowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 17:57, pan m. napisał:

Kolejne wieści.NFS Zone ogłosiło,że zobaczymy NFS:PS najprawdopodobniej w październiku 2007
na polskich półkach sklepowych.

Nie mogę się doczekać, choć sam ze względu na blaszaka nie będę mógł na moim popykać. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 17:13, BlackBomb napisał:

Znalazłem dziś coś takiego na czeskiej stronce. Nie mogę się doczekać 31 maja :D



są to zdjecia z naszego polskeigo PLAYA !! w ktorym była obszerna zapowiedzn a 4 strony wiec to są prawdziwe zdjecia !!! ludzie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim blaszaku raczej nie będę pomykać, ale zakupie sobie konsolkę to będę pomykać :D Ciekawe czy nowy nfs będzie na wszystkich konsolach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 20:14, pan m. napisał:

Ma wyjść tylko na konsole nowej generacji(Xbox360,PS3,Wii).Wymagania nie są znane.Pojutrze
31 MAY...czekacie?


dzisiaj juz jest 30 maj wiec czekam do północy :D:D hihiihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NEXT-czy wyobrażasz sobie taki tytuł?Nie.Pro Street jest potwierdzoną nazwą.Czekamy do północy.ale pewnie się nie doczekamy,bo za duże obciążenie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, raz nie CDA miało pierwsze artykuł o jakiejś grze. W Playu była 3 stronowa zapowiedź nowego NFSa już 2 tygodnie temu, i zapowiada się nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować