Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt w Pulsie Biznesu!

57 postów w tym temacie

Domek

Nieczytającym gazet ekonomicznych zwracamy uwagę na artykuł o firmie CD Projekt, który ukazał się na łamach Pulsu Biznesu. Traktuje on o ubiegłorocznych osiągnięciach największego polskiego wydawcy gier, można w nim również przeczytać co nieco na temat nadchodzącej mega produkcji CDP - Wiedźmina.

Przeczytaj cały tekst "CD Projekt w Pulsie Biznesu!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 13:01, matka2 napisał:

jee. Jestem pierwszy. Zabieram się za czytanie.


A co to są jakieś wyścigi? Masz skomentować artykuł, a nie cieszyć się tym, że jesteś pierwszy :|

Co do artykułu: CD Projekt niedługo zostanie najlepszą Polską firmą :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedzmin ...nie mogę się doczekac ;]
Napewno sprzedacie 1mln pudełek wiedzmina...ja myślę ze sprzedacie 2 mln..no trochę przesadziłem no dobra 1.5 mln pudełek w pierwszym roku ..zobaczycie ;]..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firmą jest bardzo dobrą, ale żeby zostali najlepszą (zresztą pojechałeś ogólnikiem teraz że hej, firmy ocenia się w ramach branży w jakiej działają) pozostało CDP zrobić jedno - obniżyć ceny!!!

Aukcje internetowe atakują, inne sklepy też. Mało co kupuję w sklepie netowym CDP, bo jest po prostu drogo. Kupuję tylko wtedy, jeśli autentycznie czegoś akurat nie ma gdzieś indziej, albo jest dobra promocja.

Poza tym - gratulacje. Da się zrobić dobry biznes na pasji, a przy tym nie robić z klientów idiotów? Da się. Uczcie się polscy, pożal się Boże, kapitaliści, którzy do klienta nie mówią nawet "dzień dobry". Ehhh, gdyby tylko był bogatszy plan wydawniczy i faktycznie niższe ceny... Ale i tak CDP jest - przynajmniej dla mnie - nr 1 w polskiej BRANŻY dystrybutorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy artyku, ale nie podoba mi się tekst o 300 tysiącach aktywnych użytkowników gram.pl, skoro w statystykach widnieje niecałe 20 tysięcy, może sa jeszcze ci którzy na forum się nie wypowiadają, ale aż 280 tysięcy takich osób? Troche trudno by mi było w to uwierzyć.

@sferis, http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=115&n=2&k=0#km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no, no...
Nie spodziewałem się, że CDP lokalizuje gry na inne języki niż polski. A tu taka niespodzianka ;]
Oczywiście życzę dalszych sukcesów i z niecierpliwością czekam na Wiedźmina (zamawiam milionowy egzemplarz :P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytalem z tydzien temu na stronce PB ;]

Ciekawej rzeczy sie dowiedzialem ze CDP jest rowniez znany na swiecie z lokalizacji na rozne jezyki
To jakim cudem wychodzily na swoim rodzimym rynku takie "kfiatki" jak Spellforce 2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, ciekaw jestem tych 280 tys. Właśnie doczytałem artykuł do końca - 19,2 mln na zrobienie "Wiedźmina"? Mam nadzieję, że stareńka, nawet zmodyfikowana Aurora daje radę, ale najważniejsze dla mnie jest to, żeby gra była naprawdę dobra. I to jest właśnie przykład na to, jak się robi dobrą firmę - Sapkowskiego (jako autora) nie lubię, "Wiedźmina" przeczytałem z nieodpartym wrażeniem, że to co prawda niezła, ale jednak kalka fantasy zagranicznego. Nie lubię, nie podoba mi się. Ale na grę czekam ze sporym zainteresowaniem.

Jak CDP zepsuje tą grę i potencjał, to będzie największa wpadka w historii firmy. Oby nie, bo chciałbym pozytywnie powiedzieć o twórcach gier w Polsce. Oprócz kapitalnego Painkillera i nieźle zapowiadającego się Infernal, Wiedźmin to wizytówka tego kraju. Oby panowie nie zawiedli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małą sugestie do CDP może pora połączyć siły z całą resztą konkurencji wydającej mini gierki w kioskach, i wydać gazetę o grach z prawdziwego zdarzenia do której można by dołączać stare gierki z extra klasyki. A tak w ogóle to oby tak dalej, życzę dalszych sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 13:01, matka2 napisał:

jee. Jestem pierwszy.


Za takie coś powinni skazywać na chłostę.

CDP rozwija się coraz szybciej, a myślę że obecny rok będzie jeszcze lepszym niż poprzedni.

Coś mi mówi, że gramsajty to tylko początek rozwoju gram.pl :> A Wiedźmin na pewno pomoże firmie zarobić jeszcze więcej :) Ten artykuł to jeden z pierwszych, jakie niedługo się posypią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie napisany artykuł:D Jak się czyta to widzi się w CDP "bohaterów" :) No ale gratuluje!!! Mam nadzieję, że ten gigantyczny nakład na Wiedźmina się wam zwróci i nawet ze 3 razy pomnoży:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Historia Panów Iwińskiego i Kicińskiego jest w pewnym sensie dowodem na to, że marzenia się spełniają... Cieszcie się Panowie tą popularnością, bo ja też mam plany i marzenia ;>... Kiedyś Was wygryzę ;)

Poraz kolejny gratuluję sukcesu :)
Pozdro dla Pana Orka z World of Warcraft :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, panowie! Macie za dużo dobrych wyników! Teraz musicie uważać, żeby nasi kochani politycy nie znaleźli na was haka! :) A jaką gre lokalizowaliście na japoński?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę. Dzięki takim akcjom więcej osób w Polsce zauwazy, że gry komputerowe to już nie jest biznes dla studentów siedzacych w ciemnych garażach i klepiących na klawiaturach a coś znacznie powazniejszego. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować