Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przesunięcie daty premiery gry Supreme Commander

47 postów w tym temacie

Gra jest strasznie zbagowana i chcemy wydać ją od razu z patchem, nie zaś grę a patch za moment - bo to na tym etapie trochę bez sensu.

A że w reklamach dodajemy informacje o możliwym przesunięciu - nie nazwałbym tego "wycwanieniem się" często powodem przesunięcia premiery są błędy lup przesunięcia na zachodzie, musimy brac to pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>błędy lup przesunięcia na zachodzie, musimy brac

Dnia 15.02.2007 o 16:38, Anim napisał:

to pod uwagę.


nie mogę... jak u was analfabeci pracują to można się wszystkiego spodziewać nawet poślizgu, no ale dobrze że tylko tydzień
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 17:21, greg_f napisał:

nie mogę... jak u was analfabeci pracują to można się wszystkiego spodziewać nawet poślizgu, no ale dobrze że tylko tydzień
pozdro


"Co jest zabronione:
* wyśmiewanie się i/lub szydzenie z użytkowników, Pracowników CD Projekt lub innych osób"
Taki znawca alfabetu nie powinien mieć kłopotu z czytaniem i rozumieniem regulaminu.
Ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dead-pl i inni malkontenci - po pierwsze, to nie CDP ma zrobić łatę, tylko twórcy gry. Wydawca NIE TWORZY gier... Wiec przestańcie najeżdżać na CD Projekt za coś, czemu nie są winni. To nie przez nich SC jest zabugowany... A po drugie - tydzień to tak dużo? Nie sądzę... Ale każdy powód do pomarudzenia jest dobry, prawda? Ja na przykład wolę poczekać te 7 dni żeby dostać GRYWALNĄ grę... Co komu po wcześniejszym wydaniu, skoro i tak grać się dało nie będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie! Ciągle przesunięcia premier i gadka CDP "gra ma bugi" tak samo było z gothiciem 3 dlaiście tam jakis patch a i tak bugów jest pelno.Jak przesuna premiere TDU chyba sie zabije ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 16:38, Anim napisał:

Gra jest strasznie zbagowana i chcemy wydać ją od razu z patchem, nie zaś grę a patch za moment
- bo to na tym etapie trochę bez sensu.


Czyzbyscie wreszcie cos zrozumieli po NWN2? Az sie wierzyc nie chce ;-P, ale to chyba odgornie od zagranicznego wydawczy wyszlo, a nie od Was... ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie aż takie duże przesnięcie premiery (choć dla mnie to dużo :) )... czekam z niecierpliwością na tę grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Spoko ja wiem że CDP nie robi patchów...ale niech wyda grę taką jaka jest, z tego co wiem jest jak najbardziej grywalna. Przez tydzień to można spokojnie gre przejść na singlu...ale CDP strasznie mnie zrzaił do siebie tym co zrobił przy NWN2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 17:40, Domon napisał:

O nie! Ciągle przesunięcia premier i gadka CDP "gra ma bugi" tak samo było z gothiciem 3 dlaiście
tam jakis patch a i tak bugów jest pelno.Jak przesuna premiere TDU chyba sie zabije ;(


Lokalizacja może raportować błędy a patche je naprawiają - czy wszystkie - niestety nie zawsze, mam nadzieję, że patch o którym mowa w przypadku SC naprawi choć te najistotniejsze sprawiając, że gra będzie mogła cieszyć swoim rozmachem.
W Gothicu 3 zaimplementowaliśmy dwa patche udostępnione przez wydawcę i poprawiały one sporo - choć niestety nie wszystko. Staramy się mieć swój udział przy raportowaniu błędów, wspieramy się także waszymi uwagami (Guild Wars) nie zawsze ma to jednak przełożenie na działania producenta gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 17:31, walgierz napisał:

"Co jest zabronione:
* wyśmiewanie się i/lub szydzenie z użytkowników, Pracowników CD Projekt lub innych osób"


co jest wyśmiewaniem? wytknięcie błędu? jeśli obraziłem to przepraszam:( ale... razi po oczach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wykryto błędów tylko twórcy gry nie dokończyli. -.-
Jakoś wszystkie nowe gry mają tendencję do zawierania "błędów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 23:03, roctez napisał:

Nie wykryto błędów tylko twórcy gry nie dokończyli. -.-
Jakoś wszystkie nowe gry mają tendencję do zawierania "błędów".


Nie można raczej mówić o czymś takim jak "nie wykrycie błędów" - w końcu w otwartych beta testach wzięło udział ok. 50.000 graczy (a wzięłoby więcej, gdyby nie to, że betę wraz z kluczem można było ściągnąć z płatnego serwisu). Z drugiej strony patrząc, programistom z Gas Powered Games raczej nie zależało na przyspieszeniu wydania gry o jeden tydzień kosztem 600 (!!!) bugów. (ja w demie znalazłem jeden, może dwa albo trzy) Może bugi były tylko w single playerze (nie był on testowany w otwartych testach)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sadzac po Heroes V, NWN2 i G3 to chyba zadne wasze sugestie (w ktore mimo szczerych checi nie chce mi sie wierzyc) nie sa rozpatrywane przez producentow gier ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować