Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD-Action 03/2007 już wkrótce w sprzedaży!

139 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2007 o 10:56, grand10pelu napisał:

Czy mi się zdaje, czy nie było mowy nic o pełnych wersjach?


Zdaje ci się. Chociaz te pełniaki które dają to crapy nie warte zagrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne kupię, jak zawsze. Ale jak widzę takie patenty jak: PIERWSZA NA ŚWIECIE... to mi się scyzoryk otwiera. Ile to już razy były podobne akcje, a jakoś zawsze się zjawił ktoś kto też był na tym samym pokazie, i w swoim czasopiśmie też wywala takie teksty na okładce... Śmiać się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wkurzylo mnie to ze redakcja chwali sie ze oddala specjalny numer na WOśP. czy zrobili to tylko na pokaz czy dla szpitali?? chyba jednak na pokaz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 13:17, Abdorion napisał:

wkurzylo mnie to ze redakcja chwali sie ze oddala specjalny numer na WOśP. czy zrobili to tylko
na pokaz czy dla szpitali?? chyba jednak na pokaz....

Nawet jeśli to BYŁ (a pewnie tak) pokaz, to może dzięki niemu jakiś szpital będzie mógł pozwolić sobie na maszynę którą uratuje wiele żyć ludzkich.
Więc aby więcej takich "pokazów"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 13:17, Abdorion napisał:

wkurzylo mnie to ze redakcja chwali sie ze oddala specjalny numer na WOśP. czy zrobili to tylko
na pokaz czy dla szpitali?? chyba jednak na pokaz....

Altruizm jest najwyższym przejawem egoizmu. Dlatego zwykle jest robiony na pokaz, a tylko czasem dla poprawienia samooceny. Firmy nie muszą poprawiać samooceny - ale marketing wykorzystuje często altruizm do budowania wizerunku. Czy jednak zmienia to fakt, że ta darowizna faktycznie dotarła tam gdzie miała? Czy to powinno wkurzać? Nie sądzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy numerek:) CZekałem już na recenzję STALKERA:) i się doczekałem. Jest jeszcze kilka interesujących mnie artykułów, już kasę szykuję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótszych recenzji nie mogli zrobić? :P Najbardziej dziwi mnie recka nowego World of Warcraft, 6 stron... pewnie Eld (o ile to on pisał, możliwe, że ktoś inny) zrobił kolejną po Bloodrayne świetną, nietypową recenzję. SupCom wymiata, więc 5 stron nie jest niczym dziwnym. A Stalker? Skoro jest 6 stron, to pewnie się na grze nie zawiedli ;). Odnośnie pełnych wersji - Ballance jest świetną grą, w demo zagrywałem się dość długo. W Desperados i tak nie zagram, nie przepadam za tym gatunkiem... tak samo jak nie przepadam za Supreme Rulerem 2010 (choć ten gatunek akurat lubię). Czyli się nie nagram (bo Ballance jest mimo wszystko krótkie)? Otóż T72 jest cudne i to w niego będę grał co najmniej 20 godzin ;). Strategia pełną gębą, ale po Silent Hunterze 2 odkryłem, że i takie gry są cudnowne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,, Już 20 lutego do kiosków w całej Polsce trafi kolejny numer miesięcznika CD-Action, w standardowej objętości (blisko 150 stron), w cenie 14,90 zł, z podwójną płytą DVD i książeczką-poradnikiem (tym razem poświęconą WoW: The Burning Crusade). Sama gra rzecz jasna jest zrecenzowana, ale to nie ona jest tą "siekierą", która Was zaskoczy.
Wśród kilku zapowiedzi warto wspomnieć o obszernej (3 strony) i poświęconej polskiej grze Two Worlds. (Nie będzie to ostatni polski akcent w numerze). Autor stawia nawet tezę, że gierka może śmiało podskoczyć... Oblivionowi... Ile w tym prawdy, a ile fantazji i chciejstwa, to już ocenicie sami. Drugą polską zapowiedzią (gry polskiej, znaczy się) jest zapka Infernala. Przy okazji jest to jedna z 3 zapowiedzi, która zwyciężyła w naszym konkursie "zapowiedziowym" (omówienie i wyniki konkursu w numerze).
Dwie obszerne zapowiedzi numeru poświęcone są a) przeglądowi 16 gier z firmy 1C (specjalnie po to polecieliśmy do Moskwy). Na szczęście by omowić gry drugiej firmy wystarczyło wziąć taksówkę z wrocławskiego rynku - i pojechać do siedziby Techlandu (Warhound i Chrome 2). Było warto.
No, pora na recenzje. O WoW: TBC już wiecie. Dorzucamy do tego "zaledwie" 5-stronicową reckę Supreme Commander. A teraz przebijamy asem - 6-stronicowa recenzja S.T.A.L.K.E.R.''a! Zaskoczeni? I słusznie, bo jest to PIERWSZA NA ŚWIECIE RECENZJA TEJ GRY. Tak, tak. I to nie z bety, alfy, pirata, czy screenów i filmików. Byliśmy (tzn. nasz przedstawiciel) w siedzibie THQ, graliśmy, widzieliśmy - i to opisaliśmy. Rzecz jasna jakie były wrażenia, teraz nie zdradzę :). Naturalnie recenzji jest troszkę więcej niż trzy, ale one jednak zdecydowanie przytłaczają resztę.
A co na płytce? Demem miesiąca niewątpliwie jest wspomniany Infernal (choć jest sporo innych, poważnych i niepoważnych - co powiedzie o chicken-shooterze na engine któregoś Unreala?!) , zaś wśród pełniaków warto wspomnieć o Wiecznie Żywym i Grywalnym Desperados PL. Jak ktoś zamarudzi, że gierka jest stara, to ma do wyboru i Ballance (doskonała zręcznościówka) z 2004 - polska premiera, i T-72 Balkans on Fire PL (symulator czołgu z bodaj 2006), czy też geopolityczną strategię Supreme Ruler 2010 PL (premiera 03''2006).

ZAPOWIEDZI
Infernal
Overlord
The Show
Two Worlds
BlackSite: Area 51

TEMATY NUMERU
Techlandscape
Warhound
Chrome 2
16 gier z 1C

RECENZJE
S.T.A.L.K.E.R.
Another World...
Supreme Commnader
WoW: The Burning Crusade
Starshatter The Gathering Storm
Bet on Soldier: Blood of Sahara
Xpand Rally Xtreme
Championship Manager 07
Left Behind
Murder on the Orient Express
Sims Historie: Z życia wzięte
Dark Messiah of M&M PL
Broken Sword: Anioł Śmierci
Warhammer: Mark of Chaos PL

KASZANKA
S.O.E. Operation Avalanche

O GRACH INACZEJ
Freeware
Kącik Mobilnego Gracza
Odmienne Stany Grywalności
Kolekcjoner
Technologie id Software

INNE
Action Redaction
Prenumerata
Tipsy

NIE TYLKO GRAMY
Temat numeru: Multimedialny dom
Newsy, ciekawostki, ploty
Konfigurator
Dostawcy Internetu
Trendy: CES ''2007
Wademekum: Ukrywanie plików
Nie daj się nabrać

TESTY SPRZĘTU
obudowa Antec Nine Hundred
karta Creative X-Fi
czytnik kard Media Tech
odtwarzacz Mantra Strider
myszki Razer i Apollo AM-77
processor Interl Core Duo 4300
pamięci Patriot PDC21G8000
płyta główna ASUS Commando
klawiatura 4Tech Evolution Slim Tablet
Manta DVD
Microsoft Desktop 7000 "

Opisik zachęcający, najbardziej ciągnie mnie do zakupu gra DESPERADOS, której teraz trudno dostać oraz nareszcie jest recenzja STALKERA, który w końcu po wielkich trudach jest. Teraz tylko czekać na premierę.

CD-Actionie nadchodź !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm ja z tą recką stalkera to nie jestem do końca pewien. Owszem świetnie ze 1 na świecie recka w pl magazynie ale nie wierze, że jest to w 100% wersja jaka trafia na dvd. Bo 55 dni pomiędzy tym jak oni grali a momentem kiedy gra pojawio się na półkach sklepowych nie będzie czasem kiedy gsc będzie się obijać. To, że wersja ma status do recenzji, nie oznacza, że nie poprawi sie np bugów itp. Ponadto sorry ale nie wierze, że cda jest takie pro-elo, że ign i gamespot muszą na grę czekać podczas gdy oni już ją ocenili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jutro CD Action. Fajnie bo recka STALKERA iSupreme Comander. Będzie co czytać, ale na płytkach raczej nic ciekawego niema bo desperados już miałem wcześniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie nie mogę się już doczekać recki S.T.A.L.K.E.R.A oraz Supreme Commander. Ciekawy jestem jaki jest poziom tych konkursowych zapowiedzi. Kupuje CDA co miesiąc od roku i mam nadzieje, że choroba mi nie przeszkodzi w pójściu do kiosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny numer nic tylko czytać i czytać. Pełniaki są niezłe mi. Desperados na, którego tak narzekałem zagrałem i się przekonałem:) Dobra gierka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 13:17, Abdorion napisał:

wkurzylo mnie to ze redakcja chwali sie ze oddala specjalny numer na WOśP. czy zrobili to tylko
na pokaz czy dla szpitali?? chyba jednak na pokaz....

A myslisz ze OWsik robi to nie na pokaz??? gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować