Zaloguj się, aby obserwować  
Sonic1575

Piszcie o swoich miastach!!! Co się w nich dzieje i dlaczego je lubicie.

22 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2007 o 15:52, Sonic1575 napisał:

Piszcie o swoich miastach!
(Można porównywać)


Widzę, że znalazłeś sposób na to żeby nie zakładać tematu o każdym mieście z osobna. GRATULUJĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Rzeszowie, miasto jest dosyć duże lecz nie jest jeszcze metropolią. Lubię to miasto ponieważ jest dość nowoczesne, mogę sobie coś kupić (sklepów mam dość dużo) więc nie nażekam.Chciałbym żeby jednak były jakieś ciekawe imprezy/turnieje E sportu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc tak. Jest to dosyć duża wieś. jest dosyć dużo sklepów, a od przyszłego roku ma działać liceum. W planach jest jeszcze basen. Mamy największą salę gimnastyczną z całego powiatu. Bardzo podoba mi się to wieś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mieszkam we wsi w ktorej jest 6 domow 3 dzieci ja jakas dziewczyna<glupia> i moj 4letni kolega ;[ do miasta wiekszego jest okolo 600m swoja wies lubie bo sa dokola lasy pola rzeczki i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 15:59, spam to ja napisał:

Widzę, że znalazłeś sposób na to żeby nie zakładać tematu o każdym mieście z osobna. GRATULUJĘ.


Dobre ;)

A ja lubie moja wieś, bo tu się nic nie dzieje, nikt mi nie przeszkadza i mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 16:46, Bugaisha napisał:

a co, jeśli ktoś nie lubi swojego miasta - bo z pewnością tacy też się znajdą?


eee.. to niech napisze dlaczego.

We Wrocławiu budują aquapark z największą zjeżdżalnią w Europie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tarnów, Tarnów... co o nim można napisać ? Przyjemne miasto, choć wiele mu brakuje by być idealnym (brak sklepów niektórych sieci, niewiele ciekawych miejsc...). Miejsce warte odnotowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja lubie szczecin bo mamy sławnych ludzi np. snajper, nasz były prezydent miasta mieszkał w altance na działce :) - jak on to okresla jako altanka, to ciekawe co wg. niego znaczy dom:), wladze imasta obiecuja ciagle to samo inwestorom, ktorzy chca sponsorowac pogon i ciagle robia w ten sam sposób ich w balona:) a z mniejszych plusów to duzo zieleni, blisko do granicy:), nad morze zresztą tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mieszkam w Suwałkach. Fajne miasto, poprostu leprze od Wawy gdzie jeden ZNAK prowadzi do 15 miejsc w mieście.
Plusów suwałki mają dużo, niezliczę ich.
Jeden duży minus NET powinien być szybszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w 20 tys. miasteczku o nazwie Józefów. Zbyt dużo plusów to ono nie ma, na szcęście mamy gimnazjum (które jest blisko mnie) z halą sportową i basenem. Tylko (niestety nieraz przeradza się to w aż) 10 km od Wawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Bytomia i w sumie to nic nie ma:p Syf brud i ubóstwo. Jesyne co mi sie w nim podoba to rynek latem bo są niezłe imprezy no i moje osiedle z dala od centrum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle że tam pisze się z jakiego jesteś miasta i tyle.
A tu piszemy też dlaczego jest fajne, a także atrakcje.

My naprzykład mamy na rynku fajną szklaną fontanne (nie dosłownie) którą ciągle tłuczą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to spoko. Generalnie w moim mieście nie dzieje się nic, więc całe wieczory spędzam przed monitorem. Na jakąkolwiek większą imprezę trzeba się organizować w większą grupkę, i naginać aż do Białegostoku. Owszem są jakieś festyny i u nas, ale to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować