Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek-k

power rangers-nowości i starości

160 postów w tym temacie

napewno znacie serial power rangers.ten temat jest o karzdej serii power rangers.można tu pisać jaką serie power rangers lubicie naj bardziej,wasze pomysły na nowe serie power rangers,jakieś ciekawostki dotyczące power rangers,które kolory power rangers lubicie,reklamować swój gramsajat jerzeli pisze w nim coś o power rangers i inne żeczy które mi nie wpadły do głowy(jeżeli jest jurz taki temat to bardzo przepraszam ale moja wyszukiwarka czasem pokazuje że nie ma takiego wątku a przed chwilą go założyłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 20:33, pietreszczew napisał:

haha! pierwszy post!

tak poza tym to chyba nikt tu nie napisze

a co to jest związane z power rangers?może za pare miesięcy wejdzie jakiś obywatel który lubi power rangers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 20:33, pietreszczew napisał:

haha! pierwszy post!

tak poza tym to chyba nikt tu nie napisze


Twój post jest traktowany raczej jako spam. Nastepnym razem napisz coś na temat.
Co do Power Rangers to ja za tym nie przepadam. Może dlatego, że z tego wyrosłem? Ale gdy byłem o parę lat mniejszy, to kręciły mnie ci wojownicy ( bardziej to wojowniczki) i te monstra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Power Rangers - u mnie w podstawówce ten serial w niektórych kręgach był kultowy! Pamiętam, że podczas "bójek" na korytarzu na przerwach wraz z kolegami wcielaliśmy się w bohaterów tego serialu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 20:36, mroczny mrok napisał:

> haha! pierwszy post!
>
> tak poza tym to chyba nikt tu nie napisze

Twój post jest traktowany raczej jako spam. Nastepnym razem napisz coś na temat.
Co do Power Rangers to ja za tym nie przepadam. Może dlatego, że z tego wyrosłem? Ale gdy byłem
o parę lat mniejszy, to kręciły mnie ci wojownicy ( bardziej to wojowniczki) i te monstra:)


hehe, sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy lubią rengersow a niektórzy nie tak bywa ale chociaż nie wszyscy lubią power rangesów to powieccie mi jaką serie lubicie najbardziej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja się przyznam do mrocznej tajemnicy, kiedy chodziłem do podstawówki to <mroczna muzyka> Lubiłem Power Rangers. Teraz jednak na sam widok tego serialu w Programie TV dostaje dreszczy no bo Co To Jest. Banda dzieciaków wykonujących powietrzne akrobacje do akompaniamentu petardowych wybuchów, plastikowe potwory, mechy składaki. Naprawdę czasami jest to wprost żałosne. Niektóre modele i pomysły na stwory były i owszem fajne, do tej pory uważam że wygląd tego no... Zeda (ten bez skóry, same mięśnie i hełm na głowie) pojawiający się w drugiej serii był całkiem fajny, ale cała reszta naprawdę nie warta uwagi.
Wybaczcie mi proszę moje słowa, ale ten serial (i wszystkie jego serie) uważam za klasyczny przykład Żenady i Tandety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Power Rangers... Nigdy ich nie kochalem. Na "starosc" jednak docenilem ich wartosc. Jakies 3misiace temu byl u mnie na to boom w klasie. :D Nawet an pewnej informatyce pojawil sie na pulpicie u mnie megagrzomotozord, ktory ejst tam do dzisiaj. Warto dopowiedziec jednak, ze fascynujemy sie Power rangers z tego powodu,z e jestesmy szydercami. :D Chyab nigdy nie powstal rownie kiczowaty i poryty serial. :D No sorry, ale ostatnio obejrzalem jeden odcinek i wpadlem w tak ciezki szok, ze dziwie sie sam sobei,z e z tego wyszedlem. Jakis ziomek mowil do chomika "ojcze",a ten chomik wlasnie chodzil ubrany w kimono i gadal ludzkim glosem... Z reszta - wszystko tam bylo zenujaco glupie. :D Najwieksza radoche jednak zawsze sprawia mi ogladanie walk, ktore sa niesamowicie zabawne. :D Te ich odzywki!
PS. Czy tylko ja zaczynam sie smiac na mysl o Kitowcach, Miesniaku i Czasze? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 22:33, Wiadroman napisał:

Power Rangers... Nigdy ich nie kochalem. Na "starosc" jednak docenilem ich wartosc. Jakies
3misiace temu byl u mnie na to boom w klasie. :D Nawet an pewnej informatyce pojawil sie na
pulpicie u mnie megagrzomotozord, ktory ejst tam do dzisiaj. Warto dopowiedziec jednak, ze
fascynujemy sie Power rangers z tego powodu,z e jestesmy szydercami. :D Chyab nigdy nie powstal
rownie kiczowaty i poryty serial. :D No sorry, ale ostatnio obejrzalem jeden odcinek i wpadlem
w tak ciezki szok, ze dziwie sie sam sobei,z e z tego wyszedlem. Jakis ziomek mowil do chomika
"ojcze",a ten chomik wlasnie chodzil ubrany w kimono i gadal ludzkim glosem... Z reszta -
wszystko tam bylo zenujaco glupie. :D Najwieksza radoche jednak zawsze sprawia mi ogladanie
walk, ktore sa niesamowicie zabawne. :D Te ich odzywki!
PS. Czy tylko ja zaczynam sie smiac na mysl o Kitowcach, Miesniaku i Czasze? xD

ten chomik był ninją zamienionym w chomika w pierwszym odcinku.a ty oglądałeś power rangers ninja storm tylko?mnie to w tym serialu to interesują akcje,wydażenia(nie ntakie że walczą z tymi gumowymi potworami tylko takie że tamten coś zrobił ten to poczuł)i moce które posiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie najardziej podobalo sie ninja storm:D potem bylo dino to niezbyt ciekawe a teraz jest SPD to nawet moze byc:D jak mi sie nudzi to nawet na to zerkam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 15:16, dambialko napisał:

Jest jeszcze power rangers mystic forcce to z pelerynami ktorego jeszce nie ma w polsce. YY
znaczy jest ale nie m aodcinków serialu...

ty się wypowiadasz że jest w polsce?kiedyś ci mówiłem że nie ma na polsacie ani na jetixie w polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KOLO FILMIKI Z POWER RANGERS Są NA WWW.YOUTOBE.COM WIęC MI TU NIE BREDZ ZE NIE MA W JETIXIE BO NIC TAKIEGO NIE MóWIłEM BO JEST W POLSCE NA NECIE TERAZ PASI !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 15:23, dambialko napisał:

KOLO FILMIKI Z POWER RANGERS Są NA WWW.YOUTOBE.COM WIęC MI TU NIE BREDZ ZE NIE MA W JETIXIE
BO NIC TAKIEGO NIE MóWIłEM BO JEST W POLSCE NA NECIE TERAZ PASI !!!!!!!!

a youtube to nie jest polska strona.a w polsce w tv nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja PR oglądałem, gdy chodziłem do zerówki ;) Uwielbiałem ten serial, znałem wszystkie kolorki i potwory którymi władali wojownicy na pamięć ;) Lecz teraz mnie od tego odrzuca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukałem w wyszukiwarce temat z grą pt: Fifa 07 nikt jeszcze nie założyl tematu więc ja go założyłem i powiedzcie mi jaką drużyne lubicie najbardziej i wasz ulubiony zawodnik ?? CZEKAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować