Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek-k

power rangers-nowości i starości

160 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2007 o 15:27, Probos napisał:

Ja PR oglądałem, gdy chodziłem do zerówki ;) Uwielbiałem ten serial, znałem wszystkie kolorki
i potwory którymi władali wojownicy na pamięć ;) Lecz teraz mnie od tego odrzuca ;)

ja power rangers to oglądam od kąd mam 4 lata.teraz ma 11.nie którzy 14 w 1995 r. byli fanami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi w Power Rangers pdoba się fabuła i dialogi. Zą dość niespotykane. W pewnym sensie to Tołstoj wymięka po prostu. :-)))
Choć przyznam się że z tego typu filmów zdecydowanie bardziej wolę Braci Koala.
No i Bolek i Lolek jako film akcji. W tej produkcji przynajmniej odnosiłem wrażenie ż twórcy nie kpią sobie z widza i zakładają choćby mimimalny poziom inteligencji u odbiorcy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było kiedyś naprawdę fajne, oglądałem pierwszą drugą i trzecią serię. Ale z czasem robi się coraz gorzej, serial jest coraz mniej interesujący ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 18:44, dambialko napisał:

Masz racje 1 część była cool ale time force też jest wypas ale troch ejest glupie mystic force
to co dopiro będzie w polsce

wiesz że wild force jeszcze po polsku nie ma?to jusz prędzej mistick force będzie na jetixie a wild force na polsacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc ja też byłem fanem kiedyś. Pamiętam, że jak się kończyła seria, to ja byłem bardzo zrozpaczony, bo nie chciałem nowych bohaterów. Potem jakoś przyzwyczajałem się do tych nowych. xD
Teraz już tego nie oglądam
-----Czarek.k uważaj na ortografię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh pamiętam jak wczoraj (może dlatego że to nie było tak dawno droczy panowie :P) jak w zerówce naszym ulubionym zajęciem była zabawa w rangersów... Niestety po pewnym czasie nawet mi znudziła się ograna do bólu fabuła każdego odcinka ( źli atakują świat super monstrami które dostają kopa w d a wtedy superboss złych powiększa je power rengersi wsiadają do zwoich zordów i super-mega-efektownym kombosem wykańczają go...)
Ale pamiętam te czasy... Stare miłe wspomnienia dni które nigdy nie wrócą niezależnie jak bardzo by tego się chciało.... A szkoda... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem to jak mialem tak circa about 7-8 lat. wtedy mnie to niesamowicie jaralo. bawilismy sie w power rangers na podworku. ja bylem tym niebieskim (billym). najfajniejsze bylo to ze moj kolega byl... Ritą :) Jak to teraz ogladam to takie niekontrolowane napady smiechu. niemniej jest nostalgia za czasami gdy kij symbolizujacy miecz swietlny Jedi zapewnial rozrywke na 3 godziny, a berek o 10 w nocy byl niezapomnianym przezyciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować