Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek-k

power rangers-nowości i starości

160 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2007 o 15:04, Icestalker napisał:

> kto jest waszym ulubionym rengerem(nie mówie o kolorach tylko postaciach)?bo moją ulubioną

> jest tommy olivier bo on był rengerem naj więcej a w serialu móqili że jest najlebszym
rengerem.

Primo: Słownik

Secundo: Używaj od czasu do czasu wielkich liter, ok?

Lepiej nie samuj to sie nazywa spam co robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2007 o 15:21, Venomess napisał:

Lepiej nie samuj to sie nazywa spam co robisz


Dałem trzy różne odpowiedzi, na trzy różne posty trzech różnych postów. To co innego, jak bezmyślne walenie posta po poscie, bo zapomniało się tego napisać w poprzednim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynym spamerem tutaj jesteś ty. Powiadomiłem modków, bo to co tutaj wyprawiacie jest poniżej krytyki i oczopląsu (trudne słowo) można dostać. A co do Power Rangers to zawsze wydawało mi się infantylne. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 10:20, Venomess napisał:

Ja czekam na przodownika 2 dni jak ja w 1 dzien pisze 40 postuw czy tam 35 zostań


Jeśli nie przestaniesz pisać nie na temat - zaśmiecać forum, to będziesz czekał na robotnika a nie przodownika.
Ostrzeżenie

Wszystkim radzę wrócić do tematu, a nie rozważania to spamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2007 o 15:39, walgierz napisał:

Wszystkim radzę wrócić do tematu, a nie rozważania to spamuje.

ja tu pisze o power rangers.choć rozważanie power rangers też jest na temat.chyba że ktoś napisze że nie lubi power rangers bo to głupie albo że woli inne seriale to już nie na temamat.powtarzam swoje pytanie:jaka jest wasza ulubiona postać w power rangers?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 10:07, Venomess napisał:

No lepszy od ciebie

...idź na mojego gs jest tam tekst skierowany do ciebie...i na twoim poziomie/
Skoro ta tandeta tak ci się spodobała to już nie moja wina:p Jedyne twoje słowa, które to mają przekonać nas do tego "czegoś" to super/ najlepszy|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 20:05, Venomess napisał:

Power Rangers S.P.D jest najlepsze a szczegulnie kapitan kruger wyglonda jak mój pies

[odpowiadam na posta z pierwszej lub drógiej strony]twój pies wygląda jak komandor kruger?ja takie pse to niechciałbym mieć.jeśli masz kota to wyglada tak jak cat renger.a poważnie.mulbyś pokazać dwa obrazki jeden z goggim a drugi z twoim psem zobacze podobieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 10:05, In The End napisał:

O boże! to był najgorszy "serial" w telewizji, aż żal było go oglądać. Sam kicz i głupie gadżety
a co gorsza teksy mówione--->fuu...a oni w ciąż to produkują/


Produkują... prawo podaży i popytu - produkcja tania (jak myślicie - ile kosztuje napisanie scenariusza do odcinka i te wszystkie gadżety? ;-)) , a popyt - chociaż nie największy - wystarcza ka pokrycie kosztów produkcji i niezły zysk dla twórców.
Jak kapitalizm to kapitalizm...
Ja obejrzałem kiedyś jeden odcinek, ale cały czas miałem wrażenie że ktoś się ze mnie śmieje za moimi plecami... Myślę że nawet wiem kto... ;-)))

A tak swoją drogą - co to znaczy że któryś tam jest "najlebszym rengerem"?
Najlepsza gra aktorska? Fajnie tańczy przed walką? Czy jakieś moce ma szczególne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2007 o 16:32, Amistan napisał:


A tak swoją drogą - co to znaczy że któryś tam jest "najlebszym rengerem"?
Najlepsza gra aktorska? Fajnie tańczy przed walką? Czy jakieś moce ma szczególne?

chodzi o toże najlepiej zna się na byciu rengerem i ci co oglądali pierwszą serie(mówie teraz o tommim ovierze) to znają aktora i go lubią(większość z moich wiadomości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 22:05, czarek.k napisał:

rozszyfrowałem dlaczego omega ranger w s.p.d ma ten wzorek zamias numerka.bo to jest rzymńska
szustka "IV".


Rzymskie sześć wygląda tak: "VI"

Co do aktorów, współczuję im grania w owej serii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 00:17, Icestalker napisał:

Co do aktorów, współczuję im grania w owej serii....


eee... a to dlaczego?
To musi być fajna zabawa. Wygłupiasz się jak w podstawówce na korytarzu, bez jakichś szczególnych wymagań względem Twoich umiejętności aktorskich czy też choreograficznych i w dodatku płacą Ci za to...
Jakbym miał 13-14 lat to też chętnie bym zagrał w paru odcinkach.
O ile nie musiałbym za często pokazywać twarzy ;-)))
W każdym razie na pewno nie obawiałbym się że któryś z moich znajomych obejrzy choć jeden odcinek, a jeśli już nawet ktoś by to zrobił to podejrzewam że wstydziłby się do tego przyznać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 03:16, Amistan napisał:

> Co do aktorów, współczuję im grania w owej serii....

eee... a to dlaczego?
To musi być fajna zabawa. Wygłupiasz się jak w podstawówce na korytarzu, bez jakichś szczególnych
wymagań względem Twoich umiejętności aktorskich czy też choreograficznych i w dodatku płacą
Ci za to...
Jakbym miał 13-14 lat to też chętnie bym zagrał w paru odcinkach.
O ile nie musiałbym za często pokazywać twarzy ;-)))
W każdym razie na pewno nie obawiałbym się że któryś z moich znajomych obejrzy choć jeden odcinek,
a jeśli już nawet ktoś by to zrobił to podejrzewam że wstydziłby się do tego przyznać :-)

ci w kostiumach rengerów to kaskaderzy.tylko dawają te postacie żeby był jakiś sęs że mają supermoce,morfują w rengerów itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2007 o 03:16, Amistan napisał:

eee... a to dlaczego?


Ja tego nie trawię, nawet będąc po tej drugiej stronie ekranu.

Dnia 04.03.2007 o 03:16, Amistan napisał:

To musi być fajna zabawa. Wygłupiasz się jak w podstawówce na korytarzu, bez jakichś szczególnych
wymagań względem Twoich umiejętności aktorskich czy też choreograficznych i w dodatku płacą
Ci za to...


Chyba jedyny argument za.

Dnia 04.03.2007 o 03:16, Amistan napisał:

Jakbym miał 13-14 lat to też chętnie bym zagrał w paru odcinkach.


A ja nie ;)

Dnia 04.03.2007 o 03:16, Amistan napisał:

O ile nie musiałbym za często pokazywać twarzy ;-)))


Jakby mnie ktoś zobaczył, to by był obciach.

Dnia 04.03.2007 o 03:16, Amistan napisał:

W każdym razie na pewno nie obawiałbym się że któryś z moich znajomych obejrzy choć jeden odcinek,
a jeśli już nawet ktoś by to zrobił to podejrzewam że wstydziłby się do tego przyznać :-)


Raczej powiedziałby, że ''laciało w telewizji, albo jego brat oglądał i akurat spojrzał''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2007 o 11:16, czarek.k napisał:

ci w kostiumach rengerów to kaskaderzy.tylko dawają te postacie żeby był jakiś sęs że mają
supermoce,morfują w rengerów itd.


Wątpię, żeby to byli kaskaderzy. Wszystko jest zrobione sztucznie, a niski budżet nie wytrzymałby kaskaderów. Aktorzy pewnie sami to wszystko robią, przecież nie wykonują żadnych akrobacji.

P.S. Jeżeli ja bym kiedyś grał (raczej nigdy), to nie chciałbym kaskadera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktos mi powie o czym będzie nastempna seria power rangers po mystic force?na wikiipedii npisali imienia rengerów a na jakieś angielskiej lub amerykańskiej wikipedi nie czytałem bo niezbyt dobrze znam angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to będzie o mystic force o wojownikach z pelrtnami którzy mają kogoś powstrzymać bo ktoś tam chcę nie wie kto przejąc władze nad światem czy zniszczyś sświat tak jak w każdej serii power rangers (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 15:37, dambialko napisał:

No to będzie o mystic force o wojownikach z pelrtnami którzy mają kogoś powstrzymać bo ktoś
tam chcę nie wie kto przejąc władze nad światem czy zniszczyś sświat tak jak w każdej serii
power rangers (:

chodziło mi o power rangers operation overdrive o czym bendą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować