Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi menedżer piłkarski spod znaku PES

13 postów w tym temacie

Domek

Twórcy gry Pro Evolution Soccer narobili już sporo zamieszania na rynku symulatorów piłkarskich, a teraz postanowili jeszcze wejść w segment gier menedżerskich. Właśnie zapowiedzieli produkcję pod roboczym tytułem Pro Evolution Soccer Management, która pozwoli właścicielom PlayStation 2 przeżywać emocje związane z prowadzeniem własnego klubu.

Przeczytaj cały tekst "Nadchodzi menedżer piłkarski spod znaku PES" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ingrid Cold - na PC raczej wyjdzie, Konami chyba polubiło rynek gier na PC (przynajmniej segment gier sportowych), wieć nie sądzę, aby przegapiło szansę na dodatkowy zarobek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wąska gra zapewne będzie :P Tylko jeśli znowu 170 złociszy ( nieważne czy wPLN czy PLN ) to wciąż dużo jak dla przeiciętnego gracza :( Tak samo jest grami LA, ale to inna bajka :) Jeżeli będzie można statsy przenosić to zapewne tylko z PES`a 5. Manager na konsoli ? Śmieszne, ale zapewne możliwe. W końcuu "Impossoible is nothing" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 17:31, Dark_Kai230 napisał:

Nie wąska gra zapewne będzie :P Tylko jeśli znowu 170 złociszy ( nieważne czy wPLN czy PLN ) to wciąż dużo jak dla przeiciętnego
gracza :( Tak samo jest grami LA, ale to inna bajka :) Jeżeli będzie można statsy przenosić to zapewne tylko z PES`a 5.
Manager na konsoli ? Śmieszne, ale zapewne możliwe. W końcuu "Impossoible is nothing" :D

gra droga bedzie bo konami nie pozwoli jej przetlumaczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He he, juz zacieram łapki:) Uwielbiam dobre manago i całą serię PES. Zapowiada się niezła giera!

PS. Na 1 screenie mamy Rooneya i C.Ronaldo. ManUtd rlz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to bedzie konkurencja fifymanagera
kocham serie od konami ale nie podobala mi sie managerka dotychczasowa w ich produktach i mam nadzieje ze ta bedzie naprawde lepsza od tamtych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 18:31, Dark_Kai230 napisał:

> bedzie bo konami nie pozwoli jej przetlumaczyc...

Chodzi o polonizację ? Nie za bardzo rozumiem co ma do rzeczy język
?

to juz tu bylo dyskutowane kilka razy. zaden szanujacy sie wydawca nie wyda gry w miedzynarodowej wersji po tanszej cenie bo ktos inny bedzie mial niezly handelek na takich towarach np. w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 16:23, Loonatyk napisał:

Manager na konsoli? Nie wyobrazam tego sobie ;)

Ja popieram to, że też sobie tego nie wyobrażam, jak to będzie wyglądało????? Pewnie bez sensu zrobią tą grę na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować