Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Święta również kiepskie dla gier

12 postów w tym temacie

Domek

Bieżący rok nie jest najlepszy dla growej branży. Kiepskie wyniki finansowe zajmujących się elektroniczną rozrywką firm poprawić miała przedświąteczna gorączka, jednak i tutaj nadzieje okazują się płonne - niewielka ilość Xboksów 360 i PSP nie wystarczy, by nadrobić spadek zainteresowania odchodzącą generacją konsol.

Przeczytaj cały tekst "Święta również kiepskie dla gier" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, moze ktos pojdzie po rozum do glowy i zmieni polityke wydawnicza. Wiecej ciekawych i oryginalnych gier, mniej masowki. No i obnizcie cene PSP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabe święta dla graczy na świecie, czyli tragiczne dla graczy w Polsce. Sorry, ale przeciętnego gracza nie stać na wydanie ponad 1000 zł na PSP, a i gry drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiele wspaniałych tytułów czeka graczy (przynajmniej tych konsolowych) po świętach. Black, FFXII, Shadow of Colossus, Onimusha 4. Jeszcze coś pewnie pominełem, ale jak już napisałem to dopiero po świętach (1/2 kwartał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tu wypada mi tylko podziękować polskim dystrybutorą jak cdproject czy cenega że częstują nas "wspaniałymi" cenami.Za PES5 trzeba zapłacić 259 zł całe szczęście istnieje allegro i tam za pes 5 dałem 199 zł.Cdproject nic nie zarobił, takich jak ja jest wielu i niech teraz cdproject się zstanowi ile kasy traci przez to że nie obniżą cen do ty jakie serwuje EA polska czy sony poland (ok.179zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze czesc graczy poprostu zbyt pochlonela sie grami MMO i woli placic za nie abonament niz kupowac nowe gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>całe szczęście istnieje allegro i tam za pes 5 dałem 199 zł.Cdproject nic nie zarobił

Eee... a nie zarobił czasem na tym gościu, od którego to kupiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i rynek konsolowy również ogarnęła recesja...
Z jednej strony brak powalających tytułów, z drugiej strony widać pełne opanowanie kwestii "przerabiania konsol", aby działały z piratami (za darmo lub za grosze). Na efekty nie trzeba było długo czekać. Może się okazać, że paradoksalnie najlepiej na tym wyjdzie rynek PC bo piractwo było tu od zawsze, wiadomo jak sobie z nim radzić, a i gry MMO odniosły całkiem widoczny sukces. A sukces tych ostatnich, to zabranie totalne graczom czasu na pozostałe gry. A kto wolnego czasu nie ma ten nowej gry nie kupuje. Teraz wreszcie dochodzimy do sytuacji w której jeden czy dwa trafione tytuły mogą monopolizować rynek, marginalizując inne tytuły i innych wydawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować