Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniamy zawartość polskiego wydania gry Supreme Commander!

56 postów w tym temacie

Ładne, ładne. Fajne wydanie, wystarczy fanom strategii. Ale SupCom to nie dla mnie, jeśli w ogóle lubię strategię, to nie aż tak hardkorowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, tylko dla wzór dla innych dystrybutorów, jak wydawać gry... ciekawi mnie poradnik :) Czy dzięki niemu nawet największy noob przejdzie kampanie na hardzie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba to że są plakaty każdej z frakcji :P. Będzie czym obwieszać ściany. SupComa na pewno kupię. Czekam jeszcze na zawartość TDU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 18:09, sathorn1 napisał:

Błagamy o Edycję Kolekcjonerską.

Mojej wymarzonej EK już nie wydadzą (razem z Total Annihilation + dodatki).. a każda inna już nie będzie EK..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo.. zapowiada się jedno z lepszych wydań sądzę ;) Właściwie prawie jak EK.. tylko co z tego jak mi nie pójdzie :( heh, demo skończyło się na komunikacie, że nie spełniam wymagań gry i koniec.. (przy okazji: nie da się tego obejść? :P Wydaje mi się, że powinno pójść.. owszem, mam beznadziejną kartę grafiki, ale reszta jest dobra.. na tyle, że jeszcze się nie zdarzyło, żeby jakakolwiek gra W OGÓLE nie odpaliła :/).

No, ale- i tak czekam na obrazek tego wydania, przynajmniej sobie popatrzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kogoś z CDP: czy testowaliście SupComa pod Vistą ? Jeśli tak, to czy jest różnica w wydajności gry w porównaiu z Xpkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No SupCom podobno obsługuje oba Dx''y... sprawdze w cda. ale pewnie będzie wolniej chodził bo vista zrzera więcej ramu :D. Czekam na preordera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę większej różnicy w grach pod Vistą , jak gry chodzą wolniej to minimalnie a jak na razie odpaliłem wszystkie gry co chciałem . A pod Vistą powinno działać w końcu to jest nowa gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować