Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 - sprawy małe i duże

26 postów w tym temacie

Niezla ale na mnie nie zrobila ta reklama, az takiego duzego wrazenie. Nie mam pojecia dlaczego nie doprowadzono do emisji w telewizji. Ale w sumie ja sie moge myli, bo moze ta reklama jest pelna scen przemocy i krwawych walk w metrze z udzilem tlumu ludzi. Wyglada to jak masowa schizofremia wiec puszczajac to w telewizji wlasnie do takiego stanu by to doprowadzilo.

P.S.1. W sumie to i tak chyba amerykanie sa w takim stanie. Czytalem newsy, wlos jerzy mi sie na glowie jak slysze o napadzie z bronia w reku na starsza pania, ktora nisla ta konsole do domu.

P.S.2 Cencorzy zawsze sie doszukuja w tych reklamach lub wilmach nie wiadomo czego. :| hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

reklama nie zostala ocenzurowana. ms poprostu uznal, ze bedzie ja dystrybuowac tylko przez net, bo odniesie to lepszy efekt. coz ich wola. a mi sie reklama i tak podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imho na warunki polskie będzie tak jak z PS2 i Xboxem. PS3 będzie dostępne w każdym markecie do tego setki gier a Xboxa będzie można dostać za kosmiczne pieniądze zamawiane w sklepach internetowych. Nie od dziś wiadomo, że M$ ma w dupie nasz rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze uważałem iksa za nieudaną podróbe PS2 i o nowym iksie muśle tak samo. Dlatego nigdy nie kupie xboxa 360 ani żadnego z jego potencjalnych następców. Uważam też, że konsole zawsze były, są i zawsze będą maszynkami do gier lepszymi od kompa i dlatego jeśli chcę sobie w coś pograć to korzystam z mojego pleja, a komputer służy mi tylko do pracy. A swoją drogą, to reklama jest całkiem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować