Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect - zapowiedź

60 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2007 o 18:52, gmx napisał:

> nie doczekała się do tej pory żadnej - poza Oblivionem - porządnej produkcji RPG

ha - czyli nie ma jeszcze porzadnego rpg na x360 :P


Niestety to prawda. Oblivion nie spełnia pokładanych w nim nadzei. Całe szczęście, że BioWare to developer który nigdy nie zawodzi:P

Elwro-> "Zgoda, ale ja telewizora nie mam wcale :-)"

Na x360 można też grać na monitorze. Taki odbiornik już pewnie posiadasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 19:18, shinian napisał:

Na x360 można też grać na monitorze. Taki odbiornik już pewnie posiadasz:P

O, nie wiedzialem... ciekawe.
Tzn. nie wiedzialem ze mozna wykorzystac monitor komputerowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

porzadny monitor lcd kosztuje z 1500 zł ale czy sie opłaca kupic teraz cos takiego, kilka dni temu kupiłem 32" HDTV (max rozdzielczosc 1366x768) za 2400 (LG) i musze powiedziec ze to idealny wyswietlacz zarówno do pc jak i do xbox 360, a po przesiadce z 17" to poprostu brak mi słów :)

a co do mass effect ta gierka zjmiazdzy konkurecje z gat rpg, przeogromny swiat i chyba wciagajacy gameplay, a ten wielki swiat o którym jest wyzej zostane oddany uzytkownikom w 3 odsłonach.

zobaczymy jak przezyje starcie z KOTOR 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mass efect zalezuy wszystko od tego jak bedzie wygladal swiat (dokladniej planety). Jezeli bedzie to rozwiazane tak jak w jade empire to sory winetu... MOze to przyzwyczajenie z PCta (xboxa mam od niedawna i to moja pierwsza konsola)ale tak ograniczenie przestrzeni po ktorej mozna sie poruszac odbiera mi osobiscie chec do gry. po wiosce poza placami poruszac mozna sie tylko po wytyczonej sciezce i to boli jak diabli. Jezeli w ME planety ogranicza sie do kilku plansz z waska sciazka po ktorej mozna isc... podobnie sie sprawa miala z seria Knights of the old republ;ic - tam zreszta system rozwoju postaci tez byl jakis pokiebzdziony (przepraszam za eufemizm). Takie mam dziwne wrazenie ze biowear idzie z czasem w zupelnie inna strone niz ja bym chcial:P Ale mam nadzieje ze bedzie pozadna gierka - bo brakuje mi dobrych rpgow (ogolnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że w tekście nie pojawiła się niezwykle ważna informacja, jaką jest fakt, że gra ukaże się w Polsce zlokalizowana (lokalizacja kinowa)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ciekawie sie zapowiada, ale szkoda, że na xpudło ( m$ jest fe ). Zastanawiam się jak BioWarowy exclusive na PC - Dragon Age...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 18:52, gmx napisał:

> nie doczekała się do tej pory żadnej - poza Oblivionem - porządnej produkcji RPG

ha - czyli nie ma jeszcze porzadnego rpg na x360 :P


Oblivion X360 (103 recenzje, średnia wg gamerankings.com - 94.1%), Oblivion PC (ten sam serwis - 61 recenzji, 93.1%).

Dane mówią same przez siebie :) Jak dla mnie jest to porządny i wciągający RPG :) I mam nadzieję, że Mass Effect będzie jeszcze lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że jak to wyjdzie to na jednej płytce dvd się nie skończy. Czyli bez hddvd i z takim małym twardzielem trzeba będzie wachlować płytami. Sorry ale odpadam od tej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 23:07, lordfett napisał:

Oblivion X360 (103 recenzje, średnia wg gamerankings.com - 94.1%), Oblivion PC (ten sam serwis
- 61 recenzji, 93.1%).

Dane mówią same przez siebie :)

Same numerki nic nie mowia... wiele jest rzeczy wychwalanych pod niebiosa, ktore okazuja sie byc niewypalami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jesli juz powolujesz sie na te strone, to ciekawostka: wg danych z niej KotOR (srednia 93.2 %) jest lepszy od Obliviona (srednia 93.1 %)... ciekawe swoja droga, nie sadzilem, ze KotOR mial takie wysokie oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 23:29, oandr napisał:

Obawiam się że jak to wyjdzie to na jednej płytce dvd się nie skończy. Czyli bez hddvd i z
takim małym twardzielem trzeba będzie wachlować płytami. Sorry ale odpadam od tej konsoli.


I to jest poważny argument. Zapewne wielu konsolowców do dziś z obrzydzeniem wspomina czasy PSXa i wydawanych na tę konsolę gier z serii Final Fantasy (i wielu innych jrpgów).
Przecież to był koszmar, ludzie masowo "odpadali od tej konsoli" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra się zapowiada naprawdę hitowo - tylko, że z tą grafiką, ekhm......
najlepiej, żeby wydali tą grę na wrzesień/październik, lub w sezon świąteczny. Przynajmniej nowego PC''ta wtedy będę mieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 23:07, lordfett napisał:

Oblivion X360 (103 recenzje, średnia wg gamerankings.com - 94.1%), Oblivion PC (ten sam serwis
- 61 recenzji, 93.1%).
Dane mówią same przez siebie :)

no sorry ale nie kupie gry tylko dlatego ze gdzies ktos o niej dobrze napisal :P to ja bede w nia gral a nie redaktorzy czesto piszacy pod publike, fanow i marketing - to co ludzie chca uslyszec a nie jak jest.

>Jak dla mnie jest to porządny i wciągający RPG :)
no wlasnie - jak dla Ciebie i o to mi chodzi - bo jak dla mnie to gniot nad gnioty przygnieciony automatycznym poziomem potworow. mialem, gralem sprzedalem i nie polecam.

Dnia 24.02.2007 o 23:07, lordfett napisał:

I mam nadzieję,
że Mass Effect będzie jeszcze lepsze.

o lepsze nietrudno ;) a tak na serio tez czekam - na mass effect i blue dragon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gra się zapowiada naprawdę hitowo - tylko, że z tą grafiką, ekhm......
najlepiej, żeby wydali tą grę na wrzesień/październik, lub w sezon świąteczny. Przynajmniej nowego PC''ta wtedy będę mieć :P"

Gra najprawdopodobniej wyjdzie w maju. I co z tego ze będziesz miał nowego kompa? Przeciez to exclusive na x360. Na pcta może wyjdzie za dwa lata. Chyba ze sobie kupujesz nowego pcta zeby płynnie oglądać filmiki z gameplayu w hd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... czemu taki świetny RPG ma być "exclusive for XBOX 360"? Marzyłby mi się taki świetny cRPG sci-fi.

Plotki głoszą, że Mass Effect będzie też na PC, ale kiedy?

Jedyna nadzieja to "exclusive for PC", czyli zapowiadany bodajże od 2 lat Dragon Age. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogole RPGów sci-fi jest bardzo malo... chyba wydawcy uwazaja, ze mniej ryzykownie jest umiescic gre w swiecie fantasy. A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że z niecierpliwością oczekuję na tego rpg''a co prawda nie mam Xboxza360, ale sam fakt, że Bioware wydaje taki świetny tytuł mnie cieszy :). Choć kto wie póki co mam tylko PS2 ale rozważam kupno pod koniec roku jakiegoś next-gena i może to właśnie Xbox360 nim będzie, a dopiero później PS3 :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weźcie się tak nie napalajcie że każda gra microsoftu na x360 będzie potem wydana na pc''ty. Xbox 1 microsoft potraktował niejako jako fundament pod x360 i nie traktował jej zbyt powaznie więc może dlatego te konwersje 2 czesci halo. No właśnie ile było tych konwersji: halo, halo 2, i jade empire i to chyba wszystko. I to po ilu, po 2 latach od premiery? Ja bym się na waszym miejscu nie napalał i nie miałbym zbyt wielkich nadziei bo microsoft teraz ostro wykupuje exclusivy na x360 i bardziej beda trzymać exclusivy. Oni chyba zmienili trochę taktykę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować