Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sto milionów PlayStation 2

18 postów w tym temacie

Domek

Firma Sony Computer Entertainment ogłosiła, że dokładnie wczoraj - 29 listopada - ilość sprzedanych na całym świecie konsol PlayStation 2 przekroczyła 100 milionów. To druga w historii platforma, której udaje się ta sztuka. Pierwszą była oczywiście jej poprzedniczka.

Przeczytaj cały tekst "Sto milionów PlayStation 2" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 21:15, sathorn1 napisał:

Pierwszy

Jezu, zaczyna sie tu robic jak w "komentarzach na onecie".......
Jak bedziesz dalej tak pisal w nowych watkach pierwszy to jako faktycznie bedziesz pierwszy - ale do zbanowania przez moderatorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 21:15, sathorn1 napisał:

Pierwszy


Twój post naprawdę wiele wniósł do dyskusji;) Dzięki niemu podniosłeś sobie samoocene, czy poprostu nabijasz posty?

oczko_21 bez naszych egzemplarzy to SONY sprzedałoby dopiero 99 999 998 konsol i ten post musiałby ukazać sie jakieś kilkanaście minut później. Miło wiedzieć, że tak walnie przyczyniliśmy się do rozwoju rynku konsolowego, nie sądzisz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się jeszcze nie skusiłem, choć kilka razy się poważnie zastanwiałem. Za to pierwszy PSX nadal stoi koło telewizora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kupilem tylko PS one bo chcialem pograc w tekkena i grat to rismo( nie pamietam jak to sie pisze). Sprytne robic nie ktore gry tylko na "playjaka". Gdyby nie to zostal bym tylko przy PC.

Pozdro dla wszystkich PC '' towcow.

P.S. Nie lubie konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 21:50, spec_naz_ist napisał:

najpierw pomogłem im z psx :D potem z psp (trzymam kciuki za duzą sprzedaz ) a na świeta pociagnę wyniki z ps2, poprostu
lubie sony :D


z PSP nie ma szans... niestety. Klapa marketingowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 21:30, shinian napisał:

> Pierwszy

Twój post naprawdę wiele wniósł do dyskusji;) Dzięki niemu podniosłeś sobie samoocene, czy poprostu nabijasz
posty?


Powprawiam samoocenę, jak już musisz wiedzieć :P, po prostu uwielbaim jak niektóre osobniki wpieniają się, że ktoś napisze "Pierwszy" przy jakimś newsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie być jednością wśród tej przeogromnej liczby. ;) Tylko trochę żałuję, że skusiłem się praktycznie od razu po "naszej" premierze. :P No dobra... może nie skusiłem się a naciągnąłem staruszków. ;P Kupno konsoli jako świeżej bułeczki jest po prostu nieopłacalne (zależy dla kogo - dop. Ken Kutaragi :PPP). I dlatego z PS3 sobie trszku poczekam (bo to, że zainwestuję w PS3 a nie X360 jest rzeczą pewną - "jestem po stronie Sony" ;)). A z drugiej strony w przyszłym roku to ja już będę na studiach i Next-gen będzie chyba rzeczą zbędną. :P Chociaż kto wie... hoho... ^_^U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widze że tu sami swoi ludzie, ja mam PsOne i PS2 już dawno, w PSP nie zainwestuje pieniędzy bo zbieram na Ps3. A Xboxowi 360 mówię stanowczo:NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 01:06, roctez napisał:

Jezeli beda dobre gry na PS3 (oczywiscie Gothic III i Nowy Elder Scroll) to pomoge zdobyc nim kolejne 100 milionow.

Wątpię by wydali Gothic III lub Oblivion, Oblivion wyjdzie ale na Xboxa 360, ale zresztą nie po polsku bo Xbox 360 w polsce nie bedzie sprzedawany(chyba że zamówisz w sklepie wysyłkowym), ja np. jak by GIII wyszedł na Ps3 po angielsku to bym go raczej nie kupił. Choć Ps3 kupie napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 22:31, stingah napisał:

> najpierw pomogłem im z psx :D potem z psp (trzymam kciuki za duzą sprzedaz ) a na świeta pociagnę wyniki z ps2, poprostu

> lubie sony :D

z PSP nie ma szans... niestety. Klapa marketingowa.



Fakt na 100 melonow raczej sie nie zanosi, ale niemozna tez nazwac PSP klapa marketingowa, dosyc duza sprzedza nagrody dla najbardziej innowacyjnego sprzetu, nie jest tak zle, a to ze w Polsce nie ma popytu do juz inna bajka, ale kto by sie przejmowal taka dziura... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować