Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Gierki na komórki

52 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2007 o 16:09, SinClers napisał:

ej bo ja pobrałem se gierkę :) java legalną i nie wiem do jakiego folderu ją wsadzić.
powiedzcie mi gdzie proszę :).

Co to za koleś na tapecie? Podobny do tego z filmu "Niepokój"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZDECYDOWANIE NAJLEPSZY I NAJFAJNIEJSZY RPG NA KOMĘ TO HEROES LORE! POLECAM Ona wciąga jak WoW, fabuła ciekawa prawie tak jak w komputerowym Gothic. Właśnie się w to zagrywam, a rozmair też nie jest duży, bo ledwie 0,8 MB. Jeszcze raz polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zainstalowałem na swojej avili Asasyna 2. I powiem, że nie zawiodłem się :]. Bardzo dobre sterowanie, obraz rozciągnięty w taki sposób, że telefon trzyma się poziomo a nie pionowo, ładna i płynna grafika... Wszystko to wpływa na to, że gra się nieziemsko. Oczywiście w zakresie gier na komórki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie jakieś fajne strzelanki na komórkę? Ja znam tylko Resident Evil 4 i Bioshock. Waham się pomiędzy kupnem a chciałbym znać wasze zdanie na temat tych tytułów i może innych jak jeszcze jakieś znacie. Chodzi mi oczywiście o gry fpp i tpp a nie o jakiś widok z góry. Jaką grę mam kupić na mojego małego Samsunga F-330 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gram tylko z widokiem z boku, zresztą nie wiem, czy K550i by uciągnął grę posiadającą widok z pierwszej osoby :P Sprawdź S.T.A.L.K.E.R.-a, z tym że opinie na temat tej gry są dość mocno podzielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 22:14, Gumisiek2 napisał:

Ja tam gram tylko z widokiem z boku, zresztą nie wiem, czy K550i by uciągnął grę posiadającą
widok z pierwszej osoby :P Sprawdź S.T.A.L.K.E.R.-a, z tym że opinie na temat tej gry
są dość mocno podzielone.


Może sprawdzę ale bardziej mnie interesują gry które wymieniłem ;p

Aha i jeszcze jedno pytanko: Czy Bioshock na mobile ma widok FPP? Na trailerze jest pokazany fps ale na gameplayach już nie. Pytam się do właścicieli tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doom RPG, masowo produkowane przez Gameloft gry typu Mission Impossible 3, Die Hard 4.0...
Z widokiem z boku polecam oczywiście również WSZYSTKIE części Splinter Cella, z których trzy najlepsze to Conviction, Double Agent i Chaos Theory, w takiej właśnie kolejności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 15:30, Gen_Radius napisał:

Grałem, przeszedłem, polecam. Na prawdę dobry dowód na to że można zrobić fajną, rozbudowaną i ciekawą grę na javę.
Momentami bywa irytująca bo np. można poruszać się tylko po liniach prostych (w boki i do przodu). Ale tak czy inaczej, warto ogarnąć ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 15:36, kaczek93 napisał:

> Mnie interesuje to :
> http://www.idsoftware.com/wolfrpg/index.html
Grałem, przeszedłem, polecam. Na prawdę dobry dowód na to że można zrobić fajną, rozbudowaną
i ciekawą grę na javę.
Momentami bywa irytująca bo np. można poruszać się tylko po liniach prostych (w boki
i do przodu). Ale tak czy inaczej, warto ogarnąć ten tytuł.



Dziś rano skończyłem. Zacna gra. Polecam również Doom II RPG, którego teraz katuję. Doom śmiga na ulepszonym silniku Wolfa (Wybijanie szyb, otwarte przestrzenie itp.). Id robi super gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować