Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z World of WarCraft: The Burning Crusade - dzień pierwszy

38 postów w tym temacie

O ile do MMO nic nie mam tak WoW''a nie trawię, nie mam nic do ludzi którzy w to grają ale jak można grać w to po 2000h(widziałem taki statsy na xfire) to chore o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucas the Great

MMO to bardzo specyficzny rodzaj rozrywki. Aby napisać cokolwiek poza pierwszymi wrażeniami, trzeba poświęcić mnóstwo czasu na grę. Pewne rzeczy wynikają tam z interakcji społeczności graczy ze światem, szybkie osiągnięcie wysokiego poziomu nie czyni z nikogo eksperta. Dlatego ten "tydzień z..." jest nieco oddalony od daty premiery...

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z World of WarCraft: The Burning Crusade - dzień pierwszy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zaowocowało to stosami trupów, setkami goldów wydanymi na naprawę i resetem serwerów."

Bo to złe goldy były.
"To" złoto, nie "te" złota raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem taki jednym z kilku milionów świrów:) I podoba mi się to;-) Wypas i co tam jeszcze chcecie;) WoW to przede wszystkim ludzie z którymi się gra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Postać o ksywce Rydzyk, to jak nic prowokacja ;) Tekst w sumie nic odkrywczego nie mówi - takie podsumowanie z premiery gry i tego, co się działo tuż przed nią. Tak czy inaczej czekam na następne teksty - może będą ciekawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 21:25, sferis napisał:

A czemu Tydzień z BC jest ponad miesiąc po premierze? :D

Pozdrawiam,
sferis


"Aby napisać cokolwiek poza pierwszymi wrażeniami, trzeba poświęcić mnóstwo czasu na grę. Pewne rzeczy wynikają tam z interakcji społeczności graczy ze światem, szybkie osiągnięcie wysokiego poziomu nie czyni z nikogo eksperta. Dlatego ten "tydzień z..." jest nieco oddalony od daty premiery..."

Pytanie troszeczke nie na miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst troszkę zbyt zgryźliwy imo ^^* poza tym skrót nazwy instance Scolomance brzmi Scholo :P i nie było tak że na te 5ppl insty nikt nie chodził, nawet przed tuż przed wydaniem tbc pomagałem ludziom którzy chcieli mieć jakąś część T0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło zobaczyć na gram.pl tekst o grze, którą znam. Dlatego przepraszam, że zacznę od strasznego czepialstwa - ale taki dzisiaj mam nastrój, a błędy i skróty myślowe® rażą. No, to jedziemy:
"Czy pójdziesz z nami do Scholio?" - powinno być Scholo.
To, że masa graczy PvE rzuciła się zdobywać sprzęt w Battlegroundach (które sa jednym wyrazem, nie dwoma), jest tylko pośrednio związane z dodatkiem - otóż Blizzard, prawdopodobnie widząc ilości ludzi zawieszających konta w oczekiwaniu na TBC, postanowił szybciej wypuścić patcha 2.0, zawierającego nowe talenty i nowy system nagród za PvP - dzięki któremu zdobycie przedmiotów, na które potrzeba było poprzednio gry przez 6 miesięcy 16 godzin dziennnie, stało się w zasięgu ręki dla większości graczy. I to jest główna przyczyna szturmu na PvP.
Nazwanie Kruula potężnym budzi uśmiech na ustach, otóż to indywiduum jest nieco słabszą kopią Lorda Kazzaka, który był jednym z pierwszych bossów rajdowych w WoWie i którym większość gildii od dłuższego czasu nie zawracała sobie głowy, głównie przez to, że "zrzucał" tzw. "crap" ;) Problemem było, jeśli ten osobnik pojawił się przy stolicy którejś frakcji, mechanika tego bossa jest taka, że przy zbyt dużej ilości graczy/npc''ów w okolicy staje się on praktycznie nie do pokonania (kto pamięta filmik "Kazzak in Lakeshire"? ;)
"minął kolejny miesiąc (od czasu pojawienia się Kruula)" -rozumiem że Autorowi czas mógł się dłużyć, ale event z Kruulem zaczał się 10 stycznia, czyli na tydzień przed startem TBC...
Reszta artykułu prezentuje się o wiele lepiej, kilka dobrych sformułowań - określenie Polski jako "kraju ludzi spokojnych i opanowanych". Szkoda, że nie było wiecęj o osobie, która jako pierwsza osiągnęła 70 i o tym jak to pomagała mu gildia.
Artykuł sprawia wrażenie odrobinę skrótowego - Autor spokojnie mógłby poświęcić więcej miejsca swoim wrażeniom związanym ze startem TBC, ale skoro to tylko wstęp, to czekam na więcej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Razem z kolegą kupiliśmy na spółe WoW: TBC Edycja Kolekcjonerska żeby potem sprzedać na Allegro z zyskiem...kurde ale mnie korciło żeby otworzyć... osobiście w dodatek nie grałem ale z tego co mówią koledzy to wypasik. No a WoW to WoW grafa, pełno ludu, su[er questy...ale ma dwie wady: opłate miesięczną na globcu i ...mogliby polską wersje zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 00:38, bajwol1 napisał:

Razem z kolegą kupiliśmy na spółe WoW: TBC Edycja Kolekcjonerska żeby potem sprzedać na Allegro
z zyskiem (...) ale ma dwie wady: opłate miesięczną na globcu i ...mogliby polską wersje zrobić...


Heh, zwędziłeś komuś sprzed nosa tylko po to żeby odsprzedać drożej na allegro... Toż to chciwość w największym calu i szkoda, że nikt z moderatorów ciebie za to nie zbanuje :) Ale żeby narzekać na opłaty mimo tego, że się nie grało? Co do tego to brak mi już słów... To raczej marny argument :) Abonament w WoW to rzecz całkowicie uzasadniona, wyobraź sobie tylko ile może kosztować hostowanie kilkudziesięciu serwerów 24h na dobę (oprócz przerwy konserwacyjnej), zdolnych do pomieszczenia kilku tysięcy osób na raz? Zdajesz sobie sprawę, jakie to są liczby? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor coś miesza

" Kilka dni przed premierą do stolicy Hordy i Przymierza zawitał pewien osobnik ze skrzydłami, zaopatrzony w rogi na głowie, kopyta w okolicy stóp i ogromny miecz."

A potem

"Tak minął kolejny miesiąc, aż wreszcie nadszedł dzień długo oczekiwany i wypatrywany.16 stycznia 2007 roku."

Gwoli ścisłości - Kruul pojawił się tydzień przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zeby to mialo jakies kolosalne znaczenie,ale tak gwoli scislosci napomkne,ze ten francuz ktory stuknal 70 w 28 godzin (z pomoca gildi ofc) gra magiem,nie warlockiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować