Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

MotoGP '07 zapowiedziane!

14 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2007 o 13:16, Bartkula napisał:

Miodzio, nie mogę się doczekać :D

ja tak samo ja tam ogolnie lubie szybkosc wiec samochody motory czy cokolwiek innego byle bylaby szybkosc i bedzie cool:D trzeba teraz zaczac kombinowac $:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję że Moto GP 3 nbie zniknie za szybko ze sklepu gram.pl bo mam zamiar w wakacje to kupić. Demko jest super więc nic tylko zabrać się za pełną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może to i będzie fajne i może mi pójdzie ale pewnie mi sie nie spodoba i będzie się zacinać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moto GP 07 - będzie się działo. Druga część była świetna i bardzo trudna. Mam nadzieję, że kolejna część będzie wymiatać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W MotoGP ''07 autorzy nie tylko zapowiadają "więcej tego samego", ale zamierzają również wprowadzić powiew świeżości do serii, m.in. dodając nowe tryby gry wielo- i jednoosobowej, czy motocykle o pojemności silnika 800cc. Zadbają również o zgodny z rzeczywistością stan sezonu MotoGP 2007. Nie zabraknie oczywiście większej liczby tras, całkowicie nowej oprawy graficznej (przy jednoczesnym zmniejszeniu czasu ładowania gry) oraz bogatych opcji tuningowych motorów."
I mówicie, że oni się nie chwalą? :) Jak oni spełnią te obietnice to będę piał z radości... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"MotoGP ''07 podnosi poprzeczkę raz jeszcze, a przyjemności z gry zaczerpną zarówno zapaleni fani wyścigów, jak i zwykli gracze" - zachwala nową produkcję swojej firmy Bob.

Mówimy, że się chwalą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować