Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

THQ wyda MMO w świecie WH40K!

121 postów w tym temacie

Wszystko zależy, od tego czy bedzie abonament, jaśli tak, to ta gra będzie skazana na klęskę,bo niewielu ludzi kupi ją mając alternatytwnie płatny WoW, lub darmowy Guildwars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł i dobry tylko nie bardzo umiem sobie wyobrazić jak nie które postacie będą zbierały artefakty itp, zalerzy jakie strony konfliktu chcą dać.Co do abonamentu to sie zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bedzie rpg na pewno, probke czegos takiego jak rozwoj postaci zaserwowano nam juz w dark crusade gdzie kazdy, czy to chaos lord czy dowodca sil imperialnych przechodzil droge prawie od czempiona do ksiecia demonow, zas po drodze mielismy elitarnych zolnierzy w switach, wiec mysle ze to bedzie wygladalo jakos tak wlasnie... pewnie bedzie sie mialo swoj oddzial przyboczny cos tak jak w GW gdzie nie chodzi sie samemu, zas taki sierzant ze swoimi gwardzistami bedzie mogl cos zdzialac, nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 19:33, Everial napisał:

Wszystko zależy, od tego czy bedzie abonament, jaśli tak, to ta gra będzie skazana na klęskę,bo
niewielu ludzi kupi ją mając alternatytwnie płatny WoW, lub darmowy Guildwars.

Poza tym istotny element odgrywa też marka. Warcraft mimo wszystko jest bardziej znany niż któryś z dwóch Warhammerów (pomimo faktu, że Warcraft sporo czerpał z tych światów), więc ktoś szukający MMORPG prędzej może się zdecydować na WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak! Tak! Tak! Wiedziałem, że to sie stanie =] Mój sen sie spełni. Abonament jak bedzie taki jak w WoW to poświęce miesięcznie moje kieszonkowe... Przez jakiś czas. Ale jestem radosny =] I już czekam na Beta-testy. Jak tylko bedzie CB (Closed-Beta dla nie wiedzących) to stane na głowie i bede klaskał uszami aby sie dostać do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm z tego co słyszałem to w projekt jest zaangazowany ktoś z NCSoft, a więc można być pewnym ,ze bedzie to solidny MMO.
Abonament na pewno będzie. Nikt na zagranicznych stronach nie ma co do tego wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli wprowadzą abonament to się okarze, że to kolejny bezsensowny pomysł na ściąganie kasy od maniakalnych graczy, którzy nie mają na co wydawać swoich pieniędzy. Więc mam nadzieje że abonamentu nie będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Ja z kolei bardziej martwię się o wymagania sprzętowe tego cudeńka. Inaczej - 50 złotych miesięcznie za granie to ja płacić mogę, ale parę tysięcy na upgrade sprzętu boli troszkę bardziej. Który to już raz wypłata pójdzie do piachu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko jak naprawdę duży będzie taki abonament ???? Ja 50 zł nie wpakuje co miesięcznie w grę. MI pasiło by 20 zł- góra 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o ja zawsze chciałem wcielić sięw jednego z wojaków sm/chs/nec fajnie to by było ganiać sobie necron lordem i włączyć chronomoetron wtedy wrogowie byli by tacy powoooooollllnniii i by sie ich ciachaaaaałłłłooo ile wlezie (szczególnie orków :D ) ech albo byćczarnoksięznikiem i zmienić się w demona woach to by było super :) kurcze po 1 przyjdzie poczekac po 2 upgraed sprzętu po 3 skołować zarobek miesięczny w wysokości min 80 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 18:07, Iroks1 napisał:

o ja zawsze chciałem wcielić sięw jednego z wojaków sm/chs/nec fajnie to by było ganiać sobie
necron lordem i włączyć chronomoetron wtedy wrogowie byli by tacy powoooooollllnniii i by sie
ich ciachaaaaałłłłooo ile wlezie (szczególnie orków :D ) ech albo byćczarnoksięznikiem i zmienić
się w demona woach to by było super :) kurcze po 1 przyjdzie poczekac po 2 upgraed sprzętu
po 3 skołować zarobek miesięczny w wysokości min 80 zł :)


A czemu nie być GM?By się latało zielonym glutem i wszystkim by się świeciło latarą po oczach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 18:15, szweider napisał:

A czemu nie być GM?By się latało zielonym glutem i wszystkim by się świeciło latarą po oczach:)


ale oni szybko giną i wogóle są tacy be :P (nie lubie gwardii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał być takim Crisisem :D, z jego IMBA flamerem :D, tylko byś się wszystko fajczyło, a jakby jakiś mocniejszy demon podszedł to activeating jump packs i juz mnie nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 18:29, Everial napisał:

A ja bym chciał być takim Crisisem :D, z jego IMBA flamerem :D, tylko byś się wszystko fajczyło,
a jakby jakiś mocniejszy demon podszedł to activeating jump packs i juz mnie nie ma :P


Ta...lecisz dalej a tu w coś walnąłeś.Okazuje się,że w monol,a"paliwo" w jump packu się skończyło.I co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować