Zaloguj się, aby obserwować  
dvhk

Heroes [serial TV] - Temat ogólny

282 postów w tym temacie

Heroes
Heroes - serial telewizyjny produkowany i emitowany przez amerykańską telewizję NBC. Serial opowiada o grupie nieznanych sobie ludzi, którzy dzięki ewolucji posiadają niezwykłe nadprzyrodzone zdolności.

Serial ten w krótce pokaże TVP1
Źródło: http://www.sci-fi.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=16&Itemid=17

Ciekawe czy zdobędzie taką popularność jak Zagubieni (będzie pokazywany o tym samym czasie; czwartek 20.20)

PS
Jeśli jest już taki temat, to przepraszam ale jak wyszukiwałem hasło Heroes to większość tematów dotyczyła gry więc mogłem go pominąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaszła pomyłka
Czy moderator może zmienić nazwę tematu na "Heroes [serial] - Temat ogólny" , żeby odróżniał się od tematów o grze Heroes of Might and Magic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroes! Swietny serial! Takiej oglądalności jak lost to on nie osiągnie wród polskich "oglądaczy". Lost to bezmozgowa papka, Heroes trzeba sie delektowac i po prostu lubic te "marveloowsie" klimaty. Przyznam ze serial niesamowity. Zachodzi tez w nim pewna, mozna powiedziec, tradycja, ze odcinki takie sobie, ale za to zakonczenia wbijają w fotel, zostawiając nas z otwartą buzią i cieknącą śliną.... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 18:35, dvhk napisał:

Zaszła pomyłka
Czy moderator może zmienić nazwę tematu na "Heroes [serial] - Temat ogólny" , żeby odróżniał
się od tematów o grze Heroes of Might and Magic

Rzeczywiście lepiej zmienić nazwę tego tematu (sam miałem trudności z znalezieniem jego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dawno i obecnie... nie mam czasu na LOSTa, PB i 24, a co dopiero Heroes. Z resztą te ''x-menowskie'' zdolności jakoś do mnie nie przemawiają vide 4400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że to niezły serial,ja obecnie obejrzałem all odc Monka i Prison Break,Day Break i zacząłem oglądać The Sopranos który naprawde moge polecic.Teraz załatwiam sobie Heroes-co możecie mi powiedzieć o tym serialu bez mocnego wnikania w fabułe?Na co w tym serialu stawiają reżyserzy?Trzymanie w napięciu/szybka akcja/ciekawosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie:

w którymś tam odcinku (chyba 15-tym) jest kobieta, która potrafi manewrować danymi - odwiedza wybuchającego człowieka na pustyni i z nim czatuje, mimo że facet nie ma neta...

no i nakłania go do odwiedzenia benneta... dołącza do nich pozniej parkman (czytajacy w myslach)...

no i niby idą trójką do domu benneta... a w następnym odcinku już tej kobiety w ogóle nie ma... wybuchający i parkman są tylko w dwójkę w domu benneta... a ta babka już się do końca sezonu nie pojawia...

czy coś przegapiłem... może ktoś wyjaśnić o co z nią chodziło.. i po co nagle zjawia się na chwilę w serialu... a może to jest ta babka która tworzy wizje... która póżniej udaje tę zabitą murzynkę i żonę benneta..

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy. Interesujący. Wciągający

CIW
czy trzeba czegoś więcej do udanego serialu?

obejrzałem, i moim zdaniem jak na początek to nieźle. jednak nie wierzę by ten serial miał podstawe na jakieś 4 - 5 sezonów. Moim zdaniem fabuła na to nie pozwoli. i zrobi się to , co z PB czy Lost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 15:50, moonman napisał:

mam pytanie: /puff/


Nie pojawiła się w kolejnych odcinkach, ale do końca sezonu jeszcze parę "czapterów" zostało, więc wszystko się powinno wyjaśnić. A jeszcze jedno - n i e pi s z z ta k i m i
odstępami,
bo oczy bolą jak się czyta...

@Vuko
Z tego, co czytałem na serialheroes.pl, na TVP1 Hirołsi wchodzą 17 maja, zastępując boskie 4400 ;]

@Tramposz
A czy serial na <5 sezonów to zły serial? Chyba na odwrót. Poza Simpsonami i South Parkiem nie znam żadnych produkcji, których ósmy sezon bawiłby tak samo, jak pierwszy czy drugi...

Jeszcze ~14 godzin do ".07%"! Nie mogę się doczekać :D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 16:55, qrczak90 napisał:

Herosi wychodzą 17 maja, zastępując boskie

> 4400 ;]
Chyba, żadko oglądasz tv
4400 skończyło się na początku marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 19:00, Maker3 napisał:

Chyba, żadko oglądasz tv
4400 skończyło się na początku marca


Ano, bardzo rzadko. Właściwie, to oglądnąłem jeden odcinek i zwątpiłem :)

Chodziło mi bardziej o to, że Herosi zajmą miejsce na antenie, które uprzednio było okupowane przez 4400 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 16:55, qrczak90 napisał:

A czy serial na <5 sezonów to zły serial? Chyba na odwrót. Poza Simpsonami i South Parkiem
nie znam żadnych produkcji, których ósmy sezon bawiłby tak samo, jak pierwszy czy drugi...


przyjacielu, zasada jest taka. jeżeli serial jest naprawdę dobry, wciaga i ma niezłą fabułę, to powinien miec co najmniej 5 sezonów, dobre sezony. Bo takie lost. Łał super ekstra zachwyt, a potem się okazuje, że mimo zapowiedzi trzeci sezon to jest odcinanie kuponów. 24 godziny? 5, czy bodajże 6 seria gromadzi przed telewizorami masę ludzi, to dobrze świadczy. I to w żadnym wypadku nie jest odcinanie kuponów. Bo serial zdobywa świetne recenzje.

a inne przykłady? Przyjaciele. Kiepskawe dwa ostatnie lata, ale przez osiem jednak cos się kręciło, że puszczali dalej. Świat według bundych. 11-12 sezonów. Każdy z nich na wysokim poziomie, brak powtarzalności zgrywanymi już gagami, to jest to.

Serial, który zachwyca przez 1 - 2 sezony, a potem umiera w 3, jest słaby. Amibcje sie skonczyły, brak pomysłów.

a niektórzy mieli 12 sezonów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wg Ciebie fakt, że dany serial nie ma 9832 odcinków to jego wada?! Każdy kolejny odcinek PB i Heroes jest połączony z poprzednim, to nie jest tak, że mogą sobie wymyślić cokolwiek, tak jak w przytoczonych przez Ciebie tytułach.

Tymczasem ja już po serialowej uczcie! Odcinek podtrzymuje ogólną tendencję tego serialu - każdy kolejny lepszy od poprzedniego (zupełnie jak z Discworldem) :D Nie będę Wam spojlerów pisał, dodam tylko, że chyba nie wytrzymam do kolejnego tygodnia ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 20:25, qrczak90 napisał:

Czy wg Ciebie fakt, że dany serial nie ma 9832 odcinków to jego wada?! Każdy kolejny odcinek
PB i Heroes jest połączony z poprzednim, to nie jest tak, że mogą sobie wymyślić cokolwiek,
tak jak w przytoczonych przez Ciebie tytułach.


Heroes to specyficzny serial, ale nie oznacza to, że jak w dwóch pierwszych sezonach będzie super, to trzeci może być beznadziejny. --> patrz, lost., pośrednio prision break
Nie widzę dla tego serialu, perspektyw. bo co innego zakończyć serial, tak o, koniec fabuły ( z drugiej strony, co za głupiec by wycofał własny serial, który mimo e stracił klimat, nadal jest oglądany), a co innego gdy serial zostanie zdjęty przez stacje, czy wymówi się reżyserom umowę o serial.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 20:25, qrczak90 napisał:

Czy wg Ciebie fakt, że dany serial nie ma 9832 odcinków to jego wada?! Każdy kolejny odcinek
PB i Heroes jest połączony z poprzednim, to nie jest tak, że mogą sobie wymyślić cokolwiek,
tak jak w przytoczonych przez Ciebie tytułach.


Heroes to specyficzny serial, ale nie oznacza to, że jak w dwóch pierwszych sezonach będzie super, to trzeci może być beznadziejny. --> patrz, lost., pośrednio prision break
Nie widzę dla tego serialu, perspektyw. bo co innego zakończyć serial, tak o, koniec fabuły ( z drugiej strony, co za głupiec by wycofał własny serial, który mimo e stracił klimat, nadal jest oglądany), a co innego gdy serial zostanie zdjęty przez stacje, czy wymówi się reżyserom umowę o serial.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Five Years Gone" - coś pięknego. Jeśli zasada "każdy kolejny odcinek lepszy od poprzedniego" będzie długo obowiązywać w przypadku Heroes, to niedługo doczekamy się pierwszych w historii Oscarów dla serialu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem reklamę w tv. Co mnie najpierw zaciekawiło to piosenka (zaraz przypomniała mi się Fifa 98). Więc patrzę dalej. To może być ciekawy serial, chodziarz ogólnie nie trawie ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować