Zaloguj się, aby obserwować  
dvhk

Heroes [serial TV] - Temat ogólny

282 postów w tym temacie

Hmmmm, oglądałem wczoraj serial i muszę powiedzieć, że jest intrygujący. Strasznie skomplikowany ale naprawdę zagadkowy. No cóż, nie pozostaje mi nic innego niż oglądać dalsze odcinki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem podobnego zdania. Fabuła podobna trochę do 4400, ale wykonanie o niebo lepsze. Aktorzy bardzo dobrze wykonują swoją pracę, ciągle coś się dzieje i po prostu chce się to oglądać. Miejmy nadzieję, że w porównaniu do w/w 4400 każda osoba w nim występująca będzie grała jakąś znaczącą rolę, a nie tylko pokaże swe umiejętności, a w następnym odcinku umrze... Ale zapowiada się jak na razie bardzo ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 17:57, Draco X napisał:

Hmmmm, oglądałem wczoraj serial i muszę powiedzieć, że jest intrygujący. Strasznie skomplikowany

No fakt, troche sie placza watki w momencie, gdy jeden z bohaterow spotyka drugiego/slyszy o nim w gazecie/cos innego. Ale dobrze, ze jest tylko kilkoro bohaterow, bo nie pomieszaja sie moce z postaciami (tylko te 2 blondyneczki mi sie troche myla :)). Ogolnie serial całkiem całkiem, a najfajniejszy jest dla mnie watek tej babki z alter ego. Fajny moment byl, jak sluchala w kamerze, co sie dzialo z tymi gangsterami (od razu mi sie "Horyzont zdarzeń" przypomnial i słuchanie taśm z owego statku). Ogolnie cały serial jest spoxik, licze jeszcze na fajne piosenki ktore slychac bylo w zapowiedziach (blur miedzy innymi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 17:54, pitah napisał:

Czemu uważasz go za charyzmatycznego? Mi się podoba jedynie dlatego, że jest taki powerful

Powerful to swoją drogą, ale sam przyznasz, że nie sprawia wrażenia takiego typowego Evil Geniusa :D

Co do reszty - czemu tak wszyscy porównujecie Heroes z 4400? Z tego, co się orientuję, te dwa seriale mają ze sobą mniej więcej tyle wspólnego, co na przykład Star Wars z Fifth Element - gatunek.
Ale jeśli już dwa pierwsze odcinki według Was są lepsze od 4400, to bardzo dobrze to wróży na przyszłość. Bo jednak większość tych, którzy oglądali wszystkie jak do tej pory odcinki, uważa pierwsze kilka (a szczególnie 1, 2, 3) za...beznadziejne ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przyznaję się - przegapiłem te pierwsze dwa odcinki, mam nadzieję, że nic strasznie ważnego nie przegapiłem, już od kolejnego tygodnia w każdy czwartek usiądę przed telewizorem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz ;) to zależy co będzie później...ja tam Lostów oglądałem dopiero od 16 odcinka i po paru miesiącach jakoś zrozumiałem o co w tym chodzi ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie obejrzanego wczoraj pilota trudno mi ocenić jednoznacznie ten serial. Dopiero za kilka odcinków będzie można dyskutować, czy jest lepszy od 4400, PB lub Losta. Pilot zrealizowany został podobnie jak te z wyżej wymienionych seriali, czyli: dziesiątki wątków, masa różnorakich bohaterów i trochę efektów specjalnych, co by przyciągnąć do ekranu więcej widzów. O fabule na razie nie ma sensu się rozpisywać, bo nie można jej oceniać na podstawie pilota. Póki co może się wydawać nieco infantylna (ot, grupka ludzi posiadających niezwykłe umiejętności ratuje świat), ale mam nadzieję, że w następnych odcinkach zapoczątkowane w pilocie wątki zostaną ciekawie pociągnięte, a może dojdą nowe poboczne historie, które nadadzą fabule dodatkowej głębi i sprawią, że serial będzie się bardzo miło oglądało. Podsumowując, na razie ciężko mi ocenić ten serial, bo pilot tylko pokazał ogólny zarys fabuły, a dopiero następne odcinki pokażą, czy Heroes jest warty oglądania. Tak to już niestety jest z serialami: jeżeli chcesz je oceniać, to najpierw musisz poświęcić kilkadziesiąt godzin na obejrzenie jego wszystkich odcinków, bo nie każdy serial, który jest słaby na początku, musi być cienki przez cały sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 18:34, qrczak90 napisał:

Bo jednak większość tych, którzy oglądali wszystkie jak do tej pory odcinki,
uważa pierwsze kilka (a szczególnie 1, 2, 3) za...beznadziejne ^^


Sam uważam podobnie, jednak gdzieś w okolicy szóstego już wpadłem. Teraz czekam z niecierpliwością na odcinek 23... "Boom" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam też niecierpliwie czekam na odc 23. W każdym razie akcja rozkręca sie dopiero po paru odcinkach, nie zniechęcać się po pierwszych dwóch. Dalej jest coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zniechęciłem się po wczorajszym 1 (jednym!) odcinku. Wolałem sobie pooglądać "Nie ma mocnych" na TVP2. Wkurzyła mnie ta niepotrzebna przemoc pokroju wykrojonego mózgu... A na górnym, lewym boku napisali, że to dla dwunastolatków. Skalndal! (Może to wyglądało groteskowo, ale nie dla takich młodzieniaszków...) Mówię teraz serio i jestem oburzony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 18:47, des1og napisał:

Na podstawie obejrzanego wczoraj pilota trudno mi ocenić jednoznacznie ten serial. Dopiero
za kilka odcinków będzie można dyskutować, czy jest lepszy od 4400, PB lub Losta.

Czy jest lepszy od SNŚ czy Zagubionych to kwestia uznaniowa.
Ale na pewno jest lepszy od 4400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to właśnie na odwrót. Po 4400 stwierdzam, że motyw jest bardzo podobny - też mają super moce. Fabuła jakoś mnie specjalnie nie zachęciła do oglądania, drugi odcinek obejrzałem z czystej ciekawości, niestety nie z przyjemności :P Denerwuje mnie efekt powtarzania wydarzeń z wcześniejszego odcinku, zamiast na początku serialu to w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następny głupi serial typu Zagubieni czy Skazany na Śmierć. Ja dziękuje ja takich seriali nie trawię:/ Nie wiem co w nich jest takiego ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 12:27, Carl92 napisał:

Następny głupi serial typu Zagubieni czy Skazany na Śmierć. Ja dziękuje ja takich seriali nie
trawię:/ Nie wiem co w nich jest takiego ciekawego.


To co lubisz oglądać... Plebanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu pierwszych 2 odcinkow na tvp1 muszę powiedzieć że serial zapowiada sie intrygujaco. Pewnie bedzie lepszy od 4400, mam taka nadzieje :) Oczekuje z niecierpliwoscia na kolejne odcinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo śmieszne to następna głupia telenowela. Ja oglądam seriale typu Kryminalny to jest coś zawsze coś innego a nie jedno i to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować