Zaloguj się, aby obserwować  
dvhk

Heroes [serial TV] - Temat ogólny

282 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2007 o 21:02, wip_01 napisał:

> swietnie jak sie serial dobrze oglada to zawsze zrobia druga serie i teraz czekaj rok
dwa az
> zapomnisz co bylo w pierwszej i ogladaj na lysego druga eh.... ;)

Hehe, znam to :D Właśnie tak bedę podchodził do 2 serii Prison Breaka - bez zapoamietania co
było w jedynce ^^

BTW Oglądał ktoś teledysk Fergie - Big Girls Don''t Cries? A poznajecie kto gra jej faceta?
;)



no wlasnie z prison break a jeszcze 3 seria zagubionych tez sie gdzies zagubila na naszych telewizorach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I niech mi ktoś powie ze chłopaki na filmach płakać nie mogą....
Końcówkę (to jak Peter już pada na kolana) oglądałem ok 15-20 razy i za każdym razem płacz, łzy w oczami. Tam muzyka te słowa dają takei emocje....
"- Do it! Do it! You''re only one Claire!
- No! There''s another way, please.
- Shot me! There''s no another way.
- Yes! There''s, Clarie. Future is not write in stone.
- I touch his power, Nathan. I can''t control it. I can''t do anything.
- I am not leaving you, Peter. There''s an another way, you know this.
- I can''t you died.
- And I can''t anyonce this. You save the cheerleader, so we can save the world.
- I love you, Nathan
- I love you too.
- You''re ready?"
Znam juz prawie na pamięc te słowa, i za każdym razem, łezka się w oku kręci ;)
Piękny serial, piękna końcówka. Lektor był bardzo dobry w porównaniu do innych seriali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 22:27, wip_01 napisał:

Piękny serial, piękna końcówka. Lektor był bardzo dobry w porównaniu do innych seriali.


mnie jedno wkurzyło... Hiro po przebiciu Sylara zrobił taką pozę, że spokojnie mógł jeszcze obrót, ciach i po głowie Sylara, a tak to go zostawił i ten zwiał :/ Co do Petera i Claire moja siostra stwierdziła, że szkoda, że jest jej wujkiem, bo ładna by z nich para była :p Peter to, jak dla mnie najlepsza postać całego filmu, aktor jest świetny. Peter z założenia ma "emanować" dobrem i tak jest, jak sie go słucha to się "czuje", że to "dobry chłopak"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AAA Końcówka wgniotła mnie w fotel! Mogę spokojnie powiedziec że jest to chyba njlepszy serial! Teraz czekam z niecierpliwościa na drugą serie. Piękne zakonczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tak późno znalazłem ten serial :) Obecnie oglądam tylko dwa, LOST (skończyłem 3 sezon) i Heroes i oba są cudowne, a Heroes ma właśnie tą moc :) Kiedy przegapiłem jakiś odcinek z przyczyn niezależnych ode mnie (tylko dwa ^^ The Hard Part i Five Years Gone (czy jakos tak ^^ ) z powodu wyjazdu do Włoch, to musiałem jakimś cudem znaleźć je w sieci i ściągać przez noc (nieprzespana była ^^ ), a z LOST nie miałem czegoś takiego :-)
Mój ulubiony bohater.. Oczywiście Hiro Nakamura , za wszystko, jedyny, który od razu zaakceptował swoją moc, powiedział o niej innym i się jej nie bał, nie bał się tego, że wezmą go za wariata : ) Potrafił dać wszelkie poświęcenia dla najlepszego przyjaciela, przykładem jest Future Hiro, który po śmierci Future Ando totalnie się zmienił i załamał, pogrążył się w pragnieniu, żeby on ożył, tak na prawdę wolał uratować Ando bardziej niż świat, co jest przykładem zupełnego oddania :) Lubię też Peter''a za jego "wielkie serce", wiedział, że umrze, ale po początkowej panice przyjął to ze spokojem, potem martwił się już nie o siebie, ale o innych, żeby oni przeżyli i się uratowali (podobnie jak Charlie z LOST , nie uważacie? ; > ). Jak mówiłem, Heroes ma moc i wolę go bardziej niż LOST, który i tak jest dla mnie świetnym serialem, szczególnie za koniec 3 sezonu :)

Pozdrawiam.
Mr.M

PS> Co sądzicie o tym zaćmieniu na początku "Generations" ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 22:39, bonan napisał:

AAA Końcówka wgniotła mnie w fotel! Mogę spokojnie powiedziec że jest to chyba njlepszy serial!
Teraz czekam z niecierpliwościa na drugą serie. Piękne zakonczenie.

LOL.
Zakończenie przewidywalne, bez przytupu, końcowa "walka" Sylara z Petrellim była jakąś parodią. Wszystko jakieś takie sztuczne i bez rozmachu znanego z poprzednich odcinków (szczególnie 18-21, które były naprawdę fantastyczne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 22:52, olki77 napisał:

A jak Maczo Milo :) Milo nie umie grac twardziela , krzywi twarzy , zupełnie mu to nie wychodzi
.

eee tam Future Peter był świetnie zagrany... Aczkolwiek Milo jest b. dobrym aktorem to trzeba zaznaczyć i dobry Peter do niego o niebo lepiej pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 22:57, tomoliop napisał:

Bardzo fajne zakończenie, no ale co może być w drugiej serii? Myślę, że tak ciekawie już nie
będzie.


Poprzeglądaj pare stronek o Herosach, na niektórych są już wywiady i pierwsze "spojlery", do premiery w USA 52 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi jak grał w teledysku Fergie :)

Ale co dalej będzie tak myśle , że Nathan puści Petera w odpowiednim momencie i zdąży uciec , A Peter wybuchnie i zacznie spadać na dół a Nathan go złapie , albo Peter sam poleci , ale to pierwsze jest bardziej prawdopodobne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 23:01, olki77 napisał:

Chodziło mi jak grał w teledysku Fergie :)

Ale co dalej będzie tak myśle , że Nathan puści Petera w odpowiednim momencie i zdąży uciec
, A Peter wybuchnie i zacznie spadać na dół a Nathan go złapie , albo Peter sam poleci , ale
to pierwsze jest bardziej prawdopodobne .


hmm czy ja wiem... A może Nathan rzeczywiście puści Petera, ale nie zdąży uciec i wtedy Sylar będzie się pod niego podszywał... (tak jak było w odcinku w przyszłości, tylko wtedy Sylar potrafił latać, a tu nie miał by jak mu zabrać mocy...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie było bombowe. Może bez jakiś super efektów, ale i tak oglądało się go świetnie. A zapowiedź drugiego sezonu miażdzy:D. A co do tego zaćmienia, pojawiło się ono gdzieś na początku serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 23:01, olki77 napisał:

Ale co dalej będzie tak myśle , że Nathan puści Petera w odpowiednim momencie i zdąży uciec
, A Peter wybuchnie i zacznie spadać na dół a Nathan go złapie , albo Peter sam poleci , ale
to pierwsze jest bardziej prawdopodobne .

Bardzo prawdopodbna wersja, ale podobno sezon 2 zaczyna sie pare lat do przodu, czyli możemy mieć taką sytuacje że nie zostanie to w 100% ukazane, albo nie zostanie ukazane wogóle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.08.2007 o 23:10, wip_01 napisał:

> to pierwsze jest bardziej prawdopodobne .
Bardzo prawdopodbna wersja, ale podobno sezon 2 zaczyna sie pare lat do przodu, czyli możemy
mieć taką sytuacje że nie zostanie to w 100% ukazane, albo nie zostanie ukazane wogóle :/


Nie pare lat do przodu , tylko parę miesięcy , : Spojler: Mogą powrócić postaci uznawane za umarłe (Issaiac , Simone) , Hiro będzie przez parę odcinków przebywał w przeszłości ... Koniec Spojlera

Bardzo dużo jest wiadomości w sieci na temat 2 sezonu , tylko trzeba dobrą stornkę znaleźć , nie chcę wszystkich spojlierów pisać , dam tylko parę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 23:18, olki77 napisał:

Nie pare lat do przodu , tylko parę miesięcy

No pomyliło mi sie :P Zdarza się ^^

Dnia 02.08.2007 o 23:18, olki77 napisał:

Bardzo dużo jest wiadomości w sieci na temat 2 sezonu , tylko trzeba dobrą stornkę znaleźć
, nie chcę wszystkich spojlierów pisać , dam tylko parę.

To wiem, bo wszystkie dostępne chyba narazie przeczytałem ;) Tylko dzine ze tego nie pamiętam :D
NIe dawaj...jak chcą to sobie znajdą, w końcu to nie takie trudne ^^ a samo SPOJLER czy NIE CZYTAĆ nic nie daje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spojler

Z tego co pamiętam (uzupełnienie Spojlera od usera olki77) czytałem gdzieś, że 2 sezon zaczyna się tam gdzie się kończy, czyli Hiro w przeszłości i ponoć Hiro zakocha się w damie, którą pokochać ma Takezo Kensei, ale nie jestem pewien tego na 100%, jak ktoś gdzieś tak czytał to niech potwierdzi, a jak ktoś ma inną wersję to może on ma rację :p

Koniec Spojlera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 23:29, syriusz.b napisał:

Spojler

Spojler
Tak potwierdzam. Ona się też w nim zakocha a nie w Takezo Kensei. Przez nie nie dojdzie do ich ślubu. A potem jak Hiro wróci do teraźneijszosci to zoabczy bur...znaczy duzy bałagan ;)
Spojler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny serial, do tej pory jedynie Lost (1 sezon) i Prison były tak dobre. Fakt ze najlepszą postacią jest Peter, ale inne postacie z herosów po prostu nie można nie lubić! np. Hiro, ten glina Parkman, czy Claire, o i jeszcze ten Suresh, po części to zasługa twórców filmu, ale i pewnie samych aktorów, wśród których wyróżnia się Milo Ventimiglia. Jakby robili kolejną część Matrixa to powinni dać role Milo, nawiązuje tu do odcinka z przyszłości, gdzie Peter kładł na deski tych wszystkich komandosów ;)

A sam serial zakręcony na maksa, świetny ten odcinek gdzie akcja była w przyszłosci (poznaliśmy przecież alternatywne zakończenie ;p ) i oczywiście ten ostatni z zajefajnym zakończeniem.

Czekam z niecierpliwością na sezon number 2! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować