Zaloguj się, aby obserwować  
Maciejka12

Peja

124 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2007 o 16:49, Araondoion napisał:

a gdzie w moim poscie widzisz "niedorozwoj" ?

Po prostu powiedz w jakim momencie gada bzdury skoro tak napisałeś!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 16:48, Araondoion napisał:

Nie wiem o co chodzilo w Twoim poscie :P



Oto, że większość wali sciemę, zupełnie niepotrzebną.
Szanujcie innich jeśli cjcecie sami byś szanowani.

ps. Jak kiedyś zostanę modem to posypią się bany :twisted:
ps2. ale ja mądry jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie zrozumiałem Cię za bardzo, słucham rapu, ale Peji nie lubię i co z tego. Wg mnie jest po prostu słaby, chociaż nie mam mu nic do zarzucenia w kwestii nie wiem, zbytniego lecenia na kase czy coś. Nie trafia do mnie i tyle.
A u Wojewódzkiego niezłe głupoty gadał ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 16:54, Budo napisał:

/.../

Dnia 05.03.2007 o 16:54, Budo napisał:

A u Wojewódzkiego niezłe głupoty gadał ^^



Ale co mnie obchodzi co u Kuby gadał. Mi lata to, ze kiedyś tam jakąś panienkę uderzył.
"O muzykę mnie pytaj i innych co to robią! Słuszaysz k*** o muzykę mnie pytaj!" - Peja

ps. nie jestem maniakiem, ani niczyim fanem ja poprostu lubie RAP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 16:54, Budo napisał:

/.../

Nie zrozumiałem Cię za bardzo, słucham rapu, ale Peji nie lubię i co z tego. Wg mnie jest po
prostu słaby, chociaż nie mam mu nic do zarzucenia w kwestii nie wiem, zbytniego lecenia na
kase czy coś. Nie trafia do mnie i tyle.
A u Wojewódzkiego niezłe głupoty gadał ^^


haha ja tez oglądałam jak był u Kubusia xD haha weś taki ma styl chlopak i tyle nie mozna od niego wymagac wiecej =p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 16:51, owczar4 napisał:

> a gdzie w moim poscie widzisz "niedorozwoj" ?
> > Po prostu powiedz w jakim momencie gada bzdury skoro tak napisałeś!?

Mi chodzi bardziej o caloksztalt, ze troche glupka z siebie zrobil, nie bede wyszukiwal w ktorej minucie, bo juz to jakis czas temu widzialem i nie pamietam a teraz cierpie na brak czasu i musze sie uczyc, wiec sorry... Nie chodzi mi o to, ze jest jakims debilem, uwazam, ze pare kawalkow ma fajnych ale nie tak, zebym go bardzo lubil, toleruje i szanuje go, ale wczesniejsza tworczosc wydaje mi sie lepsza niz obecna. Nie jestem znawca rapu ale mam wlasne zdanie, koniec i kropka. Lubie Gurala, Grammatik a z pewnych wzgledow tez komercyjnego Tede ;)

Maciejka12
chyba nadinterpretacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do lecenia na kase, to uwazam, ze to nie jest nic nienormalnego, jesli dalej prezentuje sie wysoki poziom, a Mezo itp. to sie po prostu zeszmacili i raczej to muzyka pop typu verba i nie ma raczej nic wspolnego z hip-hopem.

"Zrozum ja też chce pieniedzy ale w zdrowej rownowadze do duchowej wiedzy" - fenomen.

PS. sa gusta i gusciki, ja srednio lubie peje, wy lubicie i dla mnie jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>.....ale wczesniejsza

Dnia 05.03.2007 o 17:00, Araondoion napisał:

tworczosc wydaje mi sie lepsza niz obecna. Nie jestem znawca rapu ale mam wlasne zdanie, koniec
i kropka. Lubie Gurala, Grammatik a z pewnych wzgledow tez komercyjnego Tede ;)

Według mnie najlepsze jego płyty to "Całkiem nowe oblicze" "Nie zmienia się nic" "Wspólne zadanie" "Na legalu?"
Jego nowa płyta nie przypadła mi do gustu kompletnie, ale liczę na to że zrobi jeszcze sporo dobrych płyt....

Ps."Opodatkować kościół....Zalegalizować trawę i prostytucje..." -w pełni się z tym zgadzam!

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oceniając samą posturę Peji, można tylko usiąśc i się rozpłakać. To, co prezentował u Kuby Wojewódzkiego, to było dno mułu. W porównaniu do Peji, Liroy to naukowiec z jakiejs wyzszej uczelni. ;) No ale dobrze, nie oceniajmy jego, tylko jego muzykę - a co do tego... nie słucham Peji, wiec nie wiem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 17:16, wiktor94 napisał:

PEJA jest geniuszem i tyle

A jak ktoś nigdy jego muzyki nie słuchał to niech się tu wogule nie wypowiada ok


Jeśli ktoś nie zna podstaw ortografii, lepiej niech się także nie wypowiada.

ps. sam robię błędy, ale nie ładnie pouczać kogoś jeśli samemu nie jest się doskonałym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 17:16, wiktor94 napisał:

PEJA jest geniuszem i tyle

Co do tego geniusz to misie wymskneło >!!
Ale jest normalnym polskim dresem no i umie wymyśleć fajne teksty i za to go podziwiam !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 17:19, wiktor94 napisał:

Ale jest normalnym polskim dresem no i umie wymyśleć fajne teksty i za to go podziwiam !!!!!!


To był komplement czy obelga? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 17:21, Jaracz napisał:

> Ale jest normalnym polskim dresem no i umie wymyśleć fajne teksty i za to go podziwiam
!!!!!!

To był komplement czy obelga? :)))

o czy wiście że komplement !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiktor "wymyślać" to nie jest dobre słowo :D Radzę Ci nadrobić zaległości. Jednorazowe przesłuchanie jakiegokolwiek kawałka mało daje. Żeby odnaleść kfintesencję (nie wiem czy tak się pisze :D) trzeba zapoznać się z dyskografiami innych polskich raperów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować