Zaloguj się, aby obserwować  
tkoeman

Zbieramy kasę

52239 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2007 o 11:47, Ronx napisał:

> Sorry ale nie za duzo tych linków? Tym bardziej ze teraz w tym temacie bedzie 40 pomyłek
na
> sekunde. Skoro to tak ma wygladac, to nie obrażcie sie ale przestaje pomagac biednym :)

> Dodam tylko ze gdybym mial chwile czasu znalazlbym takich linków jeszcze z 56.
Masz racje. Już z 6 linkami były problemy w liczeniu, było mnóstwo pomyłek i na pewno suma
jest trochę naciągnięta. Radze nie dawać więcej linków---niech będzie te 6 i już.


Ale tak czy siak w reszcie linków nie ma co dodawać do liczenia. Są tylko po to by je kliknąć i nie trzea dodawać nic do sumy. Może bys najpierw przeczytał i sprawdził zamiast sięwypowiadać : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 12:10, BadBoY93 napisał:

Niech zostanie tak jak jest. Twoje zasady wprowadzą za duży chaos w tym temacie


Omg kolejny który nie rozumie o co chodzi w temacie .. żal
To jest temat żeby pomagąc ! Jeśłi cie się kurde nie chce, nie masz czasu, masz problemy z matmą, NIE WCHODŹ, NIE KLIKAJ ! A to liczenie jest tylko by topic nie umarł, rozumiesz ? Jeśli pomagać nie chcesz, prosz ebardzo, nikt cięnei zmusza. Poza tym jaki chaos ? Zero argumentów. Po protu wchodzisz, klikasz, a potem dopisujesz swoje 1,20 zł do listy i tyle (ew.psia karma). Ale po prostu wkurzająmnie ludzie którzy wchodzą i jeśłi już cośpomóc to jak najmniejdszym wysiłkiem. Żal .. : / : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopczyku...
Jak juz mówiłem mógłbym znaleźć kilkadziesiąt takich linków, więc raczej nie masz sie teraz czym podniecac, a niektorzy forumowicze niedoczytaja twojego posta i zaczna podliczac taka psia karme do sumy :P (zdarzaja sie tacy:P).
Myślałes ze zaczniemy skakac z radości bo jakies dziecko poda 6 kolejnych linków? No WoWwww brawo, umiesz obsługiwac google. tym samym ten temat mi totalnie zbrzydł, i nie zamierzam wchodzic na zaden link (moze czasami na budowe domu).
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 12:31, BadBoY93 napisał:

Chłopczyku...
Jak juz mówiłem mógłbym znaleźć kilkadziesiąt takich linków, więc raczej nie masz sie teraz
czym podniecac, a niektorzy forumowicze niedoczytaja twojego posta i zaczna podliczac taka
psia karme do sumy :P (zdarzaja sie tacy:P).
Myślałes ze zaczniemy skakac z radości bo jakies dziecko poda 6 kolejnych linków? No WoWwww
brawo, umiesz obsługiwac google. tym samym ten temat mi totalnie zbrzydł, i nie zamierzam wchodzic
na zaden link (moze czasami na budowe domu).
...


Widzę kolejny z jakimiś kompleksami dzieciak przyszedł na forum i myśłi że jest fajny (avek także na poziomie widzę). Jak mowiłem - nikt cię nie zmusza, a keśłi musisz narzekać że ci sięnie chce to idź gdzie indziej, dobrze ?
Chodzi o pomoc: może ty pozostaniesz obojętny wobec biednych dzieci w Afryce, kobiet umierających na raka piersi itp, ale ja nie zamierzam. A poszukaj sibie w google jak chcesz i co z tego ? pffkoniec dyskusji : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz dyskutować o avatarach to wejdź w temat o avatarach a nie wchodzisz a jak ktoś ci zwróci uwage to zaczynasz dyskusje. Jak tak bardzo chcesz kłocić z innymi to zrób temat "Kłótnie" ( pewnie zostanie zamknięty ale co tam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować