Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe tytuły w Platynie już wkrótce!

141 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2007 o 21:01, migem napisał:

> A kiedy Fahrenheit?
>
> Proszę o odpowiedź kogoś z CDP - na polonizację czekam od 2005 roku kiedy gra wyszła do
sprzedaży...
>
> Ja chcę Fahrenheita PL!!

Już wkrótce wszytsko się wyjaśni, sprawdzaj niusy na gram.pl już jutro !


Dziękuję za odpowiedź. Jednak potwierdziło się - CDP ma świetny stosunek do klienta - zawsze odpisze i pomoże :)

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 21:03, migem napisał:

Muszę Cię zmartwić, teraz nnie dość że ciągle będą razem, to będą zdecydowanie częściej:))


Rozumiem, że w takim razie nowe tytuły też będą dochodzić częściej. Z 32 tytułami Nowej eXtra Klasyki i eXtra Klasyki Next coraz ciężej wybierać coś dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 21:42, Klimos napisał:

> Muszę Cię zmartwić, teraz nnie dość że ciągle będą razem, to będą zdecydowanie częściej:))


Rozumiem, że w takim razie nowe tytuły też będą dochodzić częściej. Z 32 tytułami Nowej eXtra
Klasyki i eXtra Klasyki Next coraz ciężej wybierać coś dla siebie ;)


Oczywiście właśnie taka jest metoda w tym szaleństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Waśnie jak ktoś poprzedni już zauważył system nie zalicza tych starszych gierek z platyny. Mam warcrafta 3 z platyny już dawno rejestrowany: data rejestracji: 7 maja 2004, a nie podlicza taniej :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 21:06, migem napisał:

Cierpliwości trochę, poza tym wolna prasa nie kłamie :D!

Ha, a jednak wbrew Miłościwie Nam Panującym okazuje sie, ze mamy w Polsce jakies wolne media! :-)

BTW, Clicka kupilem glownie dla ksiazeczki o serii Total War i nie zawiodlem sie. Moglbym sie czepiac roznych szczegolow, ale ogolnie to gratulacje i pozdrowienia dla bezimiennego autora :-)

(No bo chyba pisal to ktos z CDP?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 22:09, migem napisał:

Oczywiście właśnie taka jest metoda w tym szaleństwie.


W takim razie trzymam Cię za słowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

muszę Qpić SF''a 2 i RoN:RoL !!! WooHoo! kolekcja się powiększa! ;)

PS: stara zabrała nam (mi i ojcu) G3... :( nie widzieliście gdzieś takiej czerwonej płytki... ? a może wiecie gdzie szukać?
---
http://tu.była.reklama[m] <-moje forum o RPG, fantasy itp. itd. Zapraszam, Esc (thedragon). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry za podwójnego posta ale może ktoś wie gdzie ja pomieszczę te gry? u mnie na półce wchodzą dwa rzędy gier w poziomie (opakowanie ma ok. 24-25 cm) + jeden rząd zwykłych płytek CD-ROM , DVD-ROM, CD-RW,...
no więc ma ktoś pomysł?

PS: dlaczego opóźnili dostawy i wydanie tych nowych tytułów z eXtra Klasyki neXt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejna ściema!

klikam w [Rise of Nations: Rise of Legends DVD] za 39,90 PLN
i otrzymuję:
Cena sugerowana:59,90 zł
Twoja cena:46,90 zł

cdporażka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moonman musisz ustawić ile chcesz wydać wpieniędzy na to lol... Świetne tytuły, chyba kupie sobie 3 - bez rise of legends, bo nie lubie strategii tego typu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moonman musisz ustawić ile chcesz wydać wpieniędzy na to lol... Świetne tytuły, chyba kupie sobie 3 - bez rise of legends, bo nie lubie strategii tego typu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moonman musisz ustawić ile chcesz wydać wpieniędzy na to lol... Świetne tytuły, chyba kupie sobie 3 - bez rise of legends, bo nie lubie strategii tego typu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować