Zaloguj się, aby obserwować  
Xantes

Half-Life temat ogolny!

62 postów w tym temacie

Witam wszystkich. Chciałem się zapytać czy jest mod który robią/robili fani umożliwiający granie w jedynkę ale w dzisiejszej grafice , bo wyczytałem kiedyś w CD-action że coś takiego robili. Jeśli jest to będę wdzięczny za nazwę i link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 13:02, Tieru napisał:

Witam wszystkich. Chciałem się zapytać czy jest mod który robią/robili fani umożliwiający
granie w jedynkę ale w dzisiejszej grafice , bo wyczytałem kiedyś w CD-action że coś
takiego robili. Jeśli jest to będę wdzięczny za nazwę i link.

Black Mesa. Jeszcze nie jest ukończony. http://www.blackmesasource.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie HL ze wszystkim dodatkami na PC,wersja nie-source a z tego co czytam to nie ma w takiej napisów.Jest może jakiś mod dodający napisy do dialogów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 22:54, SarenkaB napisał:

/.../

Niestety, do HL1 nie istnieje żadne spolszczenie. Głównym powodem jest to, że w samej grze nie ma żadnych napisów do dialogów, nawet angielskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 23:17, Linux_M napisał:

> /.../
Niestety, do HL1 nie istnieje żadne spolszczenie. Głównym powodem jest to, że w samej
grze nie ma żadnych napisów do dialogów, nawet angielskich.

Trochę szkoda,mimo wszystko dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo. Mam problem z grą half live. kupiłem sobie antologię bo chciałem pyknąć w jakieś stare gierki heh a słyszałem że hl jest fajny. jestem na samym początku i już się zaciąłem. Przyjechałem tą śmieszną kolejką (lol) i nie wiem co robić. nie mogę wyciągnąć żadnej broni chociaz wciskam klawisze od 1 do 0. Prubowałem przestawić w opcjach ale nic to nie daje. Nie mam broni więc nie moge zabijać lekarzy i policjantów. chodziłem troche i znalazłem jakiś pancerz. No i teraz chodze w kółko i nie wiem co robić. nie moge strzelać, nie moge wrócić do kolejki a policjanci cos do mnie muwią, ale ich nie rozumiem. JAK SIE W TEJ GRZE STRZELA???? niech mi kotś pomoże, bo gra wydaje sie fajna mimo śmesznej grafiki XD Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam problem z grą.
Po wyjściu z Half-Life proces hl.exe dalej jest na liście procesów i dopóki go nie zakończę ręcznie to nie mogę uruchomić żadnego programu.
Przeinstalowywałem grę i nic to nie dało.
Niby nic poważnego ale uciążliwe.
Za każdą pomoc z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie związane z pewnym dodatkiem do HL. Chodzi mi dokładnie o Decay. Owa gra wyszła na konsole, na PC-ta zrobili konwersję postaci moda. Związku z tym nasuwa się pytanie - czy mod będzie działał na HL Steam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chciał po walentynkach wrócić do HL, to radzę się wstrzymać, gdyż po updacie trzeba przekopiować save''y do innego folderu, a nawet po tej operacji wczytywanie stanu gry później skutkuje wyrzuceniem postaci poza mapkę i grać się nie da.
Trzeba poczekać na kolejne łatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 19:13, LUKASZ96PL napisał:

Elo. Mam problem z grą half live. kupiłem sobie antologię bo chciałem pyknąć w jakieś
stare gierki heh a słyszałem że hl jest fajny. jestem na samym początku i już się zaciąłem.
Przyjechałem tą śmieszną kolejką (lol) i nie wiem co robić. nie mogę wyciągnąć żadnej
broni chociaz wciskam klawisze od 1 do 0. Prubowałem przestawić w opcjach ale nic to
nie daje. Nie mam broni więc nie moge zabijać lekarzy i policjantów. chodziłem troche
i znalazłem jakiś pancerz. No i teraz chodze w kółko i nie wiem co robić. nie moge strzelać,
nie moge wrócić do kolejki a policjanci cos do mnie muwią, ale ich nie rozumiem. JAK
SIE W TEJ GRZE STRZELA???? niech mi kotś pomoże, bo gra wydaje sie fajna mimo śmesznej
grafiki XD Pozdro!


Najpierw nie masz żadnej broni. Dopiero gdy się szedło na windę i tam zaczęła się akcja szedłeś przez rozwalone labolatorium. Gdy znów wracasz windą musisz iść schodami. Potem zobywasz łom. A strażników i lekarzy się nie zabija!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema, mam pytanie planuje kupić half life na ps2 i pytanie tu, czy grafika czym się różni niż na pc, mam kabel hdmI 32cal samsung jakas lepsza, roznica w graficie bd czy nie ;D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 18:21, Kubson023 napisał:

siema, mam pytanie planuje kupić half life na ps2 i pytanie tu, czy grafika czym się
różni niż na pc, mam kabel hdmI 32cal samsung jakas lepsza, roznica w graficie bd czy
nie ;D?


Obecna wersja która jest na steam w połączeniu z texture pakiem hd, w roździelczości panoramicznej lub HD wygląda dużo lepiej niż na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 19:14, XywkaToy napisał:

> siema, mam pytanie planuje kupić half life na ps2 i pytanie tu, czy grafika czym
się
> różni niż na pc, mam kabel hdmI 32cal samsung jakas lepsza, roznica w graficie bd
czy
> nie ;D?

Obecna wersja która jest na steam w połączeniu z texture pakiem hd, w roździelczości
panoramicznej lub HD wygląda dużo lepiej niż na konsolach.

Tak, ale czy na ps2 jest gorsza niż na pc? i czy z hdmi bd ładniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 19:16, Kubson023 napisał:

Tak, ale czy na ps2 jest gorsza niż na pc?

Tak.

Dnia 14.05.2014 o 19:16, Kubson023 napisał:

i czy z hdmi bd ładniejsza :)

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 20:02, Dared00 napisał:

> Tak, ale czy na ps2 jest gorsza niż na pc?
Tak.
> i czy z hdmi bd ładniejsza :)
Nie.

czyli nie opłaca się za 15zl używkę nabywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instalował ktoś może moda sven co op 4.8? Chciałem sobie zagrać z kumplem kampanię z HL1 po sieci via steam, ale za Chiny nie mam pojęcia jak skonfigurować połączenie między nami :/ tzn. założyć serwer tak, aby kumpel mógł go znaleźć. Będę wdzięczny za wszelką pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2015 o 12:12, Piotrek_K napisał:

Valve zrobi gre tylko wtedy jak przestaniecie wspierac ich swoja gruba kasa.


Eh ten Gaben ... jeśli tapla się w dolarach niczym Sknerus McKwacz i nie musi robić HL3 dla pieniędzy, to czy nie logiczne by było, gdyby zrobili grę ... z pasji? Dla fanów? Nie przejmując się sprzedażą i wsadzaniem do gry rozwiązań "by się sprzedała", albo unikając pewne rozwiązania bo "mainstream tego nie kupi"?
Ale najwidoczniej nie, logika to łatwe $$$ przede wszystkim i łatwiej wypuścić nową skrzynkę do CS:GO i zgarnąć tyle, ile zarobiłby HL3. A i skiny do tych skrzynek wziąć od community, a nie zrobić samemu. Czyli najlepiej siedzieć na tłustym zadku. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W obecnej sytuacji zrobi H-L3 tylko wtedy, gdyby mu sie bedzie chcialo. A przeciez od ''x'' lat pokazuje, ze mu sie nie chce. Plakac nie bede, po tym jak sie zakonczyl Epizod 2, zapowiedziach, ze Epizody beda w krotkich odstepach czasu, to ja naprawde nie mam zadnych emocji zwiazanych z Half-Life.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować