Zaloguj się, aby obserwować  
Riverex

Władca Pierścieni: Powrót Króla - temat ogólny

24 postów w tym temacie

Trzeba przyznać, trudna, ale za to pięknie oddane bitwy, filmowa muzyka, filmowe lokacje, po prostu cud i miód.
Sporo postaci do wyboru, szybka, efektowna walka to są zalety owej gry. Za to z wad, najbardziej dokucza poziom trudności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubie ten film m.in. dlatego że nie nudzi mimo swej długości. A poza tym Alan Lee, rysownik którego bardzo cenię (mam nawet jego galerie na GS''ie jesli chcielibysice zobaczyc), dostał za niego Oscara za scenografię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 19:49, YOUlia napisał:

Bardzo lubie ten film m.in. dlatego że nie nudzi mimo swej długości. A poza tym Alan Lee, rysownik
którego bardzo cenię (mam nawet jego galerie na GS''ie jesli chcielibysice zobaczyc), dostał
za niego Oscara za scenografię.

Film mi się też podobał, ale głównie rozmowa jest o grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 20:16, YOUlia napisał:

ech..wybaczcie nie wiedziałam

Nie ma za co przepraszać, przecierz nie zrobiłaś nic złego. :) Każdemu się mogło pomylić. A wracając do tematu rozmowy, to która misja była dla was najtrudniejsza? Bo dla mnie ta Gimlim, Legolasem lub Aragornem, polegająca na zabiciu króla duchów a potem ucieczka przed zawalającym się dachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 20:19, Riverex napisał:

> ech..wybaczcie nie wiedziałam
Nie ma za co przepraszać, przecierz nie zrobiłaś nic złego. :) Każdemu się mogło pomylić. A
wracając do tematu rozmowy, to która misja była dla was najtrudniejsza? Bo dla mnie ta Gimlim,
Legolasem lub Aragornem, polegająca na zabiciu króla duchów a potem ucieczka przed zawalającym
się dachem.

Fakt! Ta misja byłą trudna, ale za 3 razem udało mi się ją przejść! :P
Mam problem... Jestem na misji Minas Tirith - Szczyt Muru (czy jakoś tak...). Kiedyś już to przeszedłem, ale nie pamiętam. Jak odpycha się drabiny? Z góry dziękuję za pomoc! Possdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 20:16, Ecko09 napisał:

W opcje wejdź i sobie sprawdź, ale to chyba jest ctrl. Lewy. A najtrudniejsza misja to ta z
czarną bramą.

Serdeczne dzięki za pomoc!
Possdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram, gierka jest bardzo dobra! Przeszedłem ją grając w pojedynkę i dwa razy z kumplami.
Co może się podobać? Hmmm... batalistyczne walki, sporo ciosów do zdobycia, Tolkienowski (nie jestem pewien czy dobrze napisałem) klimat, dobra oprawa audiowizualna.

Zachęcam do gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo dobra pod względem oprawy audiowizualnej, ale jak podkreślili poprzednicy doskwiera poziom trudności...fakt misja z królem duchów była trudna i odebrała mi ochotę na dalszą grę - po 10 porażce nie miałem już siły kontynuować historii śródziemia;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2007 o 20:19, Riverex napisał:

wracając do tematu rozmowy, to która misja była dla was najtrudniejsza? Bo dla mnie ta Gimlim,
Legolasem lub Aragornem, polegająca na zabiciu króla duchów a potem ucieczka przed zawalającym
się dachem.

FAktycznie.Etap w którym uciekaliśmy przed tymi głazami był dość trudny i nie podobał mi się.Najtrudniejsze poziomy moim zdaniem to Minas Tirith - Szczyt Muru i ostatnia finałowa walka a szczególnie pojedynek z nazgulami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 01:04, Saevel napisał:

Gra bardzo dobra pod względem oprawy audiowizualnej, ale jak podkreślili poprzednicy doskwiera
poziom trudności...fakt misja z królem duchów była trudna i odebrała mi ochotę na dalszą grę
- po 10 porażce nie miałem już siły kontynuować historii śródziemia;]

Gra jest dośc trudna fakt ale nie można sie zniechęcać.Ja przeszedłem ją 3 razy na wszystkich poziomach trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 17:24, Andrew_15 napisał:

Wie ktoś jak w trybie współpracy gra się drugim graczem ?


Musisz posiadać drugi kontroler, np. dżojpad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować