Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe PSP - jednak będzie!

43 postów w tym temacie

To ja się spodziewam, że za rok będziemy mieli PSP2 z ekranem w 720p i The Cellem o ograniczonej mocy - Thoshiba przerobiła Cella i stosuje go w... komórkach, więc czemu nie w nowym PSP? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że chcą usprawniać i modernizować PsP. Ale mogli odrazu powiedzieć a nie kłamać ?? Po co to !? I tak wiadomo, że z biegiem czasu będzie i nowe PsP. Pojawią się nowe lepsze gry to i nowe PsP się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

K.U.R.C.Z.E. N.O- a wiec jednak bedzie. niedobrze niedobrze. ale jeszcze duzo czasu do nowej wersji wiec do tego czasu napewno odsprzedam komus to swoje PSP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie jeśli to będzie tylko kosmetyczna zmiana to kupie starą wersje

a ja rozumiem czemu wcześniej zaprzeczali chodziło o rozgłos normalnie to byłoby "nowe psp wkrótce !"
a teraz ? "a jednak nowe psp" mi to się wydaje głośniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zamiast więc kompletnie zmieniać design PSP, Sony zadowoli się jedynie drobnymi zmianami i nowymi wersjami kolorystycznymi."

No czyli jednak powiedzieli, ze zajma sie drobnymi zmianami. Design nie zostanie KOMPLETNIE zmieniony, tylko w 90% (bo 10% zostawiamy na wyswietlacz) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że można poprawić parę rzeczy np. kwadrat zbyt blisko ekranu przez co widać na nim odciśnięte paluchy no i waga po dłuższej sesji wyraźnie ją "czuć" zwłaszcza w pozycji leżącej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 17:00, PREDATOR X napisał:

ja zbieram na Jade Empire


Ehh... Nie radze Ci zbierac.

79zl za 15 godzin grania? Fakt - gierka fajna, ale nie oplaca sie. :D [oczywiscie sam kupilem.. no ale moze gdybym wiedzial, ze starczy mi tylko na 15h to bym zrezygnowal]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 16:59, The Hammerburst napisał:

PSP jest TAŃSZE od Wii


Ja to wiem, ale już wolał bym sobie dołożyć trochę kasy i kupić Wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować