Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejny Xbox w 2012 roku!

64 postów w tym temacie

hahaha juz widze te reklamy "jest rok 2012. po sukcesie nowego Windowsa vienny (systemu nie wymagajacego komputera!) nadszedl czas na xboxa 4500! w sklepach na 6 miesiecy przed koncem swiata!" lol bym sie usmial ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2007 o 22:08, Ciastuś napisał:

o, fanboy ps3 przyszedl, radujmy sie :D. zastanawia mnie tak czy gdy bardziej uwidocznia sie
wady ps3 (czytaj: gdy jakas godna ilosc osob wreszcie kupi te konsole, nie sami ebayowicze
;) bedziesz stawal na glowie zeby zlego slowa o ps3 nie powiedziec :D. hihi wiem ze bedziesz
:D

Ciastuś jesteś jedynym gramowiczem, którego mam serdecznie dość;P Weź wejdź na mojego GSa to zobaczysz jaki ze mnie fanboy Sony. Dla Twojej wiadomości nie mam w domu PS3 ani nawet PS2 tylko X360. Więc przestań mi się tu puszyć Fanboyu M$. Ty pewnie masz nad łóżkiem zdjęcie Billa z rozkładówki w Playboy`u;P
A gdyby PS3 miało jakieś poważne wady sprzętu (tak jak zachwalane przez Ciebie shit-pudło) to już dawno by się "uwidoczniły". Wcale nie trzeba do tego dużego install base.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto, co pomyślałem ? ;-P. W roku 2012-tym Microsoft wyda nowego Xboxa, zasilanego bateriami atomowymi. Niestety, będzie on wadliwy i w momencie, gdy miliony graczy, tuż po zakupie nowej konsoli, jednocześnie wcisną przysicki power, dojdzie do ogromnej na niespotykana skalę eksplozji, która zniszczy naszą planetę :-DD. Wszystko układa się w jedną całość :-P.
A więc Majowie się nie pomylili ;-DD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 22:08, Ciastuś napisał:

> Jeśli Zephyr będzie równie awaryjny jak obecna wersja shit-pudła to jego następca pojawi
się
> na rynku najpóźniej w 2009/10 bo do tego czasu X0 będzie już trupem.
o, fanboy ps3 przyszedl, radujmy sie :D. zastanawia mnie tak czy gdy bardziej uwidocznia sie
wady ps3 (czytaj: gdy jakas godna ilosc osob wreszcie kupi te konsole, nie sami ebayowicze
;) bedziesz stawal na glowie zeby zlego slowa o ps3 nie powiedziec :D. hihi wiem ze bedziesz
:D

> A dla branży konsolowej najlepiej by było gdyby M$ dał sobie już spokój i nie wydawał
nowej konsoli;P Niech
> sobie lepiej pozostaną przy swoich "stabilnych", "wydajnych", i "bezpiecznych" OS`ach;P

dla branzy konsolowej lepiej? chyba dla fanboizmu fanow ps3 ktorym nie w smak ze 360 nie zaliczylo
katastrofy jak sobie wymarzyli.
wez sobie poprawke na to ze ms niedawno startowal w swiecie konsol z pozycji ostatniej doczepki,
z zerowym wsparciem developerow i brakiem jakiejkolwiek marki. teraz natomiast ich konsole
rozpatruje sie jako potencjalnego lidera o szansach wcale nie mniejszych niz playstation. sony
natomiast pociagnelo duzo gorzej niz ktokolwiek by sie spodziewal i do czego przyzwyczaili
nas z ps1 i ps2. bo z wielkiego i wspanialego lidera poprzedniej generacji, krazy kena i spolka
przez dlugi czas jechalo z mantra "my jestesmy pany a gracze i tak kupia nasz sprzet" co skonczylo
sie tak ze goscie niezle poca sie teraz zeby nie wygladalo iz sa na ostatniej pozycji wyscigu.
wez poprawke na to ze gdyby nie twoj znienawidzony xbox, sony wcale nie czuloby takiego cisnienia
w gaciach jakie maja teraz i wcale nie musialoby sie tak starac.


Po pierwsze to już druga wersja klocka więc m$ to nie początkujący gracz na rynku, to tak jakbyś twierdził że sony wypuszczając ps2 było początkującym graczem na rynku konsol bo wcześniej wypuścili tylko psx. Po drugie nie da się zaprzeczyć, że m$ poszedł na łatwiznę i wypuścił mocno niedopracowany produkt. Na forach klocków nic tylko tematy typu czy wam też już padł, czy wam też rysuje płyty, czy wam też chodzi jak suszarka itp, a na forach ps3 tych w stanach normalne gadki o grach i planowanych premierach. Po trzecie Benitokks wie co pisze sprawdziłem ma klocka 360 więc może sobie go oceniać, zresztą jego ocena jest zewszechmiar słuszna biorąc pod uwagę że klocek zdechł mi dwa razy zanim go opchnąłem, tylko zephyr może go uratować przed wielkim wakacyjnym wymieraniem. ps nie mam ani nigdy nie miałem konsol sony, miałem tylko klocka czego bardzo żałuje i obiecuje się poprawić, do tej pory nie wiem jak mogłem kupić produkt m$ od lat na pececie używając linuksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, oburzenie Ciastusia będzie srogie. Benitokks i oandr, właśnie zakłóciliście równowagę pomiędzy Ying i Yang w jego ego. Zagłada jest nieunikniona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 19:05, lampak napisał:

Ile atrakcji zapowiadanych jest na 2012:
W Polsce prawdopodobnie będzie wprowadzone euro
Możliwe, że w Polsce będzie EURO 2012
Możliwe, że wyjdzie nowy Windows (o kodowej nazwie Vienna)
Teraz dochodzi jeszcze X-Box
Prawdopodnie jeszcze coś jest
No i prognozy pogody przewidują armagedon ;)



Samo to że w Polsce ma być Euro 2012 zakrawa na koniec świata. Wybuchną zamieszki stadionowe jak to w Polsce bywa i rozpocznie się III wojna światowa :D Jak zwykle u nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 20:09, Hellscream1 napisał:

Microsoft wszystko sobie dokladnie zaplanował. W styczniu nowy Xbox pojawi się na rynku, a
w grudniu będzie apokalipsa. Dzięki temu konkurencja nie zdoła wypuścić na rynek swoich nowych
konsol i w ten sposob MS będzie niekwestionowanym liderem, aż do końca świata.


Super ale chyba jedyna gra która na niego zdąży wyjść bęzie miała pt. ARMAGEDON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytalem PS4 ma wychodzic w 2010 a jeszce jego moc nie jest wykorzystana nawet w 15%!!!!!!!
X360 jest o wiele slabszy ale co bedzie z jeszcze nowszym X-em tego jestem bardzo ciekaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 23:40, neozeus napisał:

Oj, oburzenie Ciastusia będzie srogie. Benitokks i oandr, właśnie zakłóciliście równowagę pomiędzy
Ying i Yang w jego ego. Zagłada jest nieunikniona :P

slodko. w takim razie biegnij czym predzej do najblizszego bunkra :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 23:03, oandr napisał:

tylko zephyr może go uratować przed wielkim wakacyjnym wymieraniem.

no to slicznie, umawiamy sie za kwartal, w wakacje, i zobaczymy jak to x360 umiera :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 01:14, Souler napisał:

Z tego co czytalem PS4 ma wychodzic w 2010 a jeszce jego moc nie jest wykorzystana nawet w
15%!!!!!!!
X360 jest o wiele slabszy ale co bedzie z jeszcze nowszym X-em tego jestem bardzo ciekaw.

A nawet w 5%! Przecież na full power PS3 tworzy czarną dziurę, która wsysa właściciela. Dlatego nikt jeszcze nie potwierdził, że grafika w Black 2 wymiata - ta gra wykorzystuje 100%, co powoduje śmierc właściciela.

A tak na serio - skąd te informacje? X360 ma lepszą kartę graficzną, PS3 lepszy procesor, RAM-u mają tyle samo. Praktycznie zero różnicy, PS3 może prezentowac nieznacznie lepszą grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2007 o 08:27, Cmq napisał:

A nawet w 5%! Przecież na full power PS3 tworzy czarną dziurę, która wsysa właściciela. Dlatego
nikt jeszcze nie potwierdził, że grafika w Black 2 wymiata - ta gra wykorzystuje 100%, co powoduje
śmierc właściciela.


LOL ... zapomniałeś dodać, ze podczas full power, PS3 tworzy miedzywymiarowe wrota do innej czasprzestrzeni oraz emituje fale dźwiękowe o częstotliwości wychwytywanej tylko przez radary dalekiego zasięgu i przez sonary głębionwe, które to fale podają ukryty kod do prywatnego sejfu Billa. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A tak na serio - skąd te informacje? X360 ma lepszą kartę graficzną, PS3 lepszy procesor, RAM-u mają tyle >samo. Praktycznie zero różnicy, PS3 może prezentowac nieznacznie lepszą grafikę.


Masz racje, przeciez X360 i PS3 byly opracowywane w tym samym czasie i jedynym powodem dla ktorego PS3 mial premiere dopiero teraz to Blu-Ray. Ot cala prawda...:) A przy okazji. Mam X360 od 4 miesiecy i jak dotad nie mialem z nim zadnych problemow. Zadnych zwisow, zadnych przycinan, przegrzan no nic. Katuje go srednio 4-5 godzin dziennie z kumplami i jestem zajebisie z niego zadowolony. Osobiscie polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 01:24, Ciastuś napisał:

> tylko zephyr może go uratować przed wielkim wakacyjnym wymieraniem.
no to slicznie, umawiamy sie za kwartal, w wakacje, i zobaczymy jak to x360 umiera :)))


Ciastuś, odpuść sobie niektórych nie przekonasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować