Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2008 o 10:31, Arek13 napisał:

Jutro w Krakowskich MM z okazji Wielkiej Wyprzedaży Assassin''s Creed i Call of Duty
4 za 49.99 (tyle wyczytałem w gazetce reklamowej)



Aż się przejdę jutro do MM (Wrocław) i zobaczę Czy u nas też CoD będzie po tyle :O
Niezła okazja, do tej pory było po 80,90 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki ciekawostka dziś w MM w Szczecinie były laptopy przecenione z 1800zł na 1100. Ludzie sie o nie bili na kolanach wychodzili. Otwarcie było o 7 rano. W pare sekund już nie było, dawno nie widziałem takij chołoty :D Były też pendrive''y 2GB za 10zł, 16GB za 100zł, DVD z Divxem za 50zł i wiele tanich rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ała, ostre promocje. Szkoda, że nie mieszkam w mieście, bo inaczej PSP i CoD4 byłyby już moje... Obniżka Obliviona też jest fajna, ale gra mi się zwyczajnie nie podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 10:44, Lesz3yk napisał:

Ała, ostre promocje. Szkoda, że nie mieszkam w mieście, bo inaczej PSP i CoD4 byłyby
już moje... Obniżka Obliviona też jest fajna, ale gra mi się zwyczajnie nie podobała.


CoD 4 ? Jaka promocja ? U mnie CoD 4 był przeceniony bodaj z 79 na 69 zł. =.= ... pff ... też mi coś. Ja za to załapałem się na świetną promocję - gry z Platynowej Kolekcji po 35 zł każda. Niezłe były też peny Kingstona - 4 GB za 29.90. Mam już Stalkera i GoWa oraz wspomniane wyżej penki sztuk 2. :) A i jeszcze dorwałem Heroes Chronicles za śmieszną cenę 14.90 ;). Ogólnie całkiem udane zakupy ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2008 o 10:50, KŁEJK napisał:

CoD 4 ? Jaka promocja ? U mnie CoD 4 był przeceniony bodaj z 79 na 69 zł. =.= ... pff


A ta: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 10:50, KŁEJK napisał:

A i jeszcze dorwałem Heroes Chronicles za śmieszną
cenę 14.90 ;).

To akurat żadna promocja - taka jest cena sugerowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 08:39, ceSSar napisał:

u mnie w miescie ta promocja w MM wygladala tak:

ale to jest chyba jakas choroba spoleczna?????


biedna babcia

Też nie mieli kogo wysłać tylko babcię :P Ale po takich akcjach widać głupotę społeczeństwa, że ludzie się rzucą na cokolwiek co jest tanie, nie zważając na inne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2008 o 10:46, MTSMAFIOSO napisał:

Elder Scrolls IV: Oblivion + Shivering Isles + Knights of Nine za 39 zł = No toż żal
nie kupić...

Pomyśleć że dwa miechy temu zapłaciłem za to 120 złotych... Aż sie chce krzyknąć: O żesz kur*** ja pie****... 80 złotych poszło pobiegać, cholera, żebym wiedział o takich promocjach w necie, to bym tylko buszował po sklepach internetowych.

ceSSar
Heh, babuszka pewnie też się nie dawała. ;p Widać jaki ten gość w okularach przestraszony. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2008 o 09:23, OriginalGangsta napisał:

Pomyśleć że dwa miechy temu zapłaciłem za to 120 złotych... Aż sie chce krzyknąć: O żesz
kur*** ja pie****... 80 złotych poszło pobiegać, cholera, żebym wiedział o takich promocjach
w necie, to bym tylko buszował po sklepach internetowych.



Przecież to oczywiste że gry tanieją tak jak wszystko inne. Pomyśl o tym że mogłeś np. Kupić PS3 za 2400zł a za tydzien Sony zrobiłoby obniżkę do 1999zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2008 o 09:35, rob300i napisał:

Przecież to oczywiste że gry tanieją tak jak wszystko inne. Pomyśl o tym że mogłeś np.
Kupić PS3 za 2400zł a za tydzien Sony zrobiłoby obniżkę do 1999zł...

No wiadomo, tanieją, ale żeby aż o 80 złotych? ;p Teraz mnie nosi bo mogłem wydać 40 złotych na grę, którą kupiłem wcześniej za 120 (Albo i 130) złotych. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować