Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2009 o 09:51, Everett McGill napisał:


Na twoim miejscu poszukałbym tej zabawki na allegro. Można dostać nówki na gwarancji
- i to za sensowne pieniądze. I jeżeli nie zależy ci na internecie oraz bajerach typu
aplikacje i gierki, to o wiele sensowniej jest kupić sobie Cowona iAudio 7 (16 GB pojemności,
60 h odtwarzania muzyki, cena ok. 800 zyla) ;)


Na allegro szukam na bieżąco, ale narazie ceny to ok. 800zł z przesyłką za Ipod''a Touch 2g 8GB. Nie jest to szczególnie tanio, bo w MM raz była promocja nawet na 700zł.

A co do tego Cowona, to wygląd to ma on co najwyżej średni, jakość dzwięku podobno również przeciętna, a za taką cenę to mógłbym mieć Ipod''a Classic 120GB, ale ponieważ zależy mi na Wi-Fi oraz kilku aplikacjach (kalkulator graficzny FTW!). Pozatym kupuję muzykę na Itunes, więc przydałby się jakiś odtwarzać Apple, bo chyba tylko one mogą odtworzyć Apple Lossless. Pozatym ekran dotykowy, miliony ciekawych akcesoriów (bardzo użyteczne docki) i bardzo czysty dzwięk przemawiają za Ipod''em.
Teraz tylko czekam na jakąś okazję aby go nabyć, i dlatego pytałem o cenę w MM, bo może akurat powtórzy się ta promocja z Touchem za 700zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 12:13, rob300i napisał:


>
> Na twoim miejscu poszukałbym tej zabawki na allegro. Można dostać nówki na gwarancji

> - i to za sensowne pieniądze. I jeżeli nie zależy ci na internecie oraz bajerach
typu
> aplikacje i gierki, to o wiele sensowniej jest kupić sobie Cowona iAudio 7 (16 GB
pojemności,
> 60 h odtwarzania muzyki, cena ok. 800 zyla) ;)

Na allegro szukam na bieżąco, ale narazie ceny to ok. 800zł z przesyłką za Ipod''a Touch
2g 8GB. Nie jest to szczególnie tanio, bo w MM raz była promocja nawet na 700zł.

A co do tego Cowona, to wygląd to ma on co najwyżej średni, jakość dzwięku podobno również
przeciętna, a za taką cenę to mógłbym mieć Ipod''a Classic 120GB, ale ponieważ zależy
mi na Wi-Fi oraz kilku aplikacjach (kalkulator graficzny FTW!). Pozatym kupuję muzykę
na Itunes, więc przydałby się jakiś odtwarzać Apple, bo chyba tylko one mogą odtworzyć
Apple Lossless. Pozatym ekran dotykowy, miliony ciekawych akcesoriów (bardzo użyteczne
docki) i bardzo czysty dzwięk przemawiają za Ipod''em.
Teraz tylko czekam na jakąś okazję aby go nabyć, i dlatego pytałem o cenę w MM, bo może
akurat powtórzy się ta promocja z Touchem za 700zł.


DOBRY dźwięk w Apple? Na słuchawkach? Bosz, mam lepszy w moim HTC :P Cóż, co kto lubi, ja tylko sugeruję rozwiązanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2009 o 13:34, Everett McGill napisał:


DOBRY dźwięk w Apple? Na słuchawkach? Bosz, mam lepszy w moim HTC :P Cóż, co kto lubi,
ja tylko sugeruję rozwiązanie ;)


Przecież nie piszę żeby słuchać Ipod''a na stockowych słuchawkach. Już mam do Touch''a przygotowane białe Creative Aurvana (jedne z nielicznych słuchawek dokanałowych, bez basu przez który nie słychać reszty muzy).

BTW, słuchałeś kiedyś muzyki z jakiekolwiek Ipoda? Bo słuchałem już kilku, i to całkiem długo. Przy zwykłych plikach MP3 różnica między innymi markowymi odtwarzaczami jest w miarę niewielka (ale i tak na plus dla Ipod''a) ale już gdy z Itunes pobierzemy muzykę w formacie Lossless to po prostu odkrywa się stare kawałki na nowo. Co chwili słyszymy jakieś nowe, dotąd stłumione, dzwięki.

Pozatym na Ipod''a można zgrać płyty CD-Audio bez utraty jakości, w skali 1:1. Zajmują co prawda ok. 650mb, ale mi miejsca wystarcza na długo, ponieważ gdy już kupię płytę, to staram się posłuchać całej kilka razy, bo często zupełnie nieznane kawałki okazują się genialne.

Ale oczywiście w polsce większość ludzi i tak woli pościągać jaką muzę z neta, o bylejakiej jakości, a potem odpalić ją na odtwarzaczu MP3 marki No Name razem ze słuchawkami za 9zł i podkręcić głośność na full, ale niektórych to niezadowala. Niektórzy wolą pozbierać kasę trochę dłużej, a potem cieszyć się dobrą muzyką.

Koniec offtopu :-).

Ps. to wie ktoś o jakichś promocjach dotyczących Touch''a w MM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bełkot. iPod to marketingowa potęga. nic poza tym. Jeśli chodzi o audio cd to potrafi je odtwarzać wiele innych playerów, pewnie nie wiesz o istnieniu formatu .flac, którego ipod nie potrafi obsłużyć(sic!) Pod względem czystości dźwięku ipod ustępuje również temu cowon''owi i wielu innym. Przyznaj się po prostu, że lecisz na znaczek i chcesz się lansować. Zrozumiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może macie jakieś ciekawe promocje związane z konsolą PS3 ? Chodzi mi o możliwość zakupu konsoli w cenie 1100-1250 zł :) Jeśli coś macie to podlinkujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 07:19, errtime12 napisał:

Nie wie ktoś może ile teraz w gdańskim MM fallout 3 na Playstation 3 stoi?

W gdańskim MM dawno nie byłem, ale pamiętam, że trzeci Fallout kosztował ok. 200 złotych... Radziłbym Ci pójść do GB, Saturn FTW. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 14:46, Jan3d napisał:

jest promocja ea dostępna w empiku?

od 20 lutego - 2 gry EA za 49,90 - czyli po 25 za szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 14:57, Evil Khan napisał:

> jest promocja ea dostępna w empiku?
od 20 lutego - 2 gry EA za 49,90 - czyli po 25 za szt.


Tak, wiem, ale czy orientuje się ktoś, czy można kupić dwa egzemplarze Crysisa za łączną cenę 50 zł?

P.S. Nie wie ktoś, czy nie można gdzieś tanio (do 50 zł) kupić Mass Effecta i Assassin's Creeda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 13:34, Mściwój napisał:

Tak, wiem, ale czy orientuje się ktoś, czy można kupić dwa egzemplarze Crysisa za łączną
cenę 50 zł?

tak

Dnia 18.02.2009 o 13:34, Mściwój napisał:

P.S. Nie wie ktoś, czy nie można gdzieś tanio (do 50 zł) kupić Mass Effecta i Assassin''s
Creeda?

za tyle to na aukcjach chyba tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 13:39, Evil Khan napisał:

tak


Dzięki.

Dnia 18.02.2009 o 13:39, Evil Khan napisał:

za tyle to na aukcjach chyba tylko


Na pewno nie ma gdzieś w MM, czy innym Saturnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 13:44, Mściwój napisał:

Na pewno nie ma gdzieś w MM, czy innym Saturnie?

50 zł to jest taniej niż nawet Platynowa Kolekcja, a nawet PK w tych marketach sprzedają drożej niż 50 zł. Nie zdziwiłbym się, gdyby w ciągu kilku najbliższych miesięcy Assassin''s Creed trafił do SuperSellera, a wtedy będzie właśnie za pięć dyszek. Na ME nie masz co liczyć jeszcze chyba dość długo w takiej cenie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 20:23, dave03 napisał:

Orientuje się może ktoś czy grę Half-Life 2 też będzie można kupić w tej promocji 1+1?
Według tutejszych http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=37841 informacji gra należy do
serii EA Classic, ale widząc te grę w sklepie nigdy na jej pudełku nie widziałem loga
serii, choć cena rzeczywiście wynosi 49zł.

też, tak jak
Half-Life 2: Episode One
HALF LIFE 1 ANTHOLOGY
Area 51
i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować