Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Drogi Isildurze,

Jeszcze jedno chciałbym dodać. Jeśli kosztem za cofnięcie Degrada, miałoby być ograniczenie przeze mnie aktywności na tym forum, jestem skłonny na to przystać. Ostatnimi czasy sam nosiłem się właśnie z podobnym zamiarem.

Jeszcze raz proszę, byś pozytywnie rozpatrzył moją prośbę. :)

Pozdrawiam.

J.I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2012 o 00:20, mw89info napisał:

Jak widać Muve idzie za ciosem

Prawda? Darksiders mam, więc kupiłem aby Saints Row 3 za 30 zł. I lepiej kupować dosyć wcześnie lub tego samego dnia. Kiedy dodali Sleeping Dogs kosztował 20 zł. Dzień później już 60. Tak więc jak coś jest ciekawego do kupienia to nie zwlekać bo bmoże być za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie fajnie, ale takie wyjaśnienie na skrzynkę nam wysyłaj, nie załatwiamy takich rzeczy na forum. Degrada dostałeś bo już na koncie miałeś ostrzeżenie tamci użytkownicy mieli konta czyste. Jeśli chcesz się odwołać od degrada proszę skontaktować się drogą mailową :)

Podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2012 o 00:20, mw89info napisał:

Darksiders II — 30 zł
Saints Row The Third The Full Package — 30 zł


;( ;( Kiedy ja będę miał czas, żeby w to wszystko pograć. Muve w tym roku nie ma sobie równych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale weź już nie płacz, bo prawda jest taka, że ten degrad od dawna Ci się należał i dziwie się tylko że dopiero teraz go dostałeś. Bo tak - gdzie byś się nie pojawił to tylko zaśmiecasz wątek, zadajesz seriami głupie pytania i wypowiadasz się nie na temat. Ten degrad był słuszny i może to nieco poskromi te Twoje zapędy. Dodam jeszcze że gdybym ja był tutaj moderatorem to już dawno byś miał bana a nie tylko degrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo. Wreszcie ktoś miał odwagę to powiedzieć. Sam mam podobne zdanie na ten temat, ale jako niekonfliktowa istota, siedziałem cicho. ;)

Aby nie było spamu, na Steamie seria Crysis -75%. Podobnie Red Orchestra 2, w którą dodatkowo można grać za darmo przez cały weekend.
Na GMG w buszu ciekawych, choć raczej niszowych, promocji można wynaleźć takie cuda jak steamowy jak IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover za 2.5 funta:
http://www.greenmangaming.com/s/gb/en/pc/games/simulation/il-2-sturmovik-cliffs-of-dover/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2012 o 17:28, Hartus napisał:

Na GMG w buszu ciekawych, choć raczej niszowych, promocji można wynaleźć takie cuda jak
steamowy jak IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover za 2.5 funta:
http://www.greenmangaming.com/s/gb/en/pc/games/simulation/il-2-sturmovik-cliffs-of-dover/


Słaba ta promocja w porównaniu z deklasującym wszystko muve gdzie to samo jest za 7,5 PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2012 o 18:02, Stian3D napisał:

Może dziwne pytanie, ale za grzyba nie znajdę tej zakładki na muve, może mi ktoś powiedzieć
gdzie jest lista tych gier?

Masz wielki literami na głównej pośrodku wielki napis ZIMOBRANIE. To jest nic innego jak link prowadzący do promocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2012 o 17:56, Nufiko napisał:

Słaba ta promocja w porównaniu z deklasującym wszystko muve gdzie to samo jest za 7,5
PLN

Miej na uwadze to, że jest trochę gramowiczów mieszkających zagranicą, skąd nie można dokonywać zakupów na muve. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2012 o 18:31, Hartus napisał:

> Słaba ta promocja w porównaniu z deklasującym wszystko muve gdzie to samo jest za
7,5
> PLN
Miej na uwadze to, że jest trochę gramowiczów mieszkających zagranicą, skąd nie można
dokonywać zakupów na muve. :P


Ale jednak jak ktoś mieszka w pięknym obecnie białym kraju Polską zwanym to raczej woli wiedzieć jeśli może mieć taniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2012 o 18:42, PanSzpieg napisał:

Białym...? O_o



Darmowa dostawa na muve jest tylko za płatność z góry? Jeśli płacę przy odbiorze już nie mam tego bonusa?

E: Miało być edytuj. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2012 o 18:42, PanSzpieg napisał:

Białym...? O_o


Jak wyglądam za okno to widzę biały śnieg, nie wiem jakimi pokrętnymi drogami Twoje myśli chodzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2012 o 18:44, Nufiko napisał:

Jak wyglądam za okno to widzę biały śnieg, nie wiem jakimi pokrętnymi drogami Twoje myśli
chodzą ;)

Fakt, zrozumiałem to całkowicie inaczej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2012 o 18:43, PanSzpieg napisał:

Darmowa dostawa na muve jest tylko za płatność z góry? Jeśli płacę przy odbiorze już
nie mam tego bonusa?

Zgadza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2012 o 16:04, dave03 napisał:

Ale weź już nie płacz, bo prawda jest taka, że ten degrad od dawna Ci się należał i dziwie
się tylko że dopiero teraz go dostałeś. Bo tak - gdzie byś się nie pojawił to tylko zaśmiecasz
wątek, zadajesz seriami głupie pytania i wypowiadasz się nie na temat. Ten degrad był
słuszny i może to nieco poskromi te Twoje zapędy. Dodam jeszcze że gdybym ja był tutaj
moderatorem to już dawno byś miał bana a nie tylko degrada.


Moim zdaniem całą sytuację mogłeś przedstawić trochę bardziej kulturalnie.

cubbek

Cały urok wyprzedaży - ile ja już "okazyjnie" gier kupiłem i obiecuję sobie, że kiedyś w nie zagram. Najczęściej na obietnicy się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś nawet dali błędną cenę dla pudełkowego Darksiders II i tak niektórym udało się go kupić za 18 złotych.

Muve teraz deklasuje rywali, ale jak zacznie się wyprzedaż na Steamie, to będzie inaczej ;) (Tym bardziej, że wyprzedaż na Muve będzie już wtedy na finiszu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego większość sklepów internetowych (głównie w Poslce) już teraz zrobiło promocję. Wyprzedaż na Steamie zaczyna się już niedługo, a wtedy wszyscy rzucą się do kupowania gier właśnie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szósty dzień promocji adwentowej na cdp.pl.
Dzisiaj do kupienia jest Giana Sisters:Twisted Dreams za 20 zł.


Zimobranie na Muve.pl - dzień 9:

Street Fighter X Tekken — 13,75 zł
Super Street Fighter IV Arcade Edition — 13,75 zł
Age of Booty — 9,00 zł
Dark Void Zero — 7,50 zł
Flock — 5,00 zł
Dark Void — 5,00 zł
Street Fighter IV — 13,50 zł
Pretorians — 3,75 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować