Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

GMG zbroi się przed startującą jutro wyprzedażą na Steamie i wypuszcza voucher -30% wielokrotnego użytku ważny do 3 stycznia - GMG30-DPLIM-DN831
Można go wykorzystać na przykład do kupna naszego rodzimego Uprising44 (na 24h przeceniony o 75%), aby na własne oczy przekonać się, czy rzeczywiście jest tak tragiczny. Wychodzi poniżej 10 zł. ;)

http://www.greenmangaming.com/s/gb/en/pc/games/strategy/uprising-44-silent-shadows/

Inna ciekawostka, Fallout 3 GOTY na Steama za £2.49. Niestety, prawdopodobnie będą problemy z aktywacją na terenie Polski.

http://www.gamersgate.co.uk/DD-F3GOTYE/fallout-3-game-of-the-year-edition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 13:20, Hartus napisał:

Inna ciekawostka, Fallout 3 GOTY na Steama za £2.49. Niestety, prawdopodobnie będą
problemy z aktywacją na terenie Polski.

Nie powinny, bo u nas na Steamie jest zachodnia wersja Fallouta 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 02:51, Jarden napisał:

Mowiac "obowiazuje" masz na mysli to ze pozniej nie bedzie dzialal czy to ze do konca
tego roku wydadza/wydali wszystkie DLC?


Nie będzie działał. Season Pass to coś takiego, że dostajesz przepustkę na wszystkie DLC jakie wychodzą do określonego czasu. Czasami opłaca się takie gówno kupować bo jak wychodzą od premiery powiedzmy 5 dodatków po 30 zł każdy a Season Pass kosztuje 100 zł ? I tyle właśnie kosztował, zanim Cenega nie obniżyła jego ceny. Teraz się opłaca, choć zwróć uwagę na kupno oddzielnie dodatków 36,25 zł za wszystkie. A Season Pass kosztuje 31 zł ... Oszczędzasz parę zł. Pass będzie działał do końca roku 2012.

@Karanthir666
Dla mnie Diablo 3 jest właśnie tyle warte. Waży podobnie tyle samo :-) A fabuła o 100x gorszą niż w ME3 :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra jeszcze jedno pytanie z oferty Cenegi ;p Teraz są promocję na gry pudełkowe i teraz jak bym chciał użyć rabata do -40% to jest on naliczany od ceny sugerowanej czy też sugerowanej, ale obniżonej przez promocję ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 15:49, vegost napisał:

Dobra jeszcze jedno pytanie z oferty Cenegi ;p Teraz są promocję na gry pudełkowe i teraz
jak bym chciał użyć rabata do -40% to jest on naliczany od ceny sugerowanej czy też sugerowanej,
ale obniżonej przez promocję ? :o

Od sugerowanej nie obniżonej. Aż tak dobrze niestety nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 15:51, Arthas97 napisał:

Niestety, naliczany jest od sugerowanej...


aaa...... boshtet.. Ale dzięki za info. Teraz wiem, że warto kupic ich cyfrowe odpowiedniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 14:26, vegost napisał:

Teraz się opłaca, choć zwróć uwagę na kupno oddzielnie dodatków 36,25 zł za wszystkie. A Season Pass kosztuje
31 zł ... Oszczędzasz parę zł. Pass będzie działał do końca roku 2012.


Do konca roku musisz go "uzyc" ale bedzie on na twoim koncie do konca swiata (czyli do jutra:P) albo do czasu zamkniecia serwerow przez R*, takze oszczedzasz te kilka zlotych.
Ja kupilem passa, korcil mnie skurczybyk od premiery MP3 ale szkoda mi bylo 120zl tym bardziej ze nie jestem harcorowym multiplayerowecem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, po co właściwie ten Season Passa kupować teraz (tu mam na myśli wersję Steam). Na Steamie są wszystkie dodatki z tego SPka, a poza jednym, wszystkie dotyczą multi. Dla mnie nie warto się tym interesować.

Oczywiście w wersji non-steam pewnie ten pass jest ciekawym rozwiązaniem, ale nadal chyba nic poza mapami i giwerami do multi nie daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 13:09, Kafar napisał:

A co wprowadza dodatek że taki mały offtopic dam.


To, co jest wypisane na jego stronie, w sklepie. :) Nowi wrogowie, itemy, poziomy, pokoje, nowy bohater. Z tym dodatkiem gra zawiera po prostu więcej wszystkiego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wszystkie pakiety zawartości dodatkowej mają być wydawane od premiery gry do końca 2012 roku." Czyli nie będzie już więcej DLC do MP3 po 2012 roku. Więc nie warto tego kupować. Zwłaszcza, że zaoszczędzisz parę zł, kupując DLC oddzielnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczęła się wyprzedaż steamowa i jestem strasznie zawiedziony. Liczyłem na -75% na Borderlands 2 i Fable 3, a tu jest -50% czyli żadna promocja tylko cena na poziomie naszym sklepowym ;/ Może Fable 3 będzie w lepszej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 19:18, Smooqu napisał:

Zaczęła się wyprzedaż steamowa i jestem strasznie zawiedziony. Liczyłem na -75% na Borderlands
2 i Fable 3, a tu jest -50% czyli żadna promocja tylko cena na poziomie naszym sklepowym
;/ Może Fable 3 będzie w lepszej cenie.


Cierpliwości. Codziennie inne gry przejdą w -75%, a te, co teraz mają tyle (np. Batmany), potem będą za -50%. Tak było zawsze podczas każdej wyprzedaży, więc nie frustruj się, bo się spocisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 19:18, Smooqu napisał:

Zaczęła się wyprzedaż steamowa i jestem strasznie zawiedziony


Ja również, ale poczekajmy, to dopiero początek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 19:21, Karfein napisał:

Cierpliwości. Codziennie inne gry przejdą w -75%


No ja to wiem. Fable 3 MOŻE jeszcze przejdzie w -75% ale to na co czekam najbardziej czyli Borderlandsy na pewno już nie zejdą. Seasson Pass też nie będzie taniej, więc rozczarowywuje ta promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam zatrzymał się z promocjami po poprzedniej zimowej, jeszcze tylko innowacje wprowadzono w letniej promocji. Ceny nie spadają już od ponad roku, ciągle te same promocje. Dobrze, że muve w tym roku dobrze działał, żeby więcej takich promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 19:59, Jedimax napisał:

Steam zatrzymał się z promocjami po poprzedniej zimowej, jeszcze tylko innowacje wprowadzono
w letniej promocji. Ceny nie spadają już od ponad roku, ciągle te same promocje. Dobrze,
że muve w tym roku dobrze działał, żeby więcej takich promocji.


Zgadzam się w 100%, żadnych innowacji, ceny stoją, promocje ciągle na te same gry...
Muve bardzo dobrze się spisał, czyżby po takim sukcesie szykowały się kolejne duże promocje na muve.pl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 20:25, Smooqu napisał:

Dobra, jednak zrobili -75% na Fable 3 :D Jednak nie jest taka zła ta promocja!


Chciałem już napisać, czy satysfakcjonuje Cię taka cena, ale patrzę i nigdzie nie mogę znaleźć Fable III na polskim rynku, został wycofany ze sprzedaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 20:30, Arthas97 napisał:

Chciałem już napisać, czy satysfakcjonuje Cię taka cena, ale patrzę i nigdzie nie mogę znaleźć Fable III na polskim rynku, został wycofany ze sprzedaży?


Właśnie sam nie wiem. Cięzko dostępne, nawet na allegro jest w tej chwili tylko 1 oferta za 60 zł z przesyłką. Klucza za 33 zł nie liczę, bo nie kupuję ruskich keyów na allegro ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować