Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2012 o 17:11, Dared00 napisał:

Nie sądzę. Na kilku konwentach GameCodes.pl rozdawało za darmo pudełka z różnych gier
(Diablo, WoW, BF, CoD, GW2). Były to zwykłe pudła, z pełną zawartością, ale zamiast kodu
miały naklejkę, że kod można kupić na GameCodes. Tu jest pewnie tak samo: pudełko z pełną
zawartością, ale bez kodu jest bezużyteczne, dlatego tak tanio.


Dlatego pudełka bez płyty są nic nie warte. To też mam taki wstręt do wersji cyfrowych. Lubię jak mam na półce daną grę. A tak ? Na stamie mogę tylko zobaczyć w swojej bibliotece gier, że mam. A nie mogę się pochwalić przed innymi kolekcją :D I dla samej przyjemności oczywiście ;p Ale ceny wersji cyfrowych są tak kuszące, że szok. SR3 + wszystkie DLC po 30 zł oh.. 26 zł mniej niż w pudełku :P I inne gry jak Darksiders po 30 zł a dodatki DLC po 5 zł. Tego jeszcze nie widziałem :p Aż się zastanawiam, żeby wpłacić do bankomatu 150 zł i robić szał zakupów ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2012 o 16:56, vegost napisał:

Wiem, ale chodziło mi o płyty w środku. Zapewne jest to czysta płyta dvd bez nadruku
z oryginalnej gry. Tak więc to też do luftu. Bo po co mi puste pudło ?


Prawdopodobnie jest to normalna, oryginalna płyta z grą. Przynajmniej tak było na wielu innych podobnych aukcjach. Możesz po prostu dopytać sprzedawcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodadzą się w takim razie wszystkie gry poza tą powieloną.
Chyba, że bundle kupiłeś powyżej średniej. Wtedy tytuły powyżej średniej to osobne klucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak i nie. Aktywować drugi raz nie możesz, ale tym razem każda gra ma osobny klucz. Więc możesz go oddać/sprzedać komuś.

edit./ A więc jednak osobne klucze są wtedy kiedy zapłaci się więcej niż średnią. Nawet o tym nie wiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2012 o 23:06, Kraju napisał:

edit./ A więc jednak osobne klucze są wtedy kiedy zapłaci się więcej niż średnią. Nawet
o tym nie wiedziałem.


Nieprawda, zapłaciłem mniej niż średnia i mam osobne klucze do każdej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zimobranie na Muve.pl - dzień 14:

Max Payne — 7,50 zł
Max Payne 2 — 7,50 zł
Max Payne 3 — 30 zł
Max Payne 3: Season Pass — 32,50 zł
Max Payne 3: Local Justice — 7,50 zł
Max Payne 3: Hostage Negotiation — 9,25 zł
Max Payne 3: Painful Memories —18,50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 01:30, Karanthir666 napisał:

Znajomy mi opowiadał o MP 3. Gra waży 35 GB, a starczyła raptem na 2 wieczory. Uważam,
że te 30 zł + pass na DLC drugie tyle to zdecydowanie za dużo jak na ten tytuł.


Gdybyś kupił pass''a to byś totalnie przepłacił, ponieważ on obowiązuje tylko do końca roku 2012. A do tego czasu już nie wyjdzie żadne DLC. Także, kasa wydana w błoto. Samo MP3 za 30 zł to oczywiście super okazja. Oprócz singla, który jest genialny, to masz jeszcze multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Rzeczywiście każda gra ma swój klucz, co mnie zdziwiło, bo poprzednie THB tego nie miało (kiedyś zapłaciłem powyżej średniej i także nie miałem osobnych kluczy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 01:37, vegost napisał:

Gdybyś kupił pass''a to byś totalnie przepłacił, ponieważ on obowiązuje tylko do końca
roku 2012. A do tego czasu już nie wyjdzie żadne DLC. Także, kasa wydana w błoto. Samo
MP3 za 30 zł to oczywiście super okazja. Oprócz singla, który jest genialny, to masz
jeszcze multi.


Mowiac "obowiazuje" masz na mysli to ze pozniej nie bedzie dzialal czy to ze do konca tego roku wydadza/wydali wszystkie DLC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2012 o 21:41, Feallan napisał:

Dodatek jest super, warto. :)


A co wprowadza dodatek że taki mały offtopic dam.

Ja nie chciałem kupować nowego Humble bo nie mam czasu grać ale się skusiłem. Podobał mi się film indie game the movie więc łyknąłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 01:37, vegost napisał:

Gdybyś kupił pass''a to byś totalnie przepłacił, ponieważ on obowiązuje tylko do końca
roku 2012. A do tego czasu już nie wyjdzie żadne DLC. Także, kasa wydana w błoto.

Hehe... I tak nie zamierzałem kupować.

Dnia 20.12.2012 o 01:37, vegost napisał:

Samo MP3 za 30 zł to oczywiście super okazja. Oprócz singla, który jest genialny, to masz
jeszcze multi.

Jak dla mnie 30 zł. za tak krótką i dużo ważącą grę to zdecydowanie za dużo. Zapłaciłbym za nią góra 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować