Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dla zarejestrowanych na GOG.com ostatnio zaczęli wrzucać darmowe gry, na początek Beneat a Steel Sky, Lure of The Tempress i Teenagent. Jak wszystkie gry z serwisu Vista & XP compatibile :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 20:45, igor8472 napisał:

Dla zarejestrowanych na GOG.com ostatnio zaczęli wrzucać darmowe gry, na początek Beneat
a Steel Sky, Lure of The Tempress i Teenagent. Jak wszystkie gry z serwisu Vista & XP
compatibile :-).

Dwie pierwsze gry już od dawna są darmowe... w sumie nie tylko na GOGu, bo po prostu właściciele praw do nich je "uwolnili" (chyba nawet na Gamecornerze był news o tym swego czasu)... w sumie te darmowe gry to jedyne co mam na GOGu, kiedyś będzie trzeba je odpalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zawsze lepiej tam na półeczce chociaż tylko wirtualnej, wyglądają :-). A gdzie indziej wersji XP&Vista i z wszystkim w 1 pliku-instalce nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 22:09, igor8472 napisał:

Ale zawsze lepiej tam na półeczce chociaż tylko wirtualnej, wyglądają :-). A gdzie indziej
wersji XP&Vista i z wszystkim w 1 pliku-instalce nie ma...

Ja mam XP i Beneath a Steel Sky działał u mnie, ale jak ktoś ma problem z uruchomieniem to faktycznie może sobie ściągnąć (wcześniej była by też możliwość na HOTU, ale niestety HOTU''s dead man, HOTU''s dead ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w jakiej wersji jest ten Teenagent - PL czy EN? I czy są (działają :)) dźwięki, głosy postaci itd.?
Z doświadczeń własnych wiem, że Teenagent CD (wersja, która była np. w śp Gamblerze i CDA) nie chce działać poprawnie z dźwiękiem ani pod VDMSound ani DOSBoxem ani VirtualPC :(.

EDIT Pozostałe gry (Beneath i Lure) były kiedyś w Click!u, nie wiem, jak Lure, ale Beneath działał na SCUMMVM bez najmniejszych problemów pod Win2k :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 19:06, Blackhand napisał:

A w jakiej wersji jest ten Teenagent - PL czy EN? I czy są (działają :)) dźwięki, głosy
postaci itd.?



Gra w wersji EN , instalka waży 8 MB, po instalacji 32. Widzę że to wersja ze zintegrowanym DosBoxem (nic nie trzeba ustawiać). Z jedyny dźwięków muzyczka w midi. Dialogów niet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, szkoda. Angielską wersję bez głosów można bez problemu zassać z dowolnej strony z abandonwarem więc coś takiego może zainteresować leniwych/wygodnickich/nie potrafiących sobie poradzić z DB*.
Co nie znaczy, że uważam coś takiego za krok w złym kierunku - GOG, chcemy więcej staroci za darmo :D!

* - niepotrzebne skreślić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sklepie gram, w metrze udało mi się dostać nowego (choć troszkę ze zniszczonym pudełkiem - towar pochodzi ze zwrotów sklepów) Wiedźmina za 36 złotych :). Zważywszy, że patch do Edycji Rozszerzonej można ściągnąć za darmo jest to bardzo korzystna oferta :P.

[Edit]
Do zniżki trzeba mieć legitymację uczniowską/studencką inaczej zapłacimy 4 dyszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować