Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2009 o 14:32, Dante_Syn_Spardy napisał:

a_Tomek: Dzięki za info właśnie kupiłem Puzzle Quest. Giera jest super.


A ja się czuje... Powiedzmy oszukany, kupilem te grę w TopSellerze na krótko przed pojawieniem w extra grze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 14:44, Ichibanboshi-kun napisał:

> a_Tomek: Dzięki za info właśnie kupiłem Puzzle Quest. Giera jest super.

A ja się czuje... Powiedzmy oszukany, kupilem te grę w TopSellerze na krótko przed pojawieniem
w extra grze :/



Taka kolej rzeczy, nie wiem gdzie tu można doszukiwać się oszustwa. Poczekałbyś pare dni i bys nabył taniej.
Musisz się z tym pogodzić bo to nic nie zwykłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Empiku jest dostepna gra Quantum of Solace PL za 19.99 PLN wydanie premierowe. Co ciekawe te sama gre mozna bylo nabyc w Galaxy w Szczecinie pietro nizej w Realu za 119.99 PLN, wiec roznica spora. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to jakaś ogólna promocja w Empiku, czy tylko to taki wybryk w jednym, bo chętnie bym się skusił na QoS za 20 zł (chociaż szkoda, że jest dubbing :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Ciekawe, za takie pieniądze to można się skusić. :) Muszę obczaić, czy w Elblągu też jeszcze są.

Orientuje się ktoś ile Mirrors Edge stoi w Empiku ? Niby ostatnio jakieś przeceny gier na konsole były, więc jakby spadło do około 100zł to można by było kupić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 22:26, MaccCry napisał:

Jest to jakaś ogólna promocja w Empiku, czy tylko to taki wybryk w jednym (...)

Możesz zamówić na empik.com i sprowadzić za darmo do swojego najbliższego sklepu.
http://www.empik.com/james-bond-007-quantum-of-solace-pc-multimedia,prod3970179,p
W sumie ciekawe, bo cena rynkowa wynosi 40 zł, więc trochę dziwne, że Wojman załapał się na to w sprzedaży detalicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 22:19, Wojman napisał:

W Empiku jest dostepna gra Quantum of Solace PL za 19.99 PLN wydanie premierowe. Co ciekawe
te sama gre mozna bylo nabyc w Galaxy w Szczecinie pietro nizej w Realu za 119.99 PLN,
wiec roznica spora. :)

Ja widziałem (także w Empiku) JB Quantum of Solace premierówkę w pakiecie z jakimś Antywirusem, ale niestety nie zwracałem uwagi na cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2009 o 22:38, Hartus napisał:

Ja widziałem (także w Empiku) JB Quantum of Solace premierówkę w pakiecie z jakimś Antywirusem,
ale niestety nie zwracałem uwagi na cenę.


hehe, a ja widziałem GTA san andreas w media markcie no i co z tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 22:42, crash807 napisał:


> Ja widziałem (także w Empiku) JB Quantum of Solace premierówkę w pakiecie z jakimś
Antywirusem,
> ale niestety nie zwracałem uwagi na cenę.

hehe, a ja widziałem GTA san andreas w media markcie no i co z tego ?

To, że widziałeś GTA w MM to nic ciekawego. W tym temacie rozmawiamy o okazjach, a myślę, że QoS w pakiecie z pełną wersją antywirusa jakąś okazją jest... A w dodatku napisałem to jako ciekawostkę w odpowiedzi na post Wojmana bo dotyczy to tej samej gry, tego samego sklepu i jak widać nie była to jedyna promocja związana z tą grą. Więc nie rozumiem twojej ironii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>[...]

Po prostu uważam, że post nie miał za bardzo sensu bo nie podałeś ceny a pakiet o którym napisałeś bez podania ceny nie jest odpowiedni w tym temacie bo może to nie być okazja i z antywirusem który jest w pakiecie gra może być droższa co w rzeczywistości żadną okazja nie jest a jedynie zwykłym naciąganiem klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Media markcie (Czeladź) Playstation 3 80gb+ 5 gier: nfs undercover, fifa 09, ridge racer 7, ratchet and clank i gran turismo 5 prologue za 1590zł (30x53zł-0%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 22:19, Wojman napisał:

W Empiku jest dostepna gra Quantum of Solace PL za 19.99 PLN wydanie premierowe. Co ciekawe
te sama gre mozna bylo nabyc w Galaxy w Szczecinie pietro nizej w Realu za 119.99 PLN,
wiec roznica spora. :)


Szkoda ze dopiero teraz :( Ja musialem dwa razy tyle wydac w MM ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 11:40, crash807 napisał:

W Media markcie (Czeladź) Playstation 3 80gb+ 5 gier: nfs undercover, fifa 09, ridge
racer 7, ratchet and clank i gran turismo 5 prologue za 1590zł (30x53zł-0%)

W łódzkim MM to samo - ale to żadna okazja tak po prawdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2009 o 11:56, Evil_Khan napisał:

W łódzkim MM to samo - ale to żadna okazja tak po prawdzie


no nie wiem, w media markcie to ps3 jest po ok 1500zł-1600zł z jedna gra gratis a tu aż 5, może nie są one aż tak cenne ale należy jeszcze wziąć pod uwagę, że jest jeszcze 30 rat 0%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować