Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2007 o 20:02, Konrades napisał:

> od 9.90zł
niechce ciebie martwić ale jak napisali że są to gry od 9.90 to mogą być równie dobrze gry
za 100 zł :/ Z resztą jutro pojade tam i zobacze. Spodobała mi się oferta Seper$ellera bo akurat
3 gierki chciałem kupić :]

No właśnie wiem, może nie być wcale to jakaś wielka promocja, ale skoro dali do kosza, to myślę, że może być jakaś promocja choć nie koniecznie, równie dobrze mogą byc ceny normalne, na kilku pudełkach supersellera jest w prawym narożniku taka naklejeczka kup 3 w cenie, sam chciałem coś kupić, ale w sumie to większość gier z SS już mam, więc jako, że nie mogłem wybrać ani 1 to nie skorzystalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 19:56, kordzio1 napisał:

tak, sporo tam jest gierek z EKN, tylko niektórych gier jest mało, niektórych z 2 egzemplarze,
RT2 chyba z 3egzemplarze widziałem, to jak kupił byś to możesz napisać jak dokładnie wygląda
z cenami, umieszczanie w koszu gier po normalnej cenie było by dla mnie bez sensu, ale tak
pokazywał czytnik kodu, a ja jutro chce na rowerze pojechać do Carrefoura pojechać i zobaczyć
czy coś ciekawego jest:)

Bylem, faktycznie kosz jest. Pytalem sie - na niektorych opakowaniach jest podwojny kod kreskowy - te beda taniej, ale nikt nie wie kiedy ani za ile. Reszta tam lezy, ale jest w normalnych cenach, bo to promocja, ze ceny OD 9,90 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w mieście jest za około 800 zł, była jakaś promocja jak dobrze pamiętam, a jeśli już bym psp miał kupić to bym Wii wziął ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cold Fear (jesli ktos jeszcze pamieta ta gre) w warszawskim Realu za 19.90. Przy okazji wie ktos czy w MM Age of Empires Kolekcjonerska kosztuje 50 zl czy troche mniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 20:27, donaan napisał:

U mnie w mieście jest za około 800 zł, była jakaś promocja jak dobrze pamiętam, a jeśli już
bym psp miał kupić to bym Wii wziął ;]


Etam, Wii nie weżmiesz ze sobą w kieszeń, a nawet jak ją zapakujesz w plecak, to jeszcze jakiś TV byś musiał ze sobą targać.
W Łodzi w MM wydaje mi się, że PSP widziałem ostatnio po 799 złotych. W EMPiKu było ciut taniej, bo po 769 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 20:23, Azreix napisał:

A wie ktoś po ile chodzi teraz PSP w MM?

Najlepiej kupic w zestawie z GTA: Vice City Stories. 900 zl za caly zestaw( w Media Markcie). Jest tez opcja z karta pamieci dla tych co wola filmy i muzyke a nie gry. Ale juz nie pamietam ile kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może nadzorują to ludzie od Klubu Gracza Cenegii;) to słabo, pewnie będą lekko obnizone, ale może ktoś nie spojrzy i wybierze te tytuły które mnie interesują, a szkoda stary mi dziś oddał moje 250zł to bym sobie kupił coś może:) choć i tak mam sporo gier, których jeszcze nie odpalałem:) ale narazie zbieram wszystko co mnie interesuje, szczególnie stare gry, które niedługo może być trudno dostać.

Jak kogoś interesuje to w Carrefourze jest Kameleon za 15zł, zawsze mnie kusiło, aby to kupić, ale jakoś te 25zł nie było tak kuszące:) jutro obadam czy są jakieś promocje w MM i Tesco, jak coś złożę raport :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2007 o 20:31, Klimos napisał:

Etam, Wii nie weżmiesz ze sobą w kieszeń, a nawet jak ją zapakujesz w plecak, to jeszcze jakiś
TV byś musiał ze sobą targać.

W sumie masz racje, jednak u mnie na osiedlu chodząc z konsola w ręce masz 90% szansy że nie doniesiesz jej do domu, nie licząc innych miejsc zawężających możliwości użytku. A co do wszelakich wyjazdów, jest standard że większość ludzi ma tv, a psp trzeba ładować więc gdzie prąd masz szanse że tam i tv więc dla mnie nie robi to zbytniej różnicy bo np w samochodzie nie będę grał ani jadąc autobusem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 20:45, kordzio1 napisał:

To może nadzorują to ludzie od Klubu Gracza Cenegii;) to słabo, pewnie będą lekko obnizone,
ale może ktoś nie spojrzy i wybierze te tytuły które mnie interesują

Zapewne ;) Na pytanie, czy jakas gra tam faktycznie kosztuje te 10 zeta nikt nie umial mi odpowiedziec. Coz, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to byłem dziś w szczecińskim MM i Tesco, w MM, jest promocja KK, kup 2, za 22.99, a trzecią dostaniesz za 1gosza, czyli po prostu 3gry, za 44.99zł, kupiłem więc Syberię, Combat Flight Simulator 2, oraz Civ3, oraz 1 grę spoza KK, IŁ szturmowik za 18zł, bo dawno nie widziałem po tej cenie :) więć kupiłem.
W Tesco natomiast jest promocja na DVD z filmami, ale się nie przyglądałem, za bardzo, bo nie widziałem nic co by mnie interesowało/ nie miał bym - widziałem Pulp Fiction Scarry Movie 2, Chyba którąś część TAXI i kilka fillmów jeszcze w cenie 19zł za 2 płytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za 1 posta pod 2, ale właśnie zarejestrowałem PANZER ELITE ACTION i zobaczyłem, że wyskoczyło mi 100punktów:), zobaczyłem na merlinie i gra stoi za 94zł, więc w Carrefourze, tam gdzie jest MM, można kupić za 25albo za 29zł - nie pamiętam, a po przejażdżce rowerowej po mieście ien che mi się wstawać, aby znaleźć paragony:)
A jakby ktoś chciał w MM, kupic KK, to pamiętajcie, aby najpierw z grami pójść do kierownika stoiska, da wam taką kartkę- zlecenie i wtedy dopiero będziecie mieli 3 grę za 1grosz, ja tak na początku nie zrobiłem i jak wróciłem do kas to kolejki były juz 4 razy dłuższe... pora powrotów z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować