Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Za późno na edytowanie... W każdym razie:

Steam:
Daily Deal: Titan Quest Gold -75% (2,49€)
Midweek Madness: From Dust -67% (4,99€)

Pojawił się również nowy Indie Royale: The Serious Sam Lightning Pack. W jego skład wchodzą:
- SS: The Random Encounter
- SS: Double D
- SS: The First & Second Encounter
- SS: Kamikaze Attack
- SS: Greek Encounter

Chyba pierwszy bundle, którego sobie daruje :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...

Dnia 24.01.2012 o 19:28, Mordant napisał:

Pojawił się również nowy Indie Royale: The Serious Sam Lightning Pack. W jego skład wchodzą:
- SS: The Random Encounter
- SS: Double D
- SS: The First & Second Encounter
- SS: Kamikaze Attack
- SS: Greek Encounter

Chyba pierwszy bundle, którego sobie daruje :(.


A ja chyba zrobię na odwrót :) Choć raczej byłbym skłonny dać za to jakąś symboliczną kwotę (np. 5€)- oba Encountery mam już ze Steama, więc de facto interesowałaby mnie tylko cała reszta :).
Do Steama jest jeden klucz na wszystko (jak na HIB) czy na każdy tytuł osobno? A jak jest jeden, to jak wygląda sytuacja z Encounterami - dostanę jakieś dodatkowe "giftable" egzemplarze czy przepadną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2012 o 21:43, Blackhand napisał:

A ja chyba zrobię na odwrót :) Choć raczej byłbym skłonny dać za to jakąś symboliczną
kwotę (np. 5€)- oba Encountery mam już ze Steama, więc de facto interesowałaby
mnie tylko cała reszta :).

Nie ma problemu ;) Minimalna kwota: 3,20€ http://www.indieroyale.com/

Dnia 24.01.2012 o 21:43, Blackhand napisał:

Do Steama jest jeden klucz na wszystko (jak na HIB) czy na każdy tytuł osobno? A jak jest jeden, to jak wygląda > sytuacja z Encounterami - dostanę jakieś dodatkowe "giftable" egzemplarze czy przepadną?

W poprzednim Bundlu były osobne klucze, ale nie wiadomo, czy w tym też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2012 o 21:46, Dared00 napisał:

...
Nie ma problemu ;) Minimalna kwota: 3,20€ http://www.indieroyale.com/


Trochę głupio tak mało dawać :). Choć w sumie nie ma tu chyba "elementu charytatywnego", więc ostatecznie można to potraktować jak taką "zwykłą" promocję.

Dnia 24.01.2012 o 21:46, Dared00 napisał:

...
W poprzednim Bundlu były osobne klucze, ale nie wiadomo, czy w tym też.


Poczekam, aż może wypowie się ktoś zorientowany :). Bo gdyby były osobne klucze, to nawet mógłbym je oddać za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić najtaniej pudełkową wersje MMO Star Wars: The Old Republic? Empik ma chyba nadal 199zl, a na allegr widze wersje online za 129 nawet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2012 o 09:34, Almarcino napisał:

Empik ma chyba nadal 199zl, a na allegr widze wersje online za 129 nawet :P

A masz pewność, że te gry z allegro mają niewykorzystany klucz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2012 o 11:31, Karanthir666 napisał:

> Empik ma chyba nadal 199zl, a na allegr widze wersje online za 129 nawet :P
A masz pewność, że te gry z allegro mają niewykorzystany klucz?


Myśle, że można znalezc pewniaki, ale ja wlasnie szukam taniej pudełkowej wersji :) Jakby ktoś wiedział gdzie gra jest w promocji to dajcie znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno - może mi ktoś powiedzieć, co to takiego ta Desura? Bo mi wygląda na coś w stylu Steama, ale dwie rzeczy mnie zastanawiają:
- to (opcjonalne) skanowanie dysku w poszukiwaniu gier obsługiwanych przez Desurę (Find Games Installed), o co z tym chodzi? Czy to coś w stylu Steamowego "Dodaj grę spoza Steam do mojej biblioteki..." (czyli gry tak dodanej nie będę mógł pobrać przez Desurę, to po prostu skrót do gry w kliencie Desury) czy może coś więcej?
- przy niektórych grach (np. World of Goo) po kliknięciu PPM mam opcję "Add to Account", co to daje (z moich obserwacji - dokładnie nic)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, klucze są osobne, więc First i Second Encounter mogę oddać w dobre ręce :). Miej na uwadze, że nie są to wersje HD.
Wyślij mi zaproszenie do znajomych (link do mojego profilu na Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198025119849/ ), dobrze by było, gdybyś miał nazwę użytkownika na Steam i avatara takie, jak tutaj (ewentualnie podaj tu na forum nazwę użytkownika na Steam, ale z nią jest takie problem, że można łatwo ją zmienić :)).
Aha, nie mam 100% pewności, czy klucze zadziałają - jak dodawałem gry do Desury (jest jeden "zbiorczy" klucz), to oprócz gier, które są oznaczone na Indie Royale jako Desura, pojawiły się tam też oba Encountery z adnotacją "This game requires Steam to run", więc nie wiem, czy w tym momencie się nie "zużyły" (ale nie aktywowałem kluczy Steam do Encounterów, a to chyba one są istotne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SamFiniszer był pierwszy, ale przyjmijmy, że jak się nie odezwie w do jutra (powiedzmy, do 19), to jesteś następny w kolejce. I nie chcę ani grosza za te gry, w końcu nie mam nawet 100% pewności, czy te klucze w ogóle zadziałają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2012 o 20:14, Blackhand napisał:

SamFiniszer był pierwszy, ale przyjmijmy, że jak się nie odezwie w do jutra (powiedzmy,
do 19), to jesteś następny w kolejce. I nie chcę ani grosza za te gry, w końcu nie mam
nawet 100% pewności, czy te klucze w ogóle zadziałają.


Ok, spoko. I tak Cię dodałem to akceptuj i zostaniemy friendsami haha :P.

Cheers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwoli formalności - klucze trafiły do SamFiniszera, o ile tylko ktoś się pod niego nie podszył ;). Tak czy siak - nie mam już ich i nie przewiduję, bym w najbliższej przyszłości jakieś jeszcze miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 12:01, Smooqu napisał:

Jak przesyłka z zavvi nie doszła do mnie w 15 dni to chyba już nie przyjdzie co? Ehh.
Niedługo do nich mejla wyśle.


Spokojnie. Mi raz szła 3 tygodnie. Ale to był wyjątek. Zazwyczaj tydzień-dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 12:01, Smooqu napisał:

Jak przesyłka z zavvi nie doszła do mnie w 15 dni to chyba już nie przyjdzie co? Ehh.
Niedługo do nich mejla wyśle.


Do mnie szła kiedyś równie długo. Mogła trafić na partię przesyłek,która idzie przez urząd celny więc musisz poczekać aż urzędas przybije pieczątkę.
Z resztą nawet w FAQ mają napisane, że na wysyłki poza UK można czekać nawet 21 dni i, że proszą żeby tyle odczekać zanim się z nimi skontaktujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować