Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 04/07

312 postów w tym temacie

Chyba byłem, ba, napisałem nawet parę postów. Doliczyłem się całych pięciu osób, które mają problemy. Na forum CDA nie wchodzę (wybacz, uraz osobisty) ale podejrzewam, że więcej niż koło 50 osób nie będzie :]

Wniosek? Czas na format :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tipsomaniak super! Najlepszy jest poradnik "Narysuj Klarę"!! Dzięki niemu KAŻDY kto ma choć odrobinę talentu, nauczy się malować w stylu Marka Lenca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 16:27, qrczak90 napisał:

Wniosek? Czas na format :P


hahahahaha, kompa formatowalem tydzien temu a gram tylko w css :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do numeru nic właściwie nie mam - czyt. nic nie zarzucam. No ale jeszcze całego nie przeczytałem.
Powiem że okładka CDA to jest najlepsza ze wszystkich numerów jaką mam :D a ta nalepka na drzwi też spox. Plakat też super, tylko nie wiem którą stroną go powiesić xD
Tylko mój kolejny zawód... tyle miesięcy czekam... GDZIE RECKA PARAWORLD? =/ Paraworld widziałem w sklepie przed nowym rokiem a tu jeszcze recki nie było... tzn. dwóch numerów po nowym roku nie kupiłem, ale na okładce nigdzie nie widziałem ani wzmianki o Paraworld więc recki chyba nie było... no trudno będę czekać dalej...
No i fajnie byłoby gdybyście wreszcie dali taki dział z klasykami typu gry do powiedzmy 30 zł. Bo z wieloma osobami na co dzień rozmawiam o tematyce gier i większość była za takim działem. Rozważcie moją propozycję, bo tam 2 gry dodatkowo miesięcznie, w które i tak już zapewne graliście to chyba nie aż tak dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 13:08, MacGregor napisał:

Recenzja gry ParaWorld była w CD-Action nr 02/2007 (135).

A to przepraszam :P muszę archiwalny numer nabyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 12:51, Zauri napisał:

hahahahaha, kompa formatowalem tydzien temu a gram tylko w css :D


To może źle to zrobiłeś, albo masz nieaktualne sterowniki...Sprawdź u jakiegoś kumpla czy działa bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 16:03, nazgul47 napisał:

Kurcze... skoro na urodziny taki "wypaśny" numer dali, to strach pomyśleć co będzie na święta....
przecież ja jeszcze jestem za młody żeby kierować tym Gallardo! ;D


Hehe... No trzeba przyznać, że gierki niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>[gigantyczne ciach]

hmmm... Jaki jest sens pisać o tym numerze tak się rozpisywać skoro wszystko jest (było?) na stronie CDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 15:48, tomoliop napisał:

hmmm... Jaki jest sens pisać o tym numerze tak się rozpisywać skoro wszystko jest (było?)
na stronie CDA?

A jaki sens jest odświeżać temat po około dwóch miesiącach? Nie potrzebnie, bo to temat o starym CDA, wszyscy już wszystko wiedzą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować