Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 04/07

312 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2007 o 16:38, Pediator napisał:

> numer super ultra fajnie wypasiony, ale ta karta rabatowa to taki bezuzyteczny gadzet
:( Pelniaki
> moga byc, ujda w tloku ale nie tego spodziewalem sie po urodzinowym numerze. Zarabisty
jest
> tez tekst poswiecony deadline`owi. I dla niedowiarkow , Zbigniew Bański to Smuggler, tak!
jest
> nawet na zdjeciu. W tamtym roku w tixomaniaku tez byla jego fota, tylko miesiac pozniej
bylo
> napisane ze to taki zarcik i na zdjeciu obok Pepina wcale nie widnieje Smg. No i niektorzy

> sie na to nabrali.
jest wreszcie smugga zobaczę pewnie stary dziod po 50 ;)



On nie istnieje :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 16:44, Rexaw napisał:

> > numer super ultra fajnie wypasiony, ale ta karta rabatowa to taki bezuzyteczny gadzet

> :( Pelniaki
> > moga byc, ujda w tloku ale nie tego spodziewalem sie po urodzinowym numerze. Zarabisty

> jest
> > tez tekst poswiecony deadline`owi. I dla niedowiarkow , Zbigniew Bański to Smuggler,
tak!
> jest
> > nawet na zdjeciu. W tamtym roku w tixomaniaku tez byla jego fota, tylko miesiac pozniej

> bylo
> > napisane ze to taki zarcik i na zdjeciu obok Pepina wcale nie widnieje Smg. No i
niektorzy
>
> > sie na to nabrali.
> jest wreszcie smugga zobaczę pewnie stary dziod po 50 ;)


On nie istnieje :-/


więc jak go zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dubla...ale na ile procent ten rabat jest i jakich produktów z komputronika on dotyczy? Czy ten rabat jest na wszystkie produkty czy tylko na wybrane? Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 16:48, Kogamin napisał:

Sorry za dubla...ale na ile procent ten rabat jest i jakich produktów z komputronika on dotyczy?
Czy ten rabat jest na wszystkie produkty czy tylko na wybrane? Z góry dziękuje

rabat jest 20% ale nie na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 16:48, Kogamin napisał:

Sorry za dubla...ale na ile procent ten rabat jest i jakich produktów z komputronika on dotyczy?
Czy ten rabat jest na wszystkie produkty czy tylko na wybrane? Z góry dziękuje


20% na marki Q-line
10% na produkty microsoft*
5% na zestawy komp.
3% na pozostałe prócz noteboków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 16:50, NuGGet napisał:

> Sorry za dubla...ale na ile procent ten rabat jest i jakich produktów z komputronika on
dotyczy?
> Czy ten rabat jest na wszystkie produkty czy tylko na wybrane? Z góry dziękuje
rabat jest 20% ale nie na wszystko


No to jeśli nie na wszystko to na co?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 16:51, Kogamin napisał:

> > Sorry za dubla...ale na ile procent ten rabat jest i jakich produktów z komputronika
on
> dotyczy?
> > Czy ten rabat jest na wszystkie produkty czy tylko na wybrane? Z góry dziękuje
> rabat jest 20% ale nie na wszystko

No to jeśli nie na wszystko to na co?:))

rabat jest na wszystko rozny, ale nie obejmuje notebookow i oprogramowania;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 16:33, bunio38 napisał:

Mi sie numer podoba. Zwłaszcza przez teamt numeru "Crysis". Jeszcze nigdy nie czytałem tak
przyjemnego tekstu dotyczącego GRY (nie tam żadnego ID itp), no może poza recką half-life 2.
Numerek ogóle spoko. Dyche dostał TDU co było dla mnie ogromnym zakoczeniem :)


A nie spodobał ci się Wiedzmin jako temat numer?! Jeżeli nie to polecam, jak dla mnie super tekst. Szczególnie zadowolony jestem z tego że mogę się dowiedziec coś więcej o ww. przyszłym hiciorze ;) , zarówno w samym CDA jak i w CDP - insiderze. Naklejeczka świetna! , a i tipsomaniak z komiksami Lenca też niczego sobie. Tylko czeytac i czytac! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźminka sobie na wieczór zostawiłem ;] A co do tipsomaniaka to totalna porażka. Dawno takiego gówna nie widziałem. Kiedyś dali taką fajna książeczkę gdzie był spis wszystkich hitów (starych i nowych). To było coś, kiedy z łezką w oku czytało sie te GTA 3. Chlip...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 17:07, Tovaries napisał:

ja po cichu licze ze to prawie 10/10 to re4. gralem na ps2 i kocham ta gre :)

Sry że post pod postem ale nie ma edycji (CDP zróbcie coś z tym!). Dychacza dostał TDU, 9 dostał C&C3, 8+ dostał Jade Empire, a i RE4 coś w granicach tego. Recenzent narzekał na gorszą grafikę, okropne sterowanie itp. Zresztą i tak niemożliwe żeby ta gra dostałą dyche, przecież to tylko "remejk" gry sprzed dwóch lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 17:44, bunio38 napisał:

> ja po cichu licze ze to prawie 10/10 to re4. gralem na ps2 i kocham ta gre :)
Sry że post pod postem ale nie ma edycji (CDP zróbcie coś z tym!). Dychacza dostał TDU, 9 dostał
C&C3, 8+ dostał Jade Empire, a i RE4 coś w granicach tego. Recenzent narzekał na gorszą grafikę,
okropne sterowanie itp. Zresztą i tak niemożliwe żeby ta gra dostałą dyche, przecież to tylko
"remejk" gry sprzed dwóch lat.



Spojlerować nie wolno!! Może ktos nie chciał tego czytać. Odebrałeś mu radość z czytania CDA!! Ładnie to tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeleciałem na razie ten numer, na głębszą penetracją muszę poczekać do weekendu bo niestety teraz mam inne zajęcia mniej przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer mi się podoba, Tipsomaniak z komiksami Lenca to pomysł trafiony i w pełni go popieram, trochę już poprzeglądałem te komiksy i trzymają dobry poziom (czyli ten co zwykle). Podoba mi się pomysł z przeniesieniem numeru specjalnego, nareszcie adekwatnie co do miesiąca będzie CDA wychodzić. Recki dobre się trafiły, dziwi mnie trochę 10 dla Test Drive Unlimited, ale... skoro dali 10 to chyba zasłużenie :D. No i jak zwykle Smuggler podpuszcza ludzi swoją "fotą".
Pełniaki takie średnie... ale w Enclave nawet można pograć. Za ten numer jednak należy się +.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, mógłby mi ktoś powiedzieć, co jest na tym plakacie? Bo jak dotąd nie znalazłem jeszcze żadnej informacji na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie...nakleiłem sobie tą nalepkę z "skażonym pokojem",a 5 minut później młodsza siostra przyszła i...starłą go,a następnie wywaliła do kosza.Gdzie jest moja siekiera??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem relacje z wiedźminowskiej imprezy dla dziennikarzy i nie moge się doczekać premiery Wiedźka. A gdyby CDP wydał by go za 20-30 zł(Painkiller) to byłbym w siódmym niebie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować