Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 04/07

312 postów w tym temacie

Ze Smugiem jest tak, że normalnie jest nim Z. Bański (a kto inny? :P), ale w każdej chwili inny redaktor może pod jego nickiem napisać cokolwiek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko zwiazane z grą Enclave. Czy gra jest dostępna tylko w angielskiej wersji językowej??? czy można gdzieś zmienić język?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze CDA nie mam, ale już jestem rozczarowany. Czym ? Tą dychą dla TDU, mam nadzieje że reszta numeru naprawi moje zniesmaczenie, bo gry napewno tego nie zrobią- są po prstu słabe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 20:19, Harvenar napisał:

Przeczytałem relacje z wiedźminowskiej imprezy dla dziennikarzy i nie moge się doczekać premiery
Wiedźka. A gdyby CDP wydał by go za 20-30 zł(Painkiller) to byłbym w siódmym niebie! :)

no taaa... gry w ktora wpakowalo sie 20mln plnow nie wydaje sie jak jakiegos budzetowego crapa(choc nie mam tu oczywiscie na mysli painkillera). zwlaszcza, ze w polsce ta kwota jest tym bardziej astronomiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pochwalam za ten tekst o Crisisie, ale mógłby być troszkę dłuższy =) Tipsomaniak jest kiepski ;/Tak poza tym to ten numer CDA jest ok.

PS. Kto z was czeka na Crisisa? Bo ja juz od chwili kiedy przeczytałem zapowiedź :) Szkoda tylko że dopiero pod koniec roku wyjdzie (doliczając poślizg, który na 85% będzie)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 21:49, marcin1930 napisał:

Ja pochwalam za ten tekst o Crisisie, ale mógłby być troszkę dłuższy =) Tipsomaniak jest kiepski
;/Tak poza tym to ten numer CDA jest ok.


Tipsomaniak do bani? Dla mnie był to najlepszy punkt najnowszego numeru Cd- Action.
Niektóre komiksy Lenca były naprawdę świetne- szczególnie MSM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh ta ^$%^$^@#$ poczta polska! Normalnie powinienem mieć dziś cd-a a przez poczte mając prenumerate jeszcze nie mam! No ale czeka z zniecierpliwieniem na Tomb Ridera tipsomaniak i recke Wiedźmina....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 17:58, Lucas016 napisał:

Smug w całej swojej krasie;P sry, ale nie mogłem się oprzeć^^ jak widzicie, spoko gość!

tego się spodziewałem .od dzisiaj ze smugiem na pan jestem bo wstyd mi tak pisać na ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 22:44, BzyQacz napisał:

Nie ma recki Wiedźmina, stary... To jest grany temat numeru.

o boshe... dobra Temat Numeru czyli tak przedrecka. Mi to jedno lato czy to Temat Numeru czy recka bo i tak tam dadzą swoje opinie o aktualnych materiałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 21:58, mroczny mrok napisał:

> Ja pochwalam za ten tekst o Crisisie, ale mógłby być troszkę dłuższy =) Tipsomaniak jest
kiepski
> ;/Tak poza tym to ten numer CDA jest ok.

Tipsomaniak do bani? Dla mnie był to najlepszy punkt najnowszego numeru Cd- Action.
Niektóre komiksy Lenca były naprawdę świetne- szczególnie MSM:)



A ja również uważam że cały ten tipsomaniak to porażka. Jak nazwa wskazuje powinny w nim byc tipsy a tu ku memu zdzwieniu 70% objętości tego zajmowały jakies durne komiksy. Fuu.
Fajna naklejka STALKERA tylko gdzie ja ją nakleję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe CD-A świetne jak zwykle. :)
O tekstach nie ma co wspominać, natomiast fajnym pomysłem było uczynienie Tipsomaniaka zbiorem twórczości Lenca oraz artykuł poświęcony deadline. No i pełne wersje bardzo dobre, w szczególności AitD 4 i Enclave.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apacze i widzę, że po raz kolejny jestem w AR :P Już się tłumaczę. SMG narzekał/narzeka, że mało listów przysyłamy. Więc żal mi się zrobiło i z dobrego serca wystukałem kilka bzdurnych zdań, które całościowo okazały się niezłym gów*nem :D To ten list z L&L nr 2 pierwszy z brzegu :D

ps. sam nie wiem co tam pisze heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 12:02, dziad5 napisał:

Apacze i widzę, że po raz kolejny jestem w AR :P Już się tłumaczę. SMG narzekał/narzeka, że
mało listów przysyłamy. Więc żal mi się zrobiło i z dobrego serca wystukałem kilka bzdurnych
zdań, które całościowo okazały się niezłym gów*nem :D To ten list z L&L nr 2 pierwszy z brzegu
:D

ps. sam nie wiem co tam pisze heheheheh

to ten z tym "popcornem"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2007 o 12:10, xbit71 napisał:

to ten z tym "popcornem"?



hehehe jesteś 2 osobą, która o to pyta. Nie to ten co "oszukują" z zapkami na lewo i prawo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 12:13, dziad5 napisał:

hehehe jesteś 2 osobą, która o to pyta. Nie to ten co "oszukują" z zapkami na lewo i prawo
:P

właśnie sobie tak wczoraj ten list czytałem i tak sobie myślę, że ktos chyba się bardzo spieszył pisząc ten list;P
To widać.
A tu okazuje się, że to ty!!!;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 12:20, Outlander-pro napisał:

Dziś będę miał nowe CDA nartesdzcie ! :) Czytam tren topic i ktos tu napisal ze jest zdjecie
smugga w nowym CDA. To prawda ? A może smugg znowu sobie z nas jaja robi hehe :>



Są fotki redakcji ze składania CDA. Może gdzieś tam jest. Mac Abra jest a mówią, że to on. Ale raczej nie ma po co na nowo wszczynać bałkotu o tym kim jest SMG nuuuuuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2007 o 12:21, xbit71 napisał:

właśnie sobie tak wczoraj ten list czytałem i tak sobie myślę, że ktos chyba się bardzo spieszył
pisząc ten list;P
To widać.
A tu okazuje się, że to ty!!!;DD


Wiesz trzeba czymś Smugglera zainteresować :P Pewnie bez tego by nie poszło ze względu, że już mowa o tym była wielokrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować