Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 04/07

312 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2007 o 19:41, Czedwik napisał:

> A nie przyszło wam na myśl, że to on robił te zdjęcia? :)
Smuggler to alternatywny nick przynajmniej jednego z redaktorów. Zdjęcia mogło robić kilka
osób z redakcji.


A skąd taki wniosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa, mr Smuggler, jak sądzę :)

Mam małe pytanko. Będzie ono dość dziwne i nietypowe (rzekłbym nawet, że będzie obcesowe) ale myślę, że odpowiedź na nie położy kres części domniemywań:

Czy ty jesteś odrębną osobą? (Tzn. czy nie jesteś jednym z pozostałych redaktorów podpisujących się nickiem Smuggler) Bo ponieważ wiele osób tak sądzi, a ja chciałbym zasięgnąć wiedzy u źródła...

Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem - Smug to jeden redaktor (z pewnością pan Z. Bański), ale każdy inny redaktor może się posłużyć jego ksywą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 15:00, Lamb3rt napisał:

Nie zapominajmy, że na jednym ze zdjęć musi być Smug :) Innej opcji przecież być nie może :P


Ja stawiam, że to ten Pan, który miał słownik ortograficzny na biurku ! to on musi byc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 20:42, syriusz.b napisał:

Ja stawiam, że to ten Pan, który miał słownik ortograficzny na biurku ! to on musi byc :p


Hmm... czyt. Z. Bański? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 19:09, minimysz napisał:

Nie napisałam "wyjaśnić skrót" tylko "rozwinąć tę myśl", która wywołała taką reakcję.

Hmm, sądząc po tej... dość dziwnej reakcji Smugglera, chyba znajdziesz się w rubryce Schwytane w Sieci ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 16:25, minimysz napisał:

> LOL :)
Hmm... Mógłbyś rozwinąć tę myśl?


Nic obrazliwwgo, wydalo mi sie to zabawne po prostu :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 21:14, Magwisienka napisał:

> Nie napisałam "wyjaśnić skrót" tylko "rozwinąć tę myśl", która wywołała taką reakcję.

Hmm, sądząc po tej... dość dziwnej reakcji Smugglera, chyba znajdziesz się w rubryce Schwytane
w Sieci ;))



Exactly. Wydalo mi sie to sympatyczne po prostu - pojedynek pokolen. CDA laczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już Was zganiłem to teraz was pochwalę.
Naklejka bardzo fajna, ojciec chce mi ją zabrac żeby sobie w pracy na szafce przykleić. :-D
Świetny też tekst do jednego ze screenów w tekście o Wiedźminie. Ten z obwodnicą. Spadłem z krzesła. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 07:45, smuggler napisał:

Nic obrazliwwgo, wydalo mi sie to zabawne po prostu :)

Ogólnie może i jest zabawne, ale jakoś moje poczucie humoru wysiada, gdy syn z tekstem "o, jest nowy numer" zabiera mi pismo, które właśnie zaczynałam czytać. Na moją uwagę, że jeszcze nie skończyłam słyszę "ojejku, możesz przecież sobie pograć teraz - jak przeczytam, to Ci oddam".

Magwisienka
Nie strasz mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDA 04/2007 nie zawiodło mnie ale ta gra Enclave jest trochę krótka już jestem na 6 misji w kampani ciemności ta gra przypomina mi starego dobrego Blade of Darkness

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 14:09, Generał92 napisał:

ta gra przypomina mi starego dobrego Blade of Darkness


nie porownoj tego kaszalota (enclave) do prawdziwego dziela :)
enclave jest strasznie nudna a w dodatku strasznie zbugowana
mnostwo sob ma z nia problemy, ja rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 15:03, Zauri napisał:

> ta gra przypomina mi starego dobrego Blade of Darkness

nie porownoj tego kaszalota (enclave) do prawdziwego dziela :)
enclave jest strasznie nudna a w dodatku strasznie zbugowana
mnostwo sob ma z nia problemy, ja rowniez


Pamiętaj o gustach się nie dyskutuje, ale czy ty jesteś dyslektykiem jakimś? bo niw wydaje mi sie aby używanie lewego alt było takie trudne a poprawiło by znacznie czytelność twoich postów.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dodać że Space Empire IV to jedna z najlepszych dołączonych gier :))) o tyle.. świetna zabawa jak się zrozumie tą grę a na dodatek można zagrać na szybko jak i dłuższą sesje i na każdym komputerze. :) Good Job

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 15:03, Zauri napisał:

nie porownoj tego kaszalota (enclave) do prawdziwego dziela :)
enclave jest strasznie nudna a w dodatku strasznie zbugowana
mnostwo sob ma z nia problemy, ja rowniez


Określenia "kaszalot" używa się raczej w stosunku do czegoś brzydkiego, a tego o Enclave powiedzieć na pewno nie można. Nudna może być wg Ciebie, tak jak zauważył kindziuk, o gustach się nie dyskutuje.
Ale nie piernicz, że jeśli TY i parę innych osób ma z nią problemy, to jest zabugowana. Skoro większości działa, to znaczy, że to nie z grą jest coś nie tak, a z Waszymi kompami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 15:59, Kafar napisał:

Chciałem dodać że Space Empire IV to jedna z najlepszych dołączonych gier :))) o tyle.. świetna
zabawa jak się zrozumie tą grę a na dodatek można zagrać na szybko jak i dłuższą sesje i na
każdym komputerze. :) Good Job


Stasznie wciągające, tylko trzeba przetrwać pierwszy kontakt, który może naprawdę zaboleć, doświadczenie z Galactic Civilizations może nie wystarczyć by od razu zrozumieć o co w tej grze chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest w tej grze piękne.. jest diabelnie rozbudowana w porównaniu do Galactic Civilization. Mi się to podoba ale fakt trzeba na początku być cierpliwym i się nauczyć.

Co do Alone in the Dark:
Gra jest fajna ale wkurzyłem się że nie ma save w każdym momencie gry. Zacząłem grać i musiałem wyjść i oczywiście nie zapisałem. Odinstalowałem od razu po tym grę gdyż to ważny dla mnie element.

Jednak wole Space Empire IV. Wie ktoś jakie jest porównaniu IV z V ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 15:59, qrczak90 napisał:

Ale nie piernicz, że jeśli TY i parę innych osób ma z nią problemy, to jest zabugowana. Skoro
większości działa, to znaczy, że to nie z grą jest coś nie tak, a z Waszymi kompami.


chyba nie byles w temacie poswieconemu grze :P ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3695&u=44)
prawie kazdy kto tam pisze ma z nia klopoty, a i na forum cda tez duzo obob pisze o problemach zwiazanych z tym wlasnie tytulem ( http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?t=18343)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować