Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2008 o 15:31, wojtek2222 napisał:

Bardzo dobre zakupy ,szczeglnie kolekcjoonerka JE

Jak robiłem zamówienie na gram.pl to system mi zaproponował do wyboru parę gierek w super ofercie, JE za 50PLN :D, grzechem było nie wziąć (tylko ten latawiec, myślałem, że to coś lepszego (tzn. jako powierzchnia lotna jest szary papier myślałem, że to będzie jakaś papier, albo folia z motywami z gry; no i kleić trzeba, a myślałem, ze będą łączniki plastikowe do "wtykania" listewek w celu połączenia)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 15:30, PioMrex napisał:

* PioMrex *
Małe uaktualnienie do mojej kolekcji (reszta na moim gramsajcie):

Gratuluję, a duże zamówienie zrobiłeś że ci tak tanio zaproponowano gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 16:09, Zagul napisał:

Gratuluję, a duże zamówienie zrobiłeś że ci tak tanio zaproponowano gierki.

254,75PLN (od tego minus 44wPLN i przesyłka za wPLN no i minus 50 za to JE, czyli początkowo ok. 160PLN).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 15:30, PioMrex napisał:

* PioMrex *
Małe uaktualnienie do mojej kolekcji (reszta na moim gramsajcie):

Dobry zakup najlepszy jest Age of empires i Jade Empire . Wie któś czy ta promocja z biedronki z grami jeszcze trwa czy mozna jeszcze kupic te gry w dużych pudełkach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 10:30, wojtek2222 napisał:

> jak obiecywałem tak też czynię - oto fotki z wczorajszych zakupów...
>
> PS. Naymar - super kolekcja! chciałbym mieć szybszego neta, bo wtedy bym już miał Guild
Wars
> w łapkach:D

Bardzo dobry zakup Crysis, troche gorszy SpellForce:D

każdy ma inny gust... też myślałem, że mi się nie spodoba, ale jednak faktycznie fajnie jest połączony RPG ze strategią, wręcz cudownie, szkoda, że to nie dwójka...

MATROX
też byłem zszokowany jak zobaczyłem jak płynnie śmiga to za dużo ale po prostu chodzi mi demko Crysisa, więc kupiłem , bo z tych nowonarodzonych tej jesienio zimy gier tylko ta mi chodzi... myślałem o NFS PS albo o WiC czy CoD4 ale one niezbyt dobrze wyglądały w demach a poza tym cięły się, więc miałem wątpliwości, o ile bardzie j będą zoptymalizowane pełne więc nie kupowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 15:40, PioMrex napisał:

Jak robiłem zamówienie na gram.pl to system mi zaproponował do wyboru parę gierek w super ofercie,
JE za 50PLN :D, grzechem było nie wziąć (tylko ten latawiec, myślałem, że to coś lepszego (tzn.
jako powierzchnia lotna jest szary papier myślałem, że to będzie jakaś papier, albo folia z
motywami z gry; no i kleić trzeba, a myślałem, ze będą łączniki plastikowe do "wtykania" listewek
w celu połączenia)).

Też miałem taką opcję. Ale zdecydowałem się nie brać, bo JE i Orient mi nie leży, a nie będę grał gierki, tylko dlatego, że EK w dobrej cenie, wiedząc, że nigdy jej nie zainstaluję. Poza tym imo to jest słaba EK (gra też nienajwyższych lotów), a 50zł można lepiej spożytkować). Choć to kwestia gustu.
Bądź co bądź gratuluję, zawsze EK.
Dodatku do AoE3 też nie nabędę z powodu mojego antywschodniego upodobania. Ale samo AoE(3) rulez, jak to się mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 15:30, PioMrex napisał:

* PioMrex *
Małe uaktualnienie do mojej kolekcji (reszta na moim gramsajcie):

najlepszy z tego wszystkiego jest Jade Empire ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 17:06, KuBa-078 napisał:

> * PioMrex *
> Małe uaktualnienie do mojej kolekcji (reszta na moim gramsajcie):
Dobry zakup najlepszy jest Age of empires i Jade Empire . Wie któś czy ta promocja z biedronki
z grami jeszcze trwa czy mozna jeszcze kupic te gry w dużych pudełkach ??

u mnie trwa ;) i jestem szczęśliwym posiadaczem dużych pudełek painkiller czarna edycja, tony hawk''s am, i kilku innych mogłem kupić Gothic''a ale szkoda 10zł dla samego pudełka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 17:06, KuBa-078 napisał:

> * PioMrex *
> Małe uaktualnienie do mojej kolekcji (reszta na moim gramsajcie):
Dobry zakup najlepszy jest Age of empires i Jade Empire . Wie któś czy ta promocja z biedronki
z grami jeszcze trwa czy mozna jeszcze kupic te gry w dużych pudełkach ??

Trwać raczej trwa, ale nie wiadomo czy już wszystkiego nie wysprzedali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 01:32, Taschon napisał:

(...)Bądź co bądź gratuluję, zawsze EK.
Dodatku do AoE3 też nie nabędę z powodu mojego antywschodniego upodobania. Ale samo AoE(3)
rulez, jak to się mówi.

Ja nie gram w 90% mojej kolekcji (szczególnie nie lubię FPS), cRPG -ruszam sporadycznie, najczęściej grywam w RTS, tudzież turówki taktyczno-strategiczne oraz w przygodówki i symulatory (najczęściej lotnicze). Reszta to obiekty muzealne trafiające do szarych kartonów w oczekiwaniu na lepsze czasy :)
JE jest lubiane przez sporą publikę więc w "muzeum" powinno się znaleźć i w takiej bądź innej formie bym to kupił więc skorzystałem z okazji. Co do AoE:AD to grywam w AoE a dodatki do RTS, szczególnie AoE, mają drzewka rozwoju wydrukowane więc też kupuję, bo jak zejdzie do innej serii to już nie będzie drzewka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 10:30, PioMrex napisał:

> (...)Bądź co bądź gratuluję, zawsze EK.
> Dodatku do AoE3 też nie nabędę z powodu mojego antywschodniego upodobania. Ale samo AoE(3)

> rulez, jak to się mówi.
Ja nie gram w 90% mojej kolekcji (szczególnie nie lubię FPS), cRPG -ruszam sporadycznie, najczęściej
grywam w RTS, tudzież turówki taktyczno-strategiczne oraz w przygodówki i symulatory (najczęściej
lotnicze). Reszta to obiekty muzealne trafiające do szarych kartonów w oczekiwaniu na lepsze
czasy :)
JE jest lubiane przez sporą publikę więc w "muzeum" powinno się znaleźć i w takiej bądź innej
formie bym to kupił więc skorzystałem z okazji. Co do AoE:AD to grywam w AoE a dodatki do RTS,
szczególnie AoE, mają drzewka rozwoju wydrukowane więc też kupuję, bo jak zejdzie do innej
serii to już nie będzie drzewka.


fajnie kupujesz gry które Ci sie nie podobają ale na gram.pl bedziesz miec dobra ocene
kolekcji ... -_- OWN! musisz miec duzo kasy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 10:34, krak2610 napisał:

fajnie kupujesz gry które Ci sie nie podobają ale na gram.pl bedziesz miec dobra ocene
kolekcji ... -_- OWN! musisz miec duzo kasy ;]

Nie ilość kasy jest ważna, a sposób wydawania (taką kolekcję można spokojnie zbudować wydając niewiele, liczy się cierpliwość i konsekwentność działania). I nie robię tego dla "oceny" na gram.
Zdarza się, że czasem ktoś gdzieś mówi o jakiejś grze a ja jej nie znam, więc wyciągam z "muzeum", zaczynam grać i mam już swoje zdanie o tytule w dyskusjach. Czasem też znajomi z czasów studenckich wpadną na pomysł zagrać w coś starego, co mają w szufladzie i nie mam wtedy problemu z brakiem tytułu, mogę sie dołączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 15:30, PioMrex napisał:

* PioMrex *
Małe uaktualnienie do mojej kolekcji (reszta na moim gramsajcie):


Nawe nawet... ale jak dla mnie troszkę za mała :) zobaczę resztę na twoim Gsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 10:44, PioMrex napisał:

> fajnie kupujesz gry które Ci sie nie podobają ale na gram.pl bedziesz miec dobra ocene

> kolekcji ... -_- OWN! musisz miec duzo kasy ;]
Nie ilość kasy jest ważna, a sposób wydawania (taką kolekcję można spokojnie zbudować wydając
niewiele, liczy się cierpliwość i konsekwentność działania). I nie robię tego dla "oceny" na
gram.
Zdarza się, że czasem ktoś gdzieś mówi o jakiejś grze a ja jej nie znam, więc wyciągam z "muzeum",
zaczynam grać i mam już swoje zdanie o tytule w dyskusjach. Czasem też znajomi z czasów studenckich
wpadną na pomysł zagrać w coś starego, co mają w szufladzie i nie mam wtedy problemu z brakiem
tytułu, mogę sie dołączyć.

Nie no spoko :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcja mała, ale bardzo fajna. Najbardziej zazdroszczę Ci CoD''a i JE... ^^ A, i widzę że NWN 2 też miałeś do kompa dołączone. :)
EDIT: Na wszelki wypadek radziłbym zmienić zdjęcie nr. 2 a mianowicie zamazać CDkeya do NWN. Niby jest on niewyraźny, ale lepiej zapobiegać niż leczyć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 14:51, kedzior141 napisał:

I jeszcze inne ujęcie. (ta fotka w 1 poście się nie zmieściła.)
kedzior141

Mała kolekcja, ale za to są same hity i co najlepsze wszystkie mam te gry xD tylko w innych wersjach i reedycjach.
Tylko Wieśmaka nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 14:54, JayL napisał:

Kolekcja mała, ale bardzo fajna. Najbardziej zazdroszczę Ci CoD''a i JE... ^^ A, i widzę że
NWN 2 też miałeś do kompa dołączone. :)


A nie, NvN2 mam z alegro bo było taniutko:) A CoD4 to piątkowy zakup:)
jeszcze brakuje tutaj Tony Hawk American Wasteland, kolega trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się