Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2008 o 17:31, Lord Andre 1 napisał:

No musze przyznac, że bardzo dobry nabytek oby tych wieczorów było jak najwięcej.
A tak wogule gdzie kupiłeś w sklepie czy na gram.pl Bo w sklepie tego wydania nie mogłem już
znaleźć

kupiłem na allegro , bo bardzo zależało mi na premierówce

Mistic

pograłem dziś dość długo i ani jedna z rzeczy , o których wspomniałeś mi się nie przytrafiła , no może było trochę ścinek , ale moj 8800 już się troche starzeje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 17:29, cmurder napisał:

Dzisiejszy nabytek w sam raz na długie zimowe wieczory

Gratuluję, mam na dzieje, że przypadnie ci do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 17:30, Kraju92 napisał:

>

Nie grałem w Fable ani JE, ale mogę stwierdzić, że przy mesiaszu nie będziesz się nudził i jest Multi ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 18:20, Bratek196 napisał:

Dobra gra ciekawe gdzie sprzedają jeszcze premierówki ??


Możliwe że w Empiku lub MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 17:29, cmurder napisał:

Dzisiejszy nabytek w sam raz na długie zimowe wieczory


Niezłe zakupy :)
Szkoda tylko, że akurat Gothic 3 jest zapełniony błędami i ma kosmiczne wymagania sprzętowe. No, ale podobno wszyscy którzy grają, twierdzą że gierka jest fajna. A Ty jakie masz odczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 18:44, master matrox napisał:


Bo grają tylko najwieksi fani, a fani nie powiedzą, że ich gierka jest po prostu do d*py . ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 17:30, Kraju92 napisał:

> Dzisiejszy nabytek w sam raz na długie zimowe wieczory

Dobry wybór.
A powiedz mi co się lepiej opłaca kupić Gorhica 3, Fable, Jade Empire, Dark Messiah?

grałem w fable (kumplowskie bo na swoje nie mogę jakoś się zabrać do kupienia) grałem w JE, a o Gothicu słyszałem, że jest jakiś patch który optymalizuje wymagania ale i tak jest spaprany... tak jak ktoś już mówił... to działa tylko przy dużej odrobine szczęścia przy doborze komponentów w kompie... a co do Mesiaha to też jakoś odrzuca mnie ale wg. mnie Fable lub JE to najlepsze z możliwych wyborów z tej listy a patrząc na cenę to nie wiem... to i to jest świetne i po tej samej cenie... chociaż bierz Jade Empire... ma super fabułę i wciąga na maksa!! ja np. nie lubiłem RPG za bardzo ale jak zagrałem w JE to do samego końca nie mogłem się oderwać!!
PS jutro wstawię fotkę Crysisa i Spellforca...
mój kumpel kupił i pograł dwie minuty... wiedział, że nie pójdzie, bo kupował kilka mies. temu i wie co się działo u większości kompów, nawet tych z NASA :D więc wziął stoper i wyszło 1min 56sek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 18:44, master matrox napisał:

> Dzisiejszy nabytek w sam raz na długie zimowe wieczory

Niezłe zakupy :)
Szkoda tylko, że akurat Gothic 3 jest zapełniony błędami i ma kosmiczne wymagania sprzętowe.
No, ale podobno wszyscy którzy grają, twierdzą że gierka jest fajna. A Ty jakie masz odczucia?

moje odczucia są pozytywne , mimo tego , że gra przez te 3 części wytraciła troszkę na klimacie to jednak nadal jest to Ten Gothic , zresztą wystarczy przespacerować się nocą po lesie , polecam :-)

skubsa

myślisz ,że jak ktoś jest fanem jakiejś gry to nie zauważa jej błędów ? poza tym fanowi nie przeszkadza to , że to co jemu się podoba , dla kogoś jest do niczego , czy jak to ująłeś do d*py , fan to fan i takie już jego skrzywienie , że wiele rzeczy potrafi wybaczyć , a czy Ty jesteś fanem czegoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 19:11, przemcio256 napisał:

> > Dzisiejszy nabytek w sam raz na długie zimowe wieczory
>
> Dobry wybór.
> A powiedz mi co się lepiej opłaca kupić Gorhica 3, Fable, Jade Empire, Dark Messiah?
grałem w fable (kumplowskie bo na swoje nie mogę jakoś się zabrać do kupienia) grałem w JE,
a o Gothicu słyszałem, że jest jakiś patch który optymalizuje wymagania ale i tak jest spaprany...
tak jak ktoś już mówił... to działa tylko przy dużej odrobine szczęścia przy doborze komponentów
w kompie... a co do Mesiaha to też jakoś odrzuca mnie ale wg. mnie Fable lub JE to najlepsze
z możliwych wyborów z tej listy a patrząc na cenę to nie wiem... to i to jest świetne i po
tej samej cenie... chociaż bierz Jade Empire... ma super fabułę i wciąga na maksa!! ja np.
nie lubiłem RPG za bardzo ale jak zagrałem w JE to do samego końca nie mogłem się oderwać!!

PS jutro wstawię fotkę Crysisa i Spellforca...
mój kumpel kupił i pograł dwie minuty... wiedział, że nie pójdzie, bo kupował kilka mies. temu
i wie co się działo u większości kompów, nawet tych z NASA :D więc wziął stoper i wyszło 1min
56sek :D



y co sie działo
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 19:16, krak2610 napisał:

> > > Dzisiejszy nabytek w sam raz na długie zimowe wieczory
> >
> > Dobry wybór.
> > A powiedz mi co się lepiej opłaca kupić Gorhica 3, Fable, Jade Empire, Dark Messiah?

> grałem w fable (kumplowskie bo na swoje nie mogę jakoś się zabrać do kupienia) grałem
w JE,
> a o Gothicu słyszałem, że jest jakiś patch który optymalizuje wymagania ale i tak jest
spaprany...
> tak jak ktoś już mówił... to działa tylko przy dużej odrobine szczęścia przy doborze komponentów

> w kompie... a co do Mesiaha to też jakoś odrzuca mnie ale wg. mnie Fable lub JE to najlepsze

> z możliwych wyborów z tej listy a patrząc na cenę to nie wiem... to i to jest świetne
i po
> tej samej cenie... chociaż bierz Jade Empire... ma super fabułę i wciąga na maksa!! ja
np.
> nie lubiłem RPG za bardzo ale jak zagrałem w JE to do samego końca nie mogłem się oderwać!!

>
> PS jutro wstawię fotkę Crysisa i Spellforca...
> mój kumpel kupił i pograł dwie minuty... wiedział, że nie pójdzie, bo kupował kilka mies.
temu
> i wie co się działo u większości kompów, nawet tych z NASA :D więc wziął stoper i wyszło
1min
> 56sek :D


y co sie działo
???

to był żart...?
bo Gothic3 jest słabo zoptymalizowany, bo testując na kilku komputerach (my testowaliśmy z kumplem) to mimo spełnienia wymagań minimalnych G3 ciął się jak cholera... dopiero po zainstalowaniu patcha, który "optymalizował grę" chodziła w miarę bez problemów... z resztą dokładnie to, co zostało napisane przez Mistic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 19:25, przemcio256 napisał:

> > > > Dzisiejszy nabytek w sam raz na długie zimowe wieczory
> > >
> > > Dobry wybór.
> > > A powiedz mi co się lepiej opłaca kupić Gorhica 3, Fable, Jade Empire, Dark
Messiah?
>
> > grałem w fable (kumplowskie bo na swoje nie mogę jakoś się zabrać do kupienia) grałem

> w JE,
> > a o Gothicu słyszałem, że jest jakiś patch który optymalizuje wymagania ale i tak
jest
> spaprany...
> > tak jak ktoś już mówił... to działa tylko przy dużej odrobine szczęścia przy doborze
komponentów
>
> > w kompie... a co do Mesiaha to też jakoś odrzuca mnie ale wg. mnie Fable lub JE to
najlepsze
>
> > z możliwych wyborów z tej listy a patrząc na cenę to nie wiem... to i to jest świetne

> i po
> > tej samej cenie... chociaż bierz Jade Empire... ma super fabułę i wciąga na maksa!!
ja
> np.
> > nie lubiłem RPG za bardzo ale jak zagrałem w JE to do samego końca nie mogłem się
oderwać!!
>
> >
> > PS jutro wstawię fotkę Crysisa i Spellforca...
> > mój kumpel kupił i pograł dwie minuty... wiedział, że nie pójdzie, bo kupował kilka
mies.
> temu
> > i wie co się działo u większości kompów, nawet tych z NASA :D więc wziął stoper i
wyszło
> 1min
> > 56sek :D
>
>
> y co sie działo
> ???
>
to był żart...?
bo Gothic3 jest słabo zoptymalizowany, bo testując na kilku komputerach (my testowaliśmy z
kumplem) to mimo spełnienia wymagań minimalnych G3 ciął się jak cholera... dopiero po zainstalowaniu
patcha, który "optymalizował grę" chodziła w miarę bez problemów... z resztą dokładnie to,
co zostało napisane przez Mistic


acha :)
ja myslełem ze to sie odnosi do Crysisa i SpellForce ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 20:37, Naymar napisał:

Podsumowanie roku 2007. Trochę spóźnione, ale nie miałem chwilowo aparatu, a i tak mi nic jeszcze
w tym nie przybyło :)


fajnie :)
sprzedaj mi boxa Warcrafta 2
samo pudełko i instrukcje ..
i pudełko Morrowinda
serio mowie
ale wiem ze nie sprzedasz ...
;( ;( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 21:17, Naymar napisał:

> ale wiem ze nie sprzedasz ...

Masz rację, nie sprzedam ;]


kurcze szkoda... :(:(
:P
bo mam swoje wydania z CDA a
jakbys mi sprzedał boxa to by
lezały pięknie na półce a tak to leżą w opakowaniu w ktorym jest ok 80
innych gier z gazet ... a nie tylko WAR2 tam jest Morrowind jest w opakowaniu z cda
przeciez...
nie wiem moze kiedys kupie opakowania dvd i te lepsze tytuły z gazet powkładam i wydrukuje sobie
okładke ...
co myslicie o takim pomyśle?? ;p;p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 20:37, Naymar napisał:

Podsumowanie roku 2007. Trochę spóźnione, ale nie miałem chwilowo aparatu, a i tak mi nic jeszcze
w tym nie przybyło :)


Jak to mówią - lepiej później, niż wcale :)
Kolekcja bardzo dobra - same konkretne tytuły takie jak Morrowind, Saga Fallout, Test Drive Unlimited, Oblivion. No i wszystko zostało ułożone na nieźle prezentującej się półce :)

P.S - zapomniałeś dać nicka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się