Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2009 o 19:45, Citkowsky napisał:

Najnowszy nabytek oraz fotka mojej aktualnej kolekcji NFSów. Do pełni szczęścia brakuje
już tylko kilku pozycji:) W swoim czasie uzupełnię braki:)

Taa. Wszystkich NFS''ów nie masz, ale i tak masz ich sporo. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 19:55, Sebuuu98 napisał:

>.........



NFSU 2 będzie jeszcze w grudniu w mojej kolekcji.
Teraz czaję się na starsze NFSy ale z tym już trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agntx

Kolekcja pudełkowych gier.
Nie wliczam naprawdę mnóstwa gier z czasopism, a także samych magazynów. Samych CD-Action jest już 9 pełnych roczników i nawet nie mam zamiaru przestać je zbierać ;)

Lista:
1. Descent 3
2. Project I.G.I 2
3. Icewind Dale + Heart of Winter
4. Guild Wars Nightfall
5. Sacred Plus
6. BioShock
7. Company of Heroes
8. Guild Wars Eye of the North *
9. XIII *
10. The Orange Box
11. Dark Messiah of Might & Magic *
12. Dawn of War *
13. F.E.A.R
14. Grand Theft Auto: Vice City
15. Fable *
16. Total Annihilation Kingdoms *
17. Supreme Commander *
18. Unreal Antologia
19. Gears of War *
20. Grand Theft Auto 4
21. Burnout Paradise: The Ultimate Box
22. Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena *
23. Mass Effect: Edycja Rozszerzona *
24. Prototype *
25. Condemned: Criminal Origins *
26. Supreme Commander: Forged Alliance *
27. Resident Evil 5 *
28. Batman: Arkham Asylum *
29. Borderlands *
30. Call of Duty: Modern Warfare 2 (młócone aktualnie w MP, aż się kurzy :P )

* - oznacza gry, których (olaboga) jeszcze nie instalowałem. Cóż, taki już jestem :P A dodam, że wcale nie chodzi tu o to, że mam tyle kasy & gier, że sobie niektóre odpuszczam. Po prostu muszę mieć odpowiedni dzień na granie w odpowiedni tytuł ;)

20091205223415

20091205223443

20091205223507

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agntx

Kolekcja pudełkowych gier - bonus
Zebrane razem na sofie + bonus w postaci fotki oryginalnej kopii Windows 7, bo zdecydowana większość na pewnych forach poddaje ten fakt wątpliwości ;) I uwaga, wcale nie kupiłem go dlatego, żeby być a) trendy, b) że się boję niebieskich, c) bo mam masę kasy (a nie mam). Kupiłem dla własnej satysfakcji. Wierzcie, lub nie.

Aha, giga sorry za fatalną jakość zdjęć - po prostu do dyspozycji miałem tylko komórkę i to w niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Kiedyś wrzucę robione kompaktem.

Dodam jeszcze, że mam rosnącą kolekcję oryginalnych wydawnictw muzycznych w liczbie 31 sztuk, ale to może kiedy indziej (lista na GSie). Do tego kupiłem jakiś czas temu licencję na Winampa 5.x (i znów nie dla tego, żeby odblokować funkcje PRO, bo takowe miałem zawsze odblokowane ;) - odwdzięczyłem się za pracę ludzi nad tym moim ulubionym kombajnem muzycznym).

20091205224052

20091205224220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ciach :)

Cała kolekcja robi wrażenie,a sam Windows 7 chyba się zaopatrze w ten system...


Ps. Mam 2 legalne systemy w domu, Windows XP kupiony za 299zł oraz Viste razem z laptopem była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 22:45, Agntx napisał:

Agntx

Kolekcja pudełkowych gier - bonus
Zebrane razem na sofie + bonus w postaci fotki oryginalnej kopii Windows 7, bo zdecydowana
większość na pewnych forach poddaje ten fakt wątpliwości ;) I uwaga, wcale nie kupiłem
go dlatego, żeby być a) trendy, b) że się boję niebieskich, c) bo mam masę kasy (a nie
mam). Kupiłem dla własnej satysfakcji. Wierzcie, lub nie.

Aha, giga sorry za fatalną jakość zdjęć - po prostu do dyspozycji miałem tylko komórkę
i to w niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Kiedyś wrzucę robione kompaktem.

Dodam jeszcze, że mam rosnącą kolekcję oryginalnych wydawnictw muzycznych w liczbie 31
sztuk, ale to może kiedy indziej (lista na GSie). Do tego kupiłem jakiś czas temu licencję
na Winampa 5.x (i znów nie dla tego, żeby odblokować funkcje PRO, bo takowe miałem zawsze
odblokowane ;) - odwdzięczyłem się za pracę ludzi nad tym moim ulubionym kombajnem muzycznym).

To jak w końcu, kupiłeś dla własnej satysfakcji, czy żeby się chwalić na forum? ''heeeej patrzcie mam win7, ale nie nie, wcale nie kupiłem go dla szpanu, to tylko efekt uboczny''
Dobra już się nie czepiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 22:40, Agntx napisał:

Agntx

Nie wiedziałem, że na tym zadupiu jakim jest Żurawica ktoś jeszcze zbiera oryginalne gry i to wcale nie byle jakie...
Naprawdę porządna kolekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy nabytek to Dead Space, hmm pograłem z godzinę i tak się zastanawiam dlaczego tak długo zwlekałem z zakupem tej gry ( dla mnie rewelacja ) :). No i LBP bardzo miła i kolorowa gierka jak można tak napisać. eee co to ja jeszcze chciałem, a tak w tygodniu dojdzie God Of War Collection, na którego chyba najbardziej czekam :D.

DevilMis

20091206104329

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 10:43, DevilMis napisał:

/ciach/


Oooo widzę, że byłeś bardzo grzeczny w tym roku, bo Cie Mikołaj obdarował naprawdę znakomitymi grami... a tak naprawdę to graty i liczę na rundkę w LBP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 18:08, DoomnY napisał:

Nikt się nie chwali polskim Assassin''s Creed 2? :P

Może jeszcze nikt nie kupił? :P
Ja byłem dzisiaj w Gdańsku w MM i ni chu-chu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się