Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2010 o 17:01, Czarek188 napisał:

New update ;)


Gratki, sam nie mogę się doczekać kiedy wpadnie w moje ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 17:01, Czarek188 napisał:

New update ;)


"Układ okresowy pierwiastków" :P

Ale tak na poważnie to graty, świetny tytuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą brat przywióz3. Po początkowej euforii jest problem - nie mogę założyć konta na uci.com. Ani przez program, ani przez stronę. Arghh. Zdjęcie komórką.

JayL

20100308192148

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem to szczęście że konto Ubi, założyłem dawno temu. Możliwe że to dalszy ciąg awarii serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 19:22, JayL napisał:

Przed chwilą brat przywióz3. Po początkowej euforii jest problem - nie mogę założyć konta
na uci.com. Ani przez program, ani przez stronę. Arghh. Zdjęcie komórką.

JayL

Gratulacje zakupu. A te problemy z uruchomieniem są spowodowane niesupordynacją pracowników Ubisoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 20:31, Kraju napisał:

Ja miałem to szczęście że konto Ubi, założyłem dawno temu. Możliwe że to dalszy ciąg
awarii serwerów.

Hm. Okazało się, że ja też mam. Po 10 minutach czekania dostałem odpowiedni komunikat... A teraz od 30 minut czekam, aż gra połączy się z siecią. Nie ma co, Ubi jest świetnie przygotowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dobrze działało, dopóki grupa hackerów nie włamała się na servy Ubi i nie poniszczyła pewnych rzeczy. Teraz pewnie naprawiają i próbują powstrzymać kolejne ataki. Bo jak widać hackerzy zaatakowali już po raz drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kur@%$ co za czasy żeby kupujący uczciwie grę w sklepie mają więcej problemów z graniem, niż piraci. Tragedia. Współczuję grającym w AC na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze piraci mieli łatwiej i lepiej. Co to za problem skopiować cracka i grać? Bez zbędnych dodatkowych programów, bez żadnych problemów. Po prostu gra i jest szczęśliwy. A uczciwi posiadacze, są robieni w balona. Trzeba się poważnie zastanowić nad kupowaniem gier. Jedynie EA jest porządne pod tym względem. Bez żadnych głupich programów, bez steama, bez dziwnych zabezpieczeń. Wpisujesz keya, wkładasz płytę i grasz. I tak powinno być. Bo piraci zawsze złamią zabezpieczenia. Nie dziwię się że Ameryka i Japonia to praktycznie tylko konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam w sumie nie jest zły, tak jak i Uplay, ale Ubi zwyczajnie dało dupy, że się tak wyrażę. Nie byli w ogóle przygotowani na coś takiego, przez co ich największy hit po premierze na PC leży i kwiczy. Sam przez godzinę nie mogłem w grze połączyć się z siecią, choć internet śmiga jak z nut. BTW o ile się nie mylę ACII nie jest jeszcze złamany. Ale to kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 21:09, JayL napisał:

Steam w sumie nie jest zły, tak jak i Uplay, ale Ubi zwyczajnie dało dupy, że się tak
wyrażę. Nie byli w ogóle przygotowani na coś takiego, przez co ich największy hit po
premierze na PC leży i kwiczy. Sam przez godzinę nie mogłem w grze połączyć się z siecią,
choć internet śmiga jak z nut. BTW o ile się nie mylę ACII nie jest jeszcze złamany.
Ale to kwestia czasu.


Po prostu, nie byli przygotowani na to że tylu graczy będzie grało w tą grę i SH V... Jaki z tego morał... Wolę trzymać swoje save''y i inne rzeczy u siebie na kompie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma działającego cracka. Ale coś mi się wydaje że jeszcze góra jeden atak i będzie. My uczciwi posiadacze będziemy musieli użerać się z problemami z serwerem Ubi, a piraci będą grać, kiedy chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 21:22, Muradin_07 napisał:

Po prostu, nie byli przygotowani na to że tylu graczy będzie grało w tą grę i SH V...
Jaki z tego morał... Wolę trzymać swoje save''y i inne rzeczy u siebie na kompie...

To też, ale przede wszystkim to wina hackerów, którzy albo chcą złamać zabezpieczenia, albo po prostu zagrać gigantowi na nosie. Ich intencje szczerze mówiąc mnie nie interesują - tak czy inaczej jeśli to przez nich nie da się grać, uważam ich za totalnych egoistycznych dupków. Ale koniec offtopu, podobna dyskusja toczy się w wątku ACII. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 14:31, Kaucz napisał:

Nowy nabytek od krak2610 ;>

Już doszło? Hah! To się nazywa mieć plecy na poczcie. ;]
Miłej zabawy życzę. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 17:50, franko113 napisał:

Yeah! Wreszcie! I od razu mówię, nie czepiajcie się reedycji. Kupiłem PS3, by grać, a
nie mieć wypasioną kolekcje premierówek :D

O lol ! Ile wybuliłeś ?? Świetny zakup, szkoda, że mnie (jak pewnie większości) na takie cacka nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się